Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 223
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
fimi media
Povratak na članak

J. Kosor: Žele me eliminirati. Mihanović: Klupko se odmotava

Mihanović traži elektronsko vještačenje. U e-mailovima je, tvrdi, izmijenjen smisao.

Komentari 525

OB
-obrisani-
15:50 31.01.2012.

. ......Apsite Jacu n Šekia......oni su zlo.!!! . još samo da se otkrije tko je natjerao Smranadera da odstupi 01.07.2009 . . .

VL
OB
-obrisani-
15:53 31.01.2012.

. .Odavno sam tvrdio da je JACA sačesnik u svim krim radnjam za koje je optužen Sanader,u dogovoru s jacom trebo se je povuć neko vrijeme imenovati jacu za premjera i kad se stvari slegnu vratiti se : :.Međutim nijee predvidio da će JACA biti pokvarenija od njega iskoristiti priliku i Sanadera poslati u remetinac. : Tu je kumovao Šeks ,Karamarko Janjak i još neki visoko pozicionirani u zakonodavnoj vlasti. : :Ako Sanader progovori a morat će radi sebe javnos će tek tada saznati istinu ko je borac protiv korupcije,to je tadašnja kompletna oporba i Bajić:: : :-.Nadam se da će ove moje tvrdnje uskoro jako brzo ugledati svjetlo dana svakako prije izbora u hdz-u:: : : :

VL
SB
sbiki13
15:53 31.01.2012.

ajme majko jaco ko te je naućio tako lagati pa naravno lopovski hadeze fuj--------------

VL
OB
-obrisani-
15:53 31.01.2012.

kamočedo - sanader je samo jedan od trojanskih konja i kobila, a ima ih u rvacku.....iššš... i dobio zadatak kojeg je uspešno obavio, dao ostavku i reko zamjenici - piši rešeno !

VL
OB
-obrisani-
15:53 31.01.2012.

+ - 31.01.2012. u 15:50h 3kamocemo je napisao/la: . ......Apsite Jacu n Šekia......oni su zlo.!!! . još samo da se otkrije tko je natjerao Smranadera da odstupi 01.07.2009 ----------------------------------------------------------------- Nisu oni zlo, oni su idelani za svjedoke pokajnike da hrvatskii narod konacno dozna tko i kako ga je karao sve ove godine.

VL
OB
-obrisani-
16:06 31.01.2012.

Rekoh ja jednom ovi osli u Politiku samo da bi kroz ---imunitet---zastitili --pokradeno...heehehhhheehehhe

VL
OB
-obrisani-
16:00 31.01.2012.

Dakle, na adz je izvršen udar crvenih snaga, sa zadatkom njegovog urušavanja, putem namještenog kompromitiranja pojedinaca i predizbornog javnog medijskog linča

VL
VU
vucko
16:00 31.01.2012.

Prevarili ste se biraci ! Mislili ste da cete HDZ izbrisati sa politicke scene ali se to nije desilo. Najjaca su oporba sa 47 mandata u saboru i zbog toga su vrlo opasni za kukurikavce, pa se pokusa sada nakon izbora svim snagama oboriti rajting konkurentne stranke. Oni ce vam biti mac iznad glave koji ce vas pratiti do novih izbora. Nitko ama bas nitko nije uzeo u obzir da je U 11 mjesecu 2011.BRD bio + 0,7% prema 11 mjesecu 2010. god a u studenome + 0,9 % prema 12 mjesecu 2010. god. Recesija je bila zaustavljena a pristup u EU potpisan. Kriminalci jedan dio u Remetincu ili pod obradom Uskoka. Vidjet cemo kako ce gospodarstvo reagirati u prva 3 mjeseca 2012. god. na novi PDV i ostale „kukuriku harace“,sta ce se sve prodavati od PB do Croatije osiguranja nadalje .Ponovo rasprodaja hrvatskog srebra kao i 2000 god. Pocetak je vec najavljen ,samo cekamo rezultate.koji ce biti daleko losiji nego prije ! Kuna pada prema € i $ to su prvi pokazatelji a Rohatinski jos povlaci 1 miliardu kuna iz opticaja .Kupovna moc automatski pada a inflacija na pomolu , to osjecate vec sada !

VL
VF
vferari
16:00 31.01.2012.

Nikad nie i neće dobiti nikakve izbore a najmanje stranačke.To je dobro znala i kad je otišo Sanader u dogovoru sa njom da bi ga brže bolje poslala u remetinac.Sad je odšlo vrijeme da ide za njim.Upropastila je sve oko sebe državu,stranku osto joj je jedino seks koji će kratko trajati jer ovih dana smo svjedoci da u hadezeu ima i pismenih ljudi a to je najopasniji adut,jaco pakuj broševe i nestani prije nego Baić pošalje po tebe.

VL
OB
-obrisani-
16:00 31.01.2012.

: :Glup,gluplji,najopa bato :

VL
VO
VolimZagreb
16:00 31.01.2012.

4 negacije u jednom sudu ... to se može svakako protumačiti!

VL
Avatar wratnik
wratnik
16:01 31.01.2012.

Akoje ona sve kako kaze ispricala USKOK-u, onda je USKOK duzan raditi svoj posel. Ali isto tako i ako nije rkala sve, dakle njezina presica nije niste, izuzev ako racuna da ce sa tim popraviti njezinu poziciju, -sto je saa sigurnoscu kod tih silnih simpatizera i moguce.. Uostalom, zasto bi ona trebala u \'przun\' a njezin veliki prijatelj, koji je puno vise JAMIJO sece slobodan po Hrvatskoj?!?

VL
CI
cinbenik
16:02 31.01.2012.

Najbolje zatvaraj te prozore i vrata Jaco,jer po protokolu prvo das ostavku ili te smijene e onda postaje neugodno.......................pa ti otvaraj vrata i prozore u stranki nacije i temeljima drzave...............................

VL
MB
mr_brown
16:04 31.01.2012.

večernjakovci baš ste zločesti! :-), dok je jaca bila na vlasti uvijek ste je prikazivali nasmijanu a vidi sad ovo!

VL
Avatar seneka
seneka
16:05 31.01.2012.

Jesi,jesi, Jaco priznaj.

VL
GR
grrricko
16:06 31.01.2012.

prije par mjeseci sam rekao,a uskoro će se i pokazati...da Jaca nikad više neće biti ni predsjednica mjesne zajednice,a kamoli nečeg drugog....

VL
OB
-obrisani-
16:09 31.01.2012.

. . Pa naravno da kosorica zna za sve kriminalne akte i da je bila prisutna. Inace bi svjedocila protiv sanadera.S obzirom da i kosorica sama nije \"cista\" odabrala je verzuju - SUTIM! Samo dokle! . . Pa jel`zato rekla da ce po hrvatskoj hodati po koljenima samo da HDZ ne izgubi. Mislila je i dalje koristiti imunitet. I ona prikazuje svijetu borbu protiv korupcije u Hrvatskoj? NIje za vjerovati!? . Ili pak i je! . Da je podmukla to se vidi. . . Taj HDZ je udruzenje kriminlaca od samog pocetka. I svi se HDZ-ovci pokrivaju, stite i nitko nista nije vidio, cuo , a svi su bili svjedoci manipulacija, kradja, muljanja. Tu partiju treba ustavno zabraniti. HDZ JE SRAMOTA ZA HRVATSKU!

VL
SL
slaven41
16:10 31.01.2012.

gospođa ja hrvatska, tj.jadranka previše je nesposobna da bi se upustila u bilo kakav oblik kriminala i inače ne djeluje mi kao lupežica.vjerujem da je za sve znala ali da je bila samo pasivni promatrač što je ne abolira od odgovornosti.

VL
OB
-obrisani-
16:17 31.01.2012.

J.K....kao nova predsjednica Vlade: Sanader je vrlo jasno rekao zbog čega napušta aktivnu politiku. (Večernji list, srpanj 2009.)

VL
IT
i_tata_bi_sine
20:17 31.01.2012.

Dragi Ivo,dragi .prijatelju

VL
« 1 ... 3 4 5 6 7 8 ... 27 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.