Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 144
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Okončana potraga
Povratak na članak

Josipa ne želi nikome reći gdje je bila pola godine

Roditeljima se javila kad je doznala da je svi traže. Poslije razgovora u centru i policiji vraćena je u dom

Komentari 26

JU
Jurišić40
11:52 31.12.2010.

Nesto ovdje gadno smrdi. Ne Zeli reci ili pak NESMJE reci gdje je bila. Sve u svemu bitno je da je Ziva.

VL
MA
MARAMICA
11:57 31.12.2010.

pa ljudi vi nemate pojma o cemu vi pricate.aj da ju bar znate..kaj vi mislite da je toj obitelji lako..nije njihovom krivicom josipa tako kasno dosla u novine.kaj vi mislite da bi ona bila pola godine sa tim nekim daa joj nije bilo lijepo,molim vas!!i cim se vidjela u novonama zvala doma da nebi bilo problema..ona je jako problematicno djete sto joj je u glavi to ce biti.zato pokazite malo postovanja.i za njezinog oca pa kako mozete on svojoj djeci prvo pomaze!!! da su ljudi iz doma radili svoj postao i PAZILI na tu djecu u ovom slucaju na josipu nebi bilo problema.

VL
GE
generalvoda
14:23 31.12.2010.

Karlovac je jedan od najboljih domova u Hrvatskoj. Tamo se djeca dobro paze i odgajaju. Problem je što takva ustanova nudi strukturu, kućni red, rad i obaveze, što određeni dio djece ne prihvaća jer tako nešto nisu imali u svojoj obitelji. Taj dom je otvorenog tipa, to znači da se rad s djecom svodi na dogovor i suradnju, na što određen broj djece nije spreman te bira bijeg umjesto škole i drugih obaveza.

VL
Avatar BEBEK 2
BEBEK 2
16:03 31.12.2010.

Josipa ne zeli nikom reci gdje je bila pola godine, ... Cini mi se da nema KOME reci gdje je bila sest mjeseci.... Da je to moja cer, rekla bi ona sve, i to, u detalje ispricala ...

VL
GE
generalvoda
20:48 31.12.2010.

Jer se svi boje i krivo je pogledati, da ne bi nazvala Plavi telefon ili Ured pravobraniteljice te prijavila zlostavljanje. Ološ kod koje je bila, neokrznuta pravosuđem i dalje će raditi kaznena djela.

VL
RE
real
11:12 04.01.2011.

a možda joj je kod onog koji je skrivao ipak bilo bolje nego u domu ??

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.