'Je li novac koji nam dajete vaš ili dolazi od poreznih obveznika?'
Iz kuće ljudskih prava premijeru su čestitali na ''ingenioznoj izjavi'' te ironično ustvrdili kako je premijer uistinu pokazao da razumije što razvijena demokracija i odgovorno građanstvo jesu
Komentari 35
te udruge treba zakonom zabraniti i ukinuti, ako žele postojati neka si same traže sponzore za njihovo prodavanje magle, više štete naprave te udruge nego atomska bomba
Premjer Milanović se u ovih godinu i pol posvadio sa sindikatima,raznim udrugama,novinarima kojima ne dozvoljava da vrše svoj posao,to jest da nemaju pravo postaviti pitanje o imovinskoj kartici novog ministra.Dali če uspjeti izdržati još dve i pol godine da se ne posvadi i sa svojim narodom,a to če za njega značiti kraj političke karijere,a to bi trebalo završiti što prije,jer izjave koje daje naliče prije na diktaturu bego na demokraciju.Usput bih upitao našeg premjera dali bi išao u trgovinske odnose sa Sjevernom Korejom.Isto pitanje bih postavio i predsjedniku Josipoviću.
Gospođa Sarnavka ipak nije sasvim u pravu: novac koji udruge dobivaju možda jest novac poreznih obveznika, ali je ona zaboravila na koji se način taj novac stvara: Novac ne pada s neba! Amerikanci kažu - Make money, zaradi novac ( a onda plati i porez, naravno - kako bi dio od toga dobila i Sarnavka, je li). Ali, da bi netko zaradio novac, nešto treba i raditi: nije li izrada i prodaja broda, pa i jednom Azerbajdžanu ako treba, način da se zaradi novac. A novac je novac - uvijek prljav, koliko god se netko trudio pokazati ga čistim.
A i ove nametljivice mi je stvarno dosta. Ženska je toliko željna vidjeti svoju facu u javnosti da to već postaje degutantno. Nikada se ne bavi pravima anonimnih žena koje su diskriminirane već se isključivo hvata medijski eksponiranih slučajeva. Uvijek joj je netko za nešto kriv, ...
Recimo prijedlog referendumskog pitanja - Trebaju li se udruge civilnog društva financirati same bez potpore države? Da ili ne.
mislim da su se svi ovdje zabunili i zaigrali oko toga cija je to lova koju trose nevladine agencije a daje im drzava. ja mialim da je lova koju dobiju mi za njih posudjujemo od medjunarodnih zelenasa pardon financijskih institucijaa ili se dobije za prodaju INE, CROATIA osiguranja Postanske Banke itd. jer nema zabune porezni prihodi nisu dosta za regularne troskove drzave, pitajte gosp Linica
u knessetu su "otkazali gostoprimstvo" nevladinim udugama u izraelu. zaključili su da sve te udruge provode politiku stranih država koje ih financiraju.
..otkud gđi Sarnavki pravo da tzv.parlamentarnu demokraciju (zapadno) europskog civilizacijskog kruga smatra jedinim ispravnim načinom funkcioniranja ljudskog društva!? I da li to znači da sve na Globusu, koji nisu tako uređeni, moramo i ignorirati i pokušati (primjerice, svojevrsnim Pax Americana) urediti? Usput, zaista nije bitno što narod daje te budžetske novce, jer veličinu, stopu i ukupnu sumu određuje Vlada i Sabor, a oni su zaista enormno visoki!
partijski pljuvači po udrugama neka se zapizaju- jesu li više štete ovom društvu i državi nanijele udruge ili stranke?
ova nevladina mafija ,pun mi ih je kofer.Ti paraziti odlično žive na našoj grbači,neka konačno odj...u,a posebno ova baba hipohondar.Da je doista bolesna liječila bi se ,a ona se se slika po novinama i TV-u.
kada bi se pitalo porezne obveznike te vladine i nevladine, mahom antihrvatske udruge,nebi dobile ni lipe.niti jedna od njih.jedino bi mozda partija iz svoga zepa financirala udugu 'dokumenti', gardjansku inicijativu.......kazem mozda.ukoliko su unovcili zlatne poluge.
Uh, vidi ti mudronju, a jel znaš uopće koliku to "ogromnu lovu" dobijaju udruge? Puno, puno manje od klerofašista. Ni deseti dio. Ja ću uvijek radije dati svoj novac borcima za ljudska prava nego smrdljivim pedofilčinama u mantiji i onima koji ih štite.
Znate li koja je u razvijenim demokracijama uloga organizacija koje štite ljudska prava? Znamo, upravo suprotna, da negira narode, vjerska prava, vjere i čovjeka kao prirodno i društveno biće, da ga pretvori u poslušnog roba ispranog mozga, vjernog svojim Novo-gospodarima
Izgleda da Srnavka više misli o poslu, nego o svom zdravlju. Ako svoju glavu bez kose pokazuje, da li je to neka reklama za HZZO, koji bezdušno neodobrava svima perike. Ako se svi koji zbog posljedica kemoterapija i bolesti ostaju bez kose, gledajući nju požele da odbace perike i HZZO-u uštede sredstva koja će utrošiti u privatne svrhe ili u putne izmišljene troškove, neće im ti bezdušnici biti zahvalni. Oni su ti koji dobivaju uzimajući i oduzimajući. Bilo bi pametnije da stavi ako nema za periku neku maramu. Odvratno mi je gledati i slušati je. Da li bi bila u javnosti da nije odabrala vođenje Kuće ljudskih prava. Koja su to uopće ljudska prava, ako nismo svi isti. I tu postoji velika razlika kao i u glavama, a da ne spominjem socijalu i Opačićku.Neka malo bolje pogleda sve one koji su im se priklonili ali sa kapama.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zašto Zoki ne može raditi poslove s Njemcima, Švicarcima, Austrijancima, SADom, što će nam diktatori iz Azerbeđana?