Jarnjak pozdravio generale Gotovinu i Markača!
- Bili ste prava klapa, ljudi spremni dati život za Hrvatsku, ali i jedni za druge. Zato smo pobijedili, rekao je Jarnjak na proslavi 20. obljetnice Alfi.
Komentari 411
Država koja pozdravlja ratne zločince koje je sud osudil,takva država a i narod se nemogu dobru nadati.
Druze stari nije ti Hrvatski general Gotovina harao po Vojvodini! a Sljivancanin koji je grad Vukovar oslobadjao od Ustasa? Yugoslovenski ili Srpski? kako su pjevali nakon pada Vukovara?
Nadam se da će....uskoro...biti-obrnuto tako da će...generali, s govornica...\"pozdravljati\"...Jarnjaka i \"co\". u.....zatvorima !!
na ovom forumu sve srbin do srbina, neka pati koga smeta
Živio Jarnjak - osloboditelj Hrvatske
nemre danas,za promjenu
Danas je potpuno drugacije , prošlost izdana - budućnost prodana.
samo nek pozdravljaju. to ti kaze sve koji su to zlocinci u HDZ-u - s kim si, takav si. zar ne? ratni zlocinci i profiteri.
Jarnjak sad si ti na redu a Šeks je za desert.
Gospodine Jarnjak, ono što je uprskano pristankom da se pobjedničkim generalima sudi nikakvi pozdravi nikada neće moći ispraviti. Ne budite i dalje naivni. Samo se ukopava/mo/te s ovakvim izjavama.
Ovo se zove biti ogavan. Pošalješ ih u Haag, zbog tvojih svinjarija će umrijeti u zatvoru, a sada ih javno pozdravljaš. Pravi rvacki političar koji cvate od sreće što je svoju krivnju i odgovornost uspio prebaciti na drugoga. Baš na onog koga sada tako toplo i srdačno pozdravlja. Vrhunac farse je da se Jarnjak svaku večer moli dragom bogu da Gotovina i Markač budu osuđeni jer u suprotnom...Netko mora odgovarati za sve one pobijene starce i popaljena sela. Politički vrh iz tog doba koji je odgovoran za nekažnjavanje zločina je najvećim dijelom pokrepavao. Jarnjakov najveći problem je da je on još uvijek živ i za Haag spreman!
Koga izazivaju s ovakvim kretenskim ispadima, sud u Haagu ili ............... Pa samo nastavite, tako da im potvrde presude, umjesto manje
Doc ne seri. Uvjeren sam da su Gotovina i Markač nevini, ali ove izjave Kosorke i Jarnjaka može biti kontrproduktivno za obranu. Možda im čine medvjeđu uslugu, pa budu osuđeni iz inata tek da dokažu čija je zadnja. A možda im je to i cilj, da se nedaj bože Gotovina i Markač vrate pa počnu postavljati neugodna pitanja.
. tako je moga i Mladica i Sanadera..i dr. pozdraviti dok jos nisu nikako osudjeni
Bili ste prava klapa, ljudi spremni dati život za Hrvatsku, ali i jedni za druge. Zato smo pobijedili, rekao je Jarnjak na proslavi 20. obljetnice Alfi. ____________________________________ I onda smo ja Jarnjak i moji pajdaši iz ADZe opljačkali .....ovu državuu a vi maconje robijajte. Čudime da EU blakonaklono gleda na pozdrvljanja zločinaca.
Mogao je pozdraviti i Miloševića, Tuđmana i Šuška, i oni isto nisu osuđeni..he..he..he
Smradovi,sutra nedaj Bože ako ih pravomočno osude na velike robije, ne da će ih zaboraviti, naprotiv, po njima će pljuvati, šljam hrvatski! Hoće li i tada reči da je \"klapa\" bila spremna život položiti na oltar Domovine!
Ako Jaca i Karamarko prođu njekažnjeno od strane EU,to je znak da pravo i pravda ne važe.I da su ratni zločinci ti koje i EU štuje.
Evo, sad da mladi ljudi na stadionima, ulicama počnu mahati njihovim slikama, onda bi se ovaj seronja koji bi zapravo trebao biti s njima u Haagu, pojavio sa Šeksom na tiskovnoj, i ke.......kako to nije dobro za njih jer da bi mogli samo naštetiti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mislim Živio Gotovina Nije pravomoćno osuđen i mi vjerujemo da bi već za 40 godina mogao izaći, tj,trudićemo se da izađe Lijepo je biti na slobodi u našoj Hrvatskoj