Jarnjak pozdravio generale Gotovinu i Markača!
- Bili ste prava klapa, ljudi spremni dati život za Hrvatsku, ali i jedni za druge. Zato smo pobijedili, rekao je Jarnjak na proslavi 20. obljetnice Alfi.
Komentari 411
Ovo je dokaz da su naši ustašoidi gori od četnika.Sramota i tužno da Europa žmiri na pozdravljanje ratnih zločinaca.
Ovako bivši članovi SKH-SKJ spašavaju živu glavu...:) Karamarko...Eto ti još jednoga...:)
Ha, ha, ha, ha, ha ...... kako dobro! Naime pozdravi ništa ne koštaju. A mogu donijeti glasove desničara. Ali podzravi ništa niti ne vrijede. Gotovini koji čamu i zatvoru važnije bi bile neke druge stvari od pozdava. Međutim, Jarnjak, Kosoriosori i HDZ misle da desni birači nemaju toliko pameti da to shvate. Desničari, iznenadite ih.
Ratko Mladić je osuđen za zločin u Kijevu na 20 godina robije. Evo ti \"ijedan\" slučaj.
03.09.2011. u 17:08h chemica je napisao/la: Ovo se zove biti ogavan. Pošalješ ih u Haag, zbog tvojih svinjarija će umrijeti u zatvoru, a sada ih javno pozdravljaš. Pravi rvacki političar koji cvate od sreće što je svoju krivnju i odgovornost uspio prebaciti na drugoga. Baš na onog koga sada tako toplo i srdačno pozdravlja. Vrhunac farse je da se Jarnjak svaku večer moli dragom bogu da Gotovina i Markač budu osuđeni jer u suprotnom...Netko mora odgovarati za sve one pobijene starce i popaljena sela. Politički vrh iz tog doba koji je odgovoran za nekažnjavanje zločina je najvećim dijelom pokrepavao. Jarnjakov najveći problem je da je on još uvijek živ i za Haag spreman! ... a još su ogavniji oni koji uporno glasaju za njih i koji t
03.09.2011. u 17:20h BCA je napisao/la: ------------------------ Ne bi trebao on biti s njima, već umjesto njih. Kao što je FPK trebao biti sa slobom - tad bi Ane Gotovona znao za Haag samo sa karte svijeta......
Prvo lociraju,uhite i transferuraju,majku im...pa onda kao pozdravljaju .Neka Brisel vidi s kim ima posla.Ratne zločince Hrvatska vlada pozdravlja i veliča,ovakvu Hrvatsku Europa nebi smjela prihvatiti....
U ime Šeksa i J.Kosor i cjelog HDZa : Živio Gotovina u zatvoru
octopus je napisao/la: 03.09.2011. u 17:20h BCA je napisao/la: ------------------------ Ne bi trebao on biti s njima, već umjesto njih. Kao što je FPK trebao biti sa slobom - tad bi Ane Gotovona znao za Haag samo sa karte svijeta...... ________________________ Potpisujem
Smrade pokvareni i lažljivi (Jarnjak), a zašto nisi to rekao kad ste ih hapsili i slali u Haag!? Ovo je nevjerojatno! Gotovina i Markač moraju u Haagu pobjesniti na ovo, kako smradče hoće glasove na njihovoj sudbini. Ma marš skote smrdljivi, i svi oni koji bi tebi zbog toga dali glas na izborima.
Neka Angela Markel vidi koje vrijednosti jaca i njeni ministri zagovaraju. Ovo je više nego strašno,ako EU ne odragira s drastičnim mjerama.
Koji prefiganci,od joce krpelja pa preko ovog kiklopa pa sve dalje,licemjerni poltroni uhapsili generale a sad ih kao fol pozdravljaju.Dok heroji sjede u celijama zatvora,pljackasi sjede u udobnim foteljama i misle na ovako lak nacin doci do predizborni poena.Znamo mi vas i vase lopovluke vec 20 g i malo morgen cu ikad vise glasati za vas.
Skrivaju se iza generala i inog sljama samo da zastite sebe i ono sto su opljackali! Mater im lopovsku hebem!
A Glavaša?
Zaboravio je da kaže da se pozdravima pridružuje i poveča grupa ljudi koje je zaposlio na carini !
Ovo su posljednji vapaji umiruće stranke, koja nam je dodijala
Pozdravima samo štete obrani generala a našu državu bacaju na stup srama.
HDZ je pobjedio jer smo bili uporni i temeljiti Ovim povodom pozdravljamo sve naše generale u EU
Evo, sad da mladi ljudi na stadionima, ulicama počnu mahati njihovim slikama, onda bi se ovaj seronja koji bi zapravo trebao biti s njima u Haagu, pojavio sa Šeksom na tiskovnoj, i ke.......kako to nije dobro za njih jer da bi mogli samo naštetiti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
slažem se chemica sa svime što si napisao samo s jednim ne kao neko mora odgovarati za one starce i za popoljena sela reci mi ko je odg za popaljena hrvatska sela tipa:njemci,đeletovci,čelije,erdut,tenju,vukovar,osijek,županju,vinkovce itd itd i za pobijenu djecu u domovinskom ratu njih negdje oko 1000 da starce i obične civile da nespominjem reci mangupe ko če i dali je itko odgovarao odgovori kemičaru barem ijedan slučaj mi navedi