'Htio sam se rukovati i nakon toga dezinficirati ruke, tako to normalni ljudi rade'
Naveo je da je prema Vladi vrlo konstruktivan te da je njegova dužnost, kao predsjednika, upozoriti na problem
Komentari 48
što se s Kolindom nisi rukovao , može te biti sramota kako si se ponašao. Nisi ni danas bolji.
Dakle, po Milanovicu, nitko od EU politicara u Briselu nije normalan, jer se nitko ne rukuje?!
pa dobro je dezinfizirati se nakon kontakta s plenovicem
Bravo Zoki, i ti si svjestan da je korona izmišljotina.
HDZovci su se razbahatili.
Gospodinu Karijesu još ovijek nije postalo jasno da se navike mijenjaju i da nešto što je bilo pristojno prije godinu dana više nije pristojno danas.
obojica ste sanaderovi i granicevi ucenici...pred kamerama se toboze ne slazete..a kad se kamere ugase idete na rucak ili veceru.svjetonazori su vam slicni kao jaje jajetu....plus pupavc.......
Stari moj ne znaš tko je bahatiji i napuhaniji od ove dvojce! Mislim da bi mi bilo muka sa strane gledati njihov prepotentan razgovor!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sjeti se slučajno svog odbijanja rukovanja sa predsjednicom države. Kratko pamćenje a i ostalo.