Josipa ne želi nikome reći gdje je bila pola godine
Roditeljima se javila kad je doznala da je svi traže. Poslije razgovora u centru i policiji vraćena je u dom
Komentari 26
pa ljudi vi nemate pojma o cemu vi pricate.aj da ju bar znate..kaj vi mislite da je toj obitelji lako..nije njihovom krivicom josipa tako kasno dosla u novine.kaj vi mislite da bi ona bila pola godine sa tim nekim daa joj nije bilo lijepo,molim vas!!i cim se vidjela u novonama zvala doma da nebi bilo problema..ona je jako problematicno djete sto joj je u glavi to ce biti.zato pokazite malo postovanja.i za njezinog oca pa kako mozete on svojoj djeci prvo pomaze!!! da su ljudi iz doma radili svoj postao i PAZILI na tu djecu u ovom slucaju na josipu nebi bilo problema.
Karlovac je jedan od najboljih domova u Hrvatskoj. Tamo se djeca dobro paze i odgajaju. Problem je što takva ustanova nudi strukturu, kućni red, rad i obaveze, što određeni dio djece ne prihvaća jer tako nešto nisu imali u svojoj obitelji. Taj dom je otvorenog tipa, to znači da se rad s djecom svodi na dogovor i suradnju, na što određen broj djece nije spreman te bira bijeg umjesto škole i drugih obaveza.
Josipa ne zeli nikom reci gdje je bila pola godine, ... Cini mi se da nema KOME reci gdje je bila sest mjeseci.... Da je to moja cer, rekla bi ona sve, i to, u detalje ispricala ...
Jer se svi boje i krivo je pogledati, da ne bi nazvala Plavi telefon ili Ured pravobraniteljice te prijavila zlostavljanje. Ološ kod koje je bila, neokrznuta pravosuđem i dalje će raditi kaznena djela.
a možda joj je kod onog koji je skrivao ipak bilo bolje nego u domu ??
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nesto ovdje gadno smrdi. Ne Zeli reci ili pak NESMJE reci gdje je bila. Sve u svemu bitno je da je Ziva.