Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 173
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
stopama premijerke
Povratak na članak

Jarnjak pozdravio generale Gotovinu i Markača!

- Bili ste prava klapa, ljudi spremni dati život za Hrvatsku, ali i jedni za druge. Zato smo pobijedili, rekao je Jarnjak na proslavi 20. obljetnice Alfi.

Komentari 411

HI
higuita
17:16 03.09.2011.

slažem se chemica sa svime što si napisao samo s jednim ne kao neko mora odgovarati za one starce i za popoljena sela reci mi ko je odg za popaljena hrvatska sela tipa:njemci,đeletovci,čelije,erdut,tenju,vukovar,osijek,županju,vinkovce itd itd i za pobijenu djecu u domovinskom ratu njih negdje oko 1000 da starce i obične civile da nespominjem reci mangupe ko če i dali je itko odgovarao odgovori kemičaru barem ijedan slučaj mi navedi

VL
OB
-obrisani-
17:17 03.09.2011.

Ovo je dokaz da su naši ustašoidi gori od četnika.Sramota i tužno da Europa žmiri na pozdravljanje ratnih zločinaca.

VL
Avatar vh1
vh1
17:18 03.09.2011.

Ovako bivši članovi SKH-SKJ spašavaju živu glavu...:) Karamarko...Eto ti još jednoga...:)

VL
PA
patuljčica..
17:22 03.09.2011.

Ha, ha, ha, ha, ha ...... kako dobro! Naime pozdravi ništa ne koštaju. A mogu donijeti glasove desničara. Ali podzravi ništa niti ne vrijede. Gotovini koji čamu i zatvoru važnije bi bile neke druge stvari od pozdava. Međutim, Jarnjak, Kosoriosori i HDZ misle da desni birači nemaju toliko pameti da to shvate. Desničari, iznenadite ih.

VL
CH
chemica
17:22 03.09.2011.

Ratko Mladić je osuđen za zločin u Kijevu na 20 godina robije. Evo ti \"ijedan\" slučaj.

VL
MI
mikesh
17:22 03.09.2011.

03.09.2011. u 17:08h chemica je napisao/la: Ovo se zove biti ogavan. Pošalješ ih u Haag, zbog tvojih svinjarija će umrijeti u zatvoru, a sada ih javno pozdravljaš. Pravi rvacki političar koji cvate od sreće što je svoju krivnju i odgovornost uspio prebaciti na drugoga. Baš na onog koga sada tako toplo i srdačno pozdravlja. Vrhunac farse je da se Jarnjak svaku večer moli dragom bogu da Gotovina i Markač budu osuđeni jer u suprotnom...Netko mora odgovarati za sve one pobijene starce i popaljena sela. Politički vrh iz tog doba koji je odgovoran za nekažnjavanje zločina je najvećim dijelom pokrepavao. Jarnjakov najveći problem je da je on još uvijek živ i za Haag spreman! ... a još su ogavniji oni koji uporno glasaju za njih i koji t

VL
DU
Deleted user
17:23 03.09.2011.

03.09.2011. u 17:20h BCA je napisao/la: ------------------------ Ne bi trebao on biti s njima, već umjesto njih. Kao što je FPK trebao biti sa slobom - tad bi Ane Gotovona znao za Haag samo sa karte svijeta......

VL
OB
-obrisani-
17:23 03.09.2011.

Prvo lociraju,uhite i transferuraju,majku im...pa onda kao pozdravljaju .Neka Brisel vidi s kim ima posla.Ratne zločince Hrvatska vlada pozdravlja i veliča,ovakvu Hrvatsku Europa nebi smjela prihvatiti....

VL
Avatar Čobanković ( mlađi )
Čobanković ( mlađi )
17:25 03.09.2011.

U ime Šeksa i J.Kosor i cjelog HDZa : Živio Gotovina u zatvoru

VL
BC
BCA
17:25 03.09.2011.

octopus je napisao/la: 03.09.2011. u 17:20h BCA je napisao/la: ------------------------ Ne bi trebao on biti s njima, već umjesto njih. Kao što je FPK trebao biti sa slobom - tad bi Ane Gotovona znao za Haag samo sa karte svijeta...... ________________________ Potpisujem

VL
Avatar gulag
gulag
17:25 03.09.2011.

Smrade pokvareni i lažljivi (Jarnjak), a zašto nisi to rekao kad ste ih hapsili i slali u Haag!? Ovo je nevjerojatno! Gotovina i Markač moraju u Haagu pobjesniti na ovo, kako smradče hoće glasove na njihovoj sudbini. Ma marš skote smrdljivi, i svi oni koji bi tebi zbog toga dali glas na izborima.

VL
OB
-obrisani-
17:26 03.09.2011.

Neka Angela Markel vidi koje vrijednosti jaca i njeni ministri zagovaraju. Ovo je više nego strašno,ako EU ne odragira s drastičnim mjerama.

VL
ST
stevica
17:26 03.09.2011.

Koji prefiganci,od joce krpelja pa preko ovog kiklopa pa sve dalje,licemjerni poltroni uhapsili generale a sad ih kao fol pozdravljaju.Dok heroji sjede u celijama zatvora,pljackasi sjede u udobnim foteljama i misle na ovako lak nacin doci do predizborni poena.Znamo mi vas i vase lopovluke vec 20 g i malo morgen cu ikad vise glasati za vas.

VL
DR
drugTitoforever
17:27 03.09.2011.

Skrivaju se iza generala i inog sljama samo da zastite sebe i ono sto su opljackali! Mater im lopovsku hebem!

VL
Avatar delminium
delminium
17:27 03.09.2011.

A Glavaša?

VL
Avatar tkozna
tkozna
17:28 03.09.2011.

Zaboravio je da kaže da se pozdravima pridružuje i poveča grupa ljudi koje je zaposlio na carini !

VL
BC
BCA
17:28 03.09.2011.

Ovo su posljednji vapaji umiruće stranke, koja nam je dodijala

VL
Avatar delminium
delminium
17:29 03.09.2011.

Pozdravima samo štete obrani generala a našu državu bacaju na stup srama.

VL
Avatar Čobanković ( mlađi )
Čobanković ( mlađi )
17:29 03.09.2011.

HDZ je pobjedio jer smo bili uporni i temeljiti Ovim povodom pozdravljamo sve naše generale u EU

VL
BC
BCA
17:20 03.09.2011.

Evo, sad da mladi ljudi na stadionima, ulicama počnu mahati njihovim slikama, onda bi se ovaj seronja koji bi zapravo trebao biti s njima u Haagu, pojavio sa Šeksom na tiskovnoj, i ke.......kako to nije dobro za njih jer da bi mogli samo naštetiti.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 21 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.