Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 151
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Zoran Milanović:
Povratak na članak

'Htio sam se rukovati i nakon toga dezinficirati ruke, tako to normalni ljudi rade'

Naveo je da je prema Vladi vrlo konstruktivan te da je njegova dužnost, kao predsjednika, upozoriti na problem

Komentari 48

Avatar Matteo1212
Matteo1212
11:56 17.07.2020.

Zoki je svima pokazao kako se treba rukovati kada je Kolindi ˝čestitao˝pobjedu na predsjedničkim izborima, ili ovi iz večernjeg misle da građani imaju kratko i selektivno pamćenje poput njih samih i njihovih šefova😁😁😁

VL
5S
505.scrtom
12:29 17.07.2020.

od samog rukavonja se nećeš zarazit ali ako se diraš zatim po licu i nosu ,povećavaš naglo rizik,opće poznato

VL
ST
struj
11:54 17.07.2020.

Nebi falilo dezinficirati mozak.

VL
MA
MaraM
12:04 17.07.2020.

Bože moj, o čemu bi ovaj pričao i interese medija držao. ZDS, rukovanja, ja ovo ono, iskompleksirana dokazivanja... A ušli smo u najgoru krizu u našoj mladoj povijesti... tzv. karijes krizu.. Gospodine , predsjednik si, nekim ljudima i neka vrstaa uzora i referenca za ponašanje, ajde se malo tako i ponašajte !!!

VL
AE
Aedes2017
12:54 17.07.2020.

Gosp. Milanoviću ,Vi ste odrastali na radničkoj Trešnjevci , više na ulici i ispred kina ,,Triglav,, ,kupovali i prodavali ,,cigle,, ..isto kao svi mi fakini oko Remize ,Selske i Bagera.No ,gosp. Plenković je odrastao u izobilju komunističke elite ,..i vaši mentalni sklopovi su dijametralno različiti.( neću reći suprotni ).Znam da sve to kužite i ne bi htio biti u Vašoj koži kad ste s njim u društvu.Budite strpljivi kao sa svakim razmaženim i bahatim derištem.Želim Vam debele živce.

VL
NN
nikola.nikola50@hootmail.com
12:16 17.07.2020.

Apsolutno normalno i kulturno se rukovati pa dezinficirati, ja se sa prijateljima rukujem i ne glumatam laktovima, imam dezificijens sa sobom i to je to, ne moj si vise priustiti rukovati se losijim od sebe pa da te odbije, skola vise

VL
DO
Domumom
12:36 17.07.2020.

Meni je jasno da se normalni ljudi rukuju. Isto tako mi je jasno da se ova dvojica ne rukuju. Zaključak donesite sami.

VL
AN
antiekstremist
11:58 17.07.2020.

A kada bi ih dezinficirao, nakon što bi malo prekopavao po nosu kao inače ??

VL
RA
Ranko
13:31 17.07.2020.

Da, Zorane tako to rade normalni ljudi, ali valjda ti nisi taj!¨Ili si zaboravil da si odbio dati ruku tadašnjoj predsjednici u uvjetima koji su bili normalni, bez pandemije i bez potrebe dezinfekcije!???! Jel onda to bilo isto normalno?

VL
Avatar Edgedancer
Edgedancer
12:27 17.07.2020.

Tko zna kakav su spoj dezinficijens i kokain....

VL
Avatar Sandinista
Sandinista
12:24 17.07.2020.

Plenkiju očito fali malo opće kulture. Mogao je dezinficirati ruke i prije i poslije. Uostalom, on je taj koji je visokorizičan

VL
JB
JOKI_BROKI
12:23 17.07.2020.

Boji se on vise ZDS od corone .

VL
DU
Deleted user
12:18 17.07.2020.

Meni nije jasno tko je to glasao za ovog lika.

VL
DU
Deleted user
11:50 17.07.2020.

Plenki je samo dotaknuo Đokovića po ramenu i maltene su ga razapeli u medijima. Jučer je RTL-u bila udarna vijest kako je Plenković na sjednici Vlade u velikoj dvorani NSK na trenutak skinuo masku. Možemo samo zamisliti kako bi RTL i oporba likovali da su se slučajno rukovali. Milanoviću, nemoj kakiti.

VL
DH
dalibor.hren
12:58 17.07.2020.

Dobra je bila ona o maskama u zatvorenom prostoru, kažnjavanju i primjeni čl. 17 nekog Zakona!

VL
DO
Domumom
12:23 17.07.2020.

"tako to normalni ljudi rade" da napomenem normalni ljudi.

VL
IJ
I ja tebi
14:09 17.07.2020.

Da tako to normalni ljudi rade a Milanoviću dali spadaš ti među normalne dali si se ikad upitao.

VL
Avatar dado26
dado26
14:12 17.07.2020.

To je takozvana nova normala. Kao što je normalno postalo stvarati večinu mimo volje večine hrvatskih birača. Postalo je i normalno da su izbori i stvaranje večine duboko nedemokratski, nelegitimni i neustavno. Prenosite ovakve nebitne stvari a niti jednog slova od izjave gospođe Karoline Vidović Krišto o neustavnosti 11 i 12 izborne jedinice!

VL
FO
forumlegale
13:48 17.07.2020.

jos nisam upozna osobu koja je glasala za njega.Moze li mi netko od njegovih glasaca kratko reci razlog zasto ste mu dali povjerenje!?????????????

VL
DU
Deleted user
12:37 17.07.2020.

majku vojnu lekarku ti ne oprašta i ne zaboravlja

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.