Izraelci ostaju pri svom stavu da neće mijenjati F-16 Barak?
Propast posla s Izraelom nije briga samo ministra Krstičevića, Hrvatska mora spasiti borbenu sposobnost HRZ-a
Komentari 284
RH želi kupti avione 4. generacije kroz ovajF16 .amerikancii znaju vrlo dobro kako su izgunili "nevidljivost"zrakoplova na Balkanu
Nista od toga moj prijatelju.., daj lovu sirotinji i obiteljima da ljudi ne moraju bjezati iz zemlje!
ma nema veze, pa preinačiti će ih novoosnovana visoko-specijalizirana firma od elokventnog ministra.... samo ih vi dovezite... ide mali pa veliki servis, cijena, prava sitnica
Svatko moze biti premijer kako onda ne bi mogao biti ministar. Mi vlast ocito biramo na smetlistu morala
Treba direktno sa Amerikancima dogovoriti kupnju novih F-16. S njima se sigurno može ispregovarati dugoročno financiranje. Ovo sa Izraelom je bilo kao da vlada odluči kupiti Mercedese koji su 30 godina radili kao taxi vozila ( u Istanbulu) 😂😂😂😂😂😂😂
Polako. Izrael je potreban Hrvatskoj kao voda žednome. Zbog stigme oko NDH koje se moramo osloboditi. Želimo Izrael za prijatelja. On to polako prihvača. Polako prijateljstvo se gradi godinama. Nadam se da to Hrvatska vlada razumije.
Po sluzbenim podacima u Bih je uslo 23.000 ilegalaca, a sada ih je tamo oko 7 tisuca, znaci 16.000 je uspjelo uci u Hrvatsku, i to samo onih koji su registrirani. Za koji nam k sluzi vojska to vi meni objasnite.
Problem je što Ameri trenutno ne dozvoljavaju da Hrvatska ima zračnu premoć nad Srbijom. Zato treba "iznajmiti" te avione od Izraela , a ne "kupiti". Izraelsko naoružanje za avione i održavanje aviona je puno jeftinije od američkog.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Amerikanci shvatili da je cijeli posao koruptivan i zato su stopirali prodaju, sada treba ići u direktnu pogodbu sa amerima prethodno okvirno odrediti sredstva a zatim od njih tražiti aparate ne starije od 15 godina.