Josipović: U EU nećete dobiti posao na preporuku tate i strica
– Vladin je postupak razumljiv – komentirao je predsjednik u Zadru smjenu Vladimira Ferdeljija i dodao da to ne sprečava nikoga da bude kritičan.
Komentari 254
Neće biti dobro, EU mi prijeti opstanak \'|•!•|\'
Josipović: U EU nećete dobiti posao na preporuku tate i strica, zato se ja kao precednik drzim hrvatske,jer ruku na srce nemam sanse u eu.
Josipović: U EU nećete dobiti posao na preporuku tate i strica Ne to postoji samo u Hrvatsko di sam ja na celu PRAVDA SAM SEBI SKACE U USTA
Djeci prodaješ maglu....
ko u Sjevernoj Koreji.hahahahahahha
Kakoje sad president pametan kadje partija u pitanju... Zamislit samo mogu štabi taj reko samo prije 2 mjeseca .. ZOKI DA UVEDE PDV 90% OVAJBIGA PODRŽO JERSU ISTA MAFIJA ..
Da Ferdelji moraš klimati glavom i lagati jer u politci je to tako..a gos.Josipović je malo pomješao Jabuke i Limun
Analiza koju je napravio Sindikat državnih i lokalnih službenika i namještenika pokazuje da je trenutačno broj ministara, zamjenika i njihovih pomoćnika već dosegao brojku od 109 dužnosnika, dok je ukupni broj u HDZ-ovoj Vladi bio 75. - Primjedbe do jučerr oporbene \"kukuriku\" koalicije zbog (pre)velikog broja državnih tajnika u Vladi Jadranke Kosor i navođenje \"negativnih\" primjera Popijačevog i Kalmetinog ministarstva s čak po šest državnih tajnika u svakom, zvuče pomalo smiješno pred naletom vala imenovanja pomoćnika ministara kojih, nakon jučerašnje sjednice Vlade, sada već ima 69 i to bez razriješenog pomoćnika ministra prometa Vladimira Ferdeljija, odnosno gotovo jednako koliko i mrskih im HDZ-ovih državnih tajnika. Da bi ironija bila veća, u Ministarstvu gospodarstva i Ministarstvu poljoprivrede već je imenovano po pet pomoćnika ministara, a zajedno sa zamjenicima ministara, kao dužnosnicima ispod ministarskog ranga ima ih također šestorica po ministarstvu.
I onima manje sumnjičavima prema ovom prozirnom predsjedniku postaje sve jasno! Ako se poslužio sličicom, trebao bi znati da je udarac prema svom golmanu kadkada spasonosan, ako ga se ispravno odradi i da je golman spreman na reakciju. kako je to ovdje izoztalo i ovo \"duhovito\" ispade na razini vica njegovog prethodnika. Inače ne branim Fedeljija, ovo mu je i trebalo, samo ne znam kamo se vraća i bi li ga više primio u svoju upravu.
Harać od jednog frtalja fakat nije otimao ni Franjo Tahi.
Josipović o Ferdeljiju: Neobično je pucati prema golu svoje ekipe, još neobičnije je puzati duž EU granicu u 2012 ako smatraš da si u 2007 ušao, a najneobičnije je jedriti po novom svome vanka prema otvorenom uz smijeh osim ako nisi europski Slovenac..
jao komunjaro lljigava da je to uradio hdz kako bi vec imao presicu nego tvoji ljigavci pa sutis sto ne javis tadicu da jos vise tuku tebi tako mrske hrvate jao bedo
Od sada jedem meso za djecu i a povrće ču nabavljati u trgovini s dječjom obučom. Spojit ču dvije diječje deke i dva diječja madraca.
ne treba Ferdelji klimati glavom i lagati, ali ne može ni sjediti na dvije stolice-biti i vlast i opozicija. sve je u redu što je rekao, samo su mu (dok je zaposlenik vlade) sugovornik i publika bili progrešni.
Koja je to jeftina demagogija! Kao da se radi o nogometnoj utakmici! Ipak smo više očekivali od predsjednika, jer ovakav nivo razgovora je možda primjeren nekom kafiću, ali ne i predsjedniku države.
Kad je to g. Josipović postao glasnogovrnik Vlade? Ako je plaćen za to, bilo bi lijepo da napusti mjesto predsjednika RH.
jedno je blatiti javno, a drugo kritizirati i raspravljati u kući
za razlliku od fredelja ti josipovicu oduvijek pucas po hrvakom narodu.....odstupi mlakonja
I intend to . . .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gumeni čovik!