Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 119
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
stopama premijerke
Povratak na članak

Jarnjak pozdravio generale Gotovinu i Markača!

- Bili ste prava klapa, ljudi spremni dati život za Hrvatsku, ali i jedni za druge. Zato smo pobijedili, rekao je Jarnjak na proslavi 20. obljetnice Alfi.

Komentari 411

Avatar Čobanković ( mlađi )
Čobanković ( mlađi )
17:26 03.09.2011.

Mislim Živio Gotovina Nije pravomoćno osuđen i mi vjerujemo da bi već za 40 godina mogao izaći, tj,trudićemo se da izađe Lijepo je biti na slobodi u našoj Hrvatskoj

VL
OB
-obrisani-
18:05 03.09.2011.

Država koja pozdravlja ratne zločince koje je sud osudil,takva država a i narod se nemogu dobru nadati.

VL
OB
-obrisani-
19:01 03.09.2011.

Druze stari nije ti Hrvatski general Gotovina harao po Vojvodini! a Sljivancanin koji je grad Vukovar oslobadjao od Ustasa? Yugoslovenski ili Srpski? kako su pjevali nakon pada Vukovara?

VL
TH
tigar-hr01
19:27 03.09.2011.

Nadam se da će....uskoro...biti-obrnuto tako da će...generali, s govornica...\"pozdravljati\"...Jarnjaka i \"co\". u.....zatvorima !!

VL
CA
canadakrk
07:58 04.09.2011.

na ovom forumu sve srbin do srbina, neka pati koga smeta

VL
Avatar Čobanković ( mlađi )
Čobanković ( mlađi )
12:25 04.09.2011.

Živio Jarnjak - osloboditelj Hrvatske

VL
DU
Deleted user
19:12 03.09.2011.

nemre danas,za promjenu

VL
Avatar tomislav21
tomislav21
17:00 03.09.2011.

Danas je potpuno drugacije , prošlost izdana - budućnost prodana.

VL
DO
doc
17:03 03.09.2011.

samo nek pozdravljaju. to ti kaze sve koji su to zlocinci u HDZ-u - s kim si, takav si. zar ne? ratni zlocinci i profiteri.

VL
SJ
Sve je uzalud
17:05 03.09.2011.

Jarnjak sad si ti na redu a Šeks je za desert.

VL
MI
miso
17:08 03.09.2011.

Gospodine Jarnjak, ono što je uprskano pristankom da se pobjedničkim generalima sudi nikakvi pozdravi nikada neće moći ispraviti. Ne budite i dalje naivni. Samo se ukopava/mo/te s ovakvim izjavama.

VL
CH
chemica
17:08 03.09.2011.

Ovo se zove biti ogavan. Pošalješ ih u Haag, zbog tvojih svinjarija će umrijeti u zatvoru, a sada ih javno pozdravljaš. Pravi rvacki političar koji cvate od sreće što je svoju krivnju i odgovornost uspio prebaciti na drugoga. Baš na onog koga sada tako toplo i srdačno pozdravlja. Vrhunac farse je da se Jarnjak svaku večer moli dragom bogu da Gotovina i Markač budu osuđeni jer u suprotnom...Netko mora odgovarati za sve one pobijene starce i popaljena sela. Politički vrh iz tog doba koji je odgovoran za nekažnjavanje zločina je najvećim dijelom pokrepavao. Jarnjakov najveći problem je da je on još uvijek živ i za Haag spreman!

VL
BC
BCA
17:08 03.09.2011.

Koga izazivaju s ovakvim kretenskim ispadima, sud u Haagu ili ............... Pa samo nastavite, tako da im potvrde presude, umjesto manje

VL
GB
golub.branimir
17:10 03.09.2011.

Doc ne seri. Uvjeren sam da su Gotovina i Markač nevini, ali ove izjave Kosorke i Jarnjaka može biti kontrproduktivno za obranu. Možda im čine medvjeđu uslugu, pa budu osuđeni iz inata tek da dokažu čija je zadnja. A možda im je to i cilj, da se nedaj bože Gotovina i Markač vrate pa počnu postavljati neugodna pitanja.

VL
AA
aabbcc
17:11 03.09.2011.

. tako je moga i Mladica i Sanadera..i dr. pozdraviti dok jos nisu nikako osudjeni

VL
OB
-obrisani-
17:12 03.09.2011.

Bili ste prava klapa, ljudi spremni dati život za Hrvatsku, ali i jedni za druge. Zato smo pobijedili, rekao je Jarnjak na proslavi 20. obljetnice Alfi. ____________________________________ I onda smo ja Jarnjak i moji pajdaši iz ADZe opljačkali .....ovu državuu a vi maconje robijajte. Čudime da EU blakonaklono gleda na pozdrvljanja zločinaca.

VL
BC
BCA
17:13 03.09.2011.

Mogao je pozdraviti i Miloševića, Tuđmana i Šuška, i oni isto nisu osuđeni..he..he..he

VL
Avatar tkozna
tkozna
17:14 03.09.2011.

Smradovi,sutra nedaj Bože ako ih pravomočno osude na velike robije, ne da će ih zaboraviti, naprotiv, po njima će pljuvati, šljam hrvatski! Hoće li i tada reči da je \"klapa\" bila spremna život položiti na oltar Domovine!

VL
OB
-obrisani-
17:15 03.09.2011.

Ako Jaca i Karamarko prođu njekažnjeno od strane EU,to je znak da pravo i pravda ne važe.I da su ratni zločinci ti koje i EU štuje.

VL
BC
BCA
17:20 03.09.2011.

Evo, sad da mladi ljudi na stadionima, ulicama počnu mahati njihovim slikama, onda bi se ovaj seronja koji bi zapravo trebao biti s njima u Haagu, pojavio sa Šeksom na tiskovnoj, i ke.......kako to nije dobro za njih jer da bi mogli samo naštetiti.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 21 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.