Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
fimi media
Povratak na članak

J. Kosor: Žele me eliminirati. Mihanović: Klupko se odmotava

Mihanović traži elektronsko vještačenje. U e-mailovima je, tvrdi, izmijenjen smisao.

Komentari 525

OB
-obrisani-
23:10 31.01.2012.

J. Kosor: Žele me eliminirati...... ....hebate....da vas se sve skupa iz politike da eliminirati...onako trajno....palo bi ukupno jako malo suza za svima vama

VL
GS
glasovi_staklene_boce
23:24 31.01.2012.

Svakim danom sve više ljudi štrajka i toga će biti sve više.

VL
LA
lanica
17:21 01.02.2012.

pitam se čiji je sad mihanović igrač, tko ga je poslao s tim izjavama u ovo vrijeme unutarstranačkih izbora

VL
BH
bhorvat
17:14 31.01.2012.

Znači karamarko i šeks se buju pobili :))

VL
OB
-obrisani-
16:17 31.01.2012.

Jaco dirnula si u --OSINJAK---sad te Ose bodu,ahahahahahahahaha

VL
DE
dejavu
22:00 31.01.2012.

@opa bato I franjo je \"crveni\" ..samo kaj vas je preveslao !

VL
ŠI
šifra2
14:36 31.01.2012.

Kosorica nije nikad prijetila. To radi Šeks.Karamarko uredno koristi policijsko-podzemnu infrastrukturu. Nadam se da u HDZ-u ima i neka treća opcija!

VL
BA
barbaizamerike
14:36 31.01.2012.

snimke telefonskih razgovora hrvatskih politicara netko vjerovatno ima a jeli ih hoce pustiti u javnost to je vec druga stvar

VL
OB
-obrisani-
14:37 31.01.2012.

\"Dodirnula je centre moći\" :)?! Tko je moćniji od predsjednika(ce) vlade? Želi li reći da je bila toliko nesposobna da ni kao predsjednica vlade nije mogla ništa učiniti?

VL
Avatar alien79
alien79
14:37 31.01.2012.

Koja skupina hohšaplera vlada Hrvatskom, strašno, ma mrš svi u p.m

VL
Avatar tomsom
tomsom
14:38 31.01.2012.

Vjerojatno sam i nesvjesno dirnula u neke centre moći - objasnila je Kosor............... ======================================= naravno da si nesvjesno dirnula. i sve si znala. inaće ne bi prstom mrdnula. maknite je više da ne gledamo jad, tugu i nesposobnost.

VL
MA
Maniac
14:39 31.01.2012.

Ne shvacam sta to znaci da je interesantno da se Mihanovic ponovo javio kao svjedok ! Zasto joj se dozvoljava da sa takovim bezveznim odgovorima izbjegava odgovor na pitanje zasto sest mjeseci nije prijavila crni fond uskoku ??? To je interesantno !!!

VL
ST
stevica
14:41 31.01.2012.

Tko ce tebi da vjeruje,pa ti si lagala da ni za crne fondove nisi znala.Neke novine vec spekulisu da je joca uhapsena ili ce se to vrlo brzo dogoditi.Ostvarice se ipak njeno prokletsvo: KUD IVO TU I JA.

VL
T1
t111
14:43 31.01.2012.

bas mi ju je zao. evo, placem.

VL
OB
-obrisani-
14:45 31.01.2012.

kako vi maloumnici ne shvaćate....da političari ne mogu biti krivi, kad su to sve bile političke odluke ! politička pljačka nije pljačka, jer su oni mislili da to tako treba raditi, a i to su odlučili, da treba raditi kadad se skupi skupina kriminalaca i odluči nešto opljačkati, jedina mana njihove odluke je ta što nisu organizirali političku stranku sa statutom o pljački i nisu imali sjednicu, na kojoj su odlučili krenuti u pljačku jel\' da da je malo imbecilno s čim se \"političari\" pred zakonom brane?

VL
RA
radkodkuce
14:45 31.01.2012.

-Želio bi zaraditi novac, ali ne želiš ici na razgovore? Želio bi slobodu ali ti je potreban stabilan prihod? Želiš ostati kuci da ti ne izostane zarada?Uciš ili si trudnica, ili ti je samo potreban novac?Onda ti je ovaj posao odgovarajuci.Bez ulaganja novca, sa dnevno 3-4 sata rada možeš zaraditi 75-1000$ tjedno. Ako imaš više vremena, onda i više. Šta ti je potrebno: računalo, internet, minimalno znanje rada na računalu, ostalo vec zavisi od toga koliko si ozbiljan.Nije MLM. Za opširnije informacije pošaljite mail na sledecu adresu radkodkuce@net.hr i Naslov neka bude \"Zarada na internetu 1.\"

VL
KA
karmen
14:46 31.01.2012.

Ispast će da je sve radila nesvjesno. Uzorita i iskrena... aaahh

VL
OB
-obrisani-
14:47 31.01.2012.

monotona P A P I G A

VL
OB
-obrisani-
14:48 31.01.2012.

ajmo...svi na noge....i bjesomučan pljesak molim....pa govori vam demokratkinja-predsjednica stranke i molim....obavezno imati osmjehe na licu a kod slikanja.....5-6 visokih dužnosnika....stanite u kadar....da se vidi moč

VL
IT
i_tata_bi_sine
20:17 31.01.2012.

Dragi Ivo,dragi .prijatelju

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 27 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.