Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 86
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
sarnavka milanoviću
Povratak na članak

'Je li novac koji nam dajete vaš ili dolazi od poreznih obveznika?'

Iz kuće ljudskih prava premijeru su čestitali na ''ingenioznoj izjavi'' te ironično ustvrdili kako je premijer uistinu pokazao da razumije što razvijena demokracija i odgovorno građanstvo jesu

Komentari 35

AN
ankicascreiber
18:26 13.03.2013.

U hrvatsku su dolazili austriski, njemački američki investitori. svi su rekli da je državna administracija i politika užas i da se ne može raditi poslove s hrvatskom zbog toga. Zoki nije sposoban dovesti hrvatsku na nivo s kojim može poslovati sa zemljama zapada, pa se sada druži za Azerbeđancima.

VL
RU
rubix
19:19 13.03.2013.

Ajde Sarnavka ušuti, dobro ti je Milanović rekao! Toliko si željna kamera da je već degutantno gledati. Razne udruge u državi (pogotovo ova Sarnavkina!!) troše novac potpuno netransparentno i udruge su uglavnom bankomat njezinih predsjednika.

VL
LO
lobotom
17:01 13.03.2013.

Lijepo je što smo dobili upute od premijera kada smijemo, a kada ne smijemo protestirati. Ako neka država ulaže u Hrvatsku, onda se nju izgleda ne smije kritizirati. Princip je već dobro razrađen u novinarstvu, tko ti plaća oglasni prostor, njega ostavi na miru. Zove li se to rekatarenje?

VL
Avatar Khuen-Héderváry
Khuen-Héderváry
17:04 13.03.2013.

Zašto mi kao građani moramo financirati kroz poreze ovu hrpu nekorisnih nametnika i profesionalnih dušebrižnika u tzv udrugama civilnog društva? Neka se finaciraju sami donacijama ili tržišnim predstavljanjem svojih "projekata" a ne iz državnog proračuna.

VL
DU
Deleted user
19:53 13.03.2013.

gori od političara su samo ovi grebatori iz nevladinih udruga. pazi apsurda: NEVLADINE UDRUGE ŽICAJU LOVU OD VLADE.

VL
LL
Lea Lezic
17:45 13.03.2013.

dobro provjeriti od kuda se financiraju ove udruge i kjuzo.

VL
PR
pramac
16:13 13.03.2013.

Misim da je vrijeme da osnujemo udrugu za zaštitu od udruga.

VL
Avatar comparator
comparator
16:23 13.03.2013.

Neznam koja je ovo Milanovićeva demokracija i koji joj je moto ? Meni se čini da im je moto :Ako nikako drugačije onda pošteno!

VL
OG
Oger
16:35 13.03.2013.

Gospodjo Sarnavka, cijenim jako vas rad i sve to sto je u vasem pismu navedeno je O.K.. Ali (kad ne bi bilo tog ali) - malo vise osjecaja u prstima kad nesto dodirujete ne bi bilo na odmet. Tako da porezni obveznik bude i dalje u stanju financijski podrzavati udruge kao vasa. Vasa udruga je potrebna, vrlo potrebna, ali hrvatskom poreznom obvezniku je potreban i kruh.

VL
AN
ante85
16:39 13.03.2013.

šta ova protestira, šta se pravi pametna, ona će odrđivati kakvo stanje treba biti u drugim državama...što ne ode ispred američkog veleposlanstva i ne prosvjedujue zbog mučenja ljudi Guantanamu....što ne prosvjeduje ispred izraelskog veleposlanstva zbog ubijanja nedužne palestinske djece, štoo ne prosvjeduje ispred veleposlanstva velike britanije, države koja u 21, stoljeću ima svoje kolonije po cijelom svijetu i drži robove po tim svojim kolonijama??????

VL
MO
morales
16:42 13.03.2013.

A znaju li ove udrugice da 99% tih poreznih obveznika ne želi financirati njihovo djelovanje? Natječaji sa strogim kriterijima? Hahaha, moš mislit, sigurno nitko nikada nema kvalitetan projekt nego jedino to znaju napraviti babe, dokumente, forumi za ove i onee slobode i slični. Ne zanima njih kršenje svih mogućih prava Hrvata, kada im se dijele otkazi po političkoj nepodobnosti, njima je bitan Azerbajdžan. A s obzirom na njihovu pouzdanost, koju najbolje vidimo kada pričaju o Domovinskom ratu, tko zna koliko je onda od ovoga što govore istina. Vjerujem da je ovo samo igrica kako bi se Milanovića prikazalo kao nekog zaštitnika hrvatskih interesa, ali neka im barem u svim medijima netko kaže što prevelika većina ljudi misli - zašto financiramo one koji uporno rade protiv nas samih?

VL
CA
cavecanem
16:46 13.03.2013.

konačno jedna dobra milanovićeva izjava tko pita porezne obveznike žele li dati novce za nekakve udruge, ja bih radije da se tih milijardu kuna godišnje da u zdravstvo ili školstvo

VL
OG
Oger
16:51 13.03.2013.

'Je li novac koji nam dajete vaš ili dolazi od poreznih obveznika?' pita Sarnavka drsko. A zar joj Zoki nije vec unaprijed odgovorio: 'Kad dođu u Vladu po novac, neka se zapitaju odakle taj novac dolazi' -

VL
Avatar aaaasdefrr
aaaasdefrr
16:54 13.03.2013.

Ne podržavam ovu kukuriku koaliciju ,ali napokon jedan dobar odgovor ovim parazitima koji opterećuju državni proračun ,jednostavno takvima ukinuti izvor prihoda od strane države i neka se sami financiraju .

VL
TE
Televizor
17:20 13.03.2013.

Porezne obveznike je netko pitao žele li vas fianncirati?

VL
OP
objektivni_promatrač
17:21 13.03.2013.

Ako sam dobro pročitao izjavu Milančeta, on nigdje niti ne spominje da su to njegovi novci. On samo kaže da se sve te udruge moraju zapitati odakle im dolazi novac (kad ga zaraditi naravno ne znaju) kojim se financiraju. A ovim "teškim radnicima" iz tih udruga treba objasniti da država pokušava pomoći gospodarstvu = onda će gospodarstvo bolje raditi i više privređivati = pa će i oni dobiti ono što im ionako ne pripada ali eto dobivaju.

VL
DA
danac
17:31 13.03.2013.

tebi bi milanovicu bilo najbolje da uzmes godisnji,jedno dvije godine.kad god izidjes van.....AUTOGOL.

VL
DU
Deleted user
17:36 13.03.2013.

Relativna je to crta, jer prvo mi moramo imati razinu ljudskih prava. Ovo je kao vic iz ex. juge: razina vode u kojoj su bili šefovi raznih država je određivala zaduženost... tako je Milka Planinc bila za čudo samo do gležnja u vodi...poanta: ispod Milke je bio Stane Dolanc. El bahati stoji na cijelom ljudskom tornju i svi mu se dive i on se sebi stalno divi i drag si je...

VL
DA
danac
17:39 13.03.2013.

autogol danas tri puta,,,,,,prvi sa ingrid anticevic;ona govori bolje nego sto cita .a tek kako pise-druga:NOVI MINISTAR TURIZMA:STA VAS BRIGA ZA MINISTROVE KREDITE,TRI KREDITA,SVE TRI STAMBENA,jako pametno milanovicu,i na kraju danas prijetnja udrugama zbog protesta;NE DAMO VAM VISE NASE NOVCE, milanovicu CIJE NOVCE?????? nase novce milanovicu

VL
MP
mprelesn
17:54 13.03.2013.

lijepo joj je odgovorio premijer...a rezolucija o azerbejdžanu nije spomenula nikakve sankcije prema toj državi...malo ih grde i to je sve...niste dobri i popravite se i tak tak...a ovi džabalebaroši nek samo laju...i psi laju a karavane prolaze!!!

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.