Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 174
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ORaH na 4. mjestu
Povratak na članak

Iznenađenje mjeseca: Holy druga najpopularnija političarka u Hrvatskoj!

U siječnju je sa 23 posto potpore prvi bio SDP, slijedio ga je HDZ sa 21 posto, dok su na trećem mjestu bili Hrvatski laburisti s podrškom od 11 posto.

Komentari 127

LB
lela.baborela
11:44 26.02.2014.

Što se političkih anketa tiče anketari ih žđaba hvale kad građani vide da su sve uništili i gospodarstvo, zdravstvo, školstvo, baš sve. Ali, zato sve znaju zasnivati na kaznama preko leđa građana, za to su experti. A za vodit državuvu nenaju pojma. Najprvo kada su došli na Vlast počeli su od homoseksualaca. lejzbijka,famoznog modula 4 i još je tu bila svašta. A gospodarstvo, zdravstvo,školstvo,su uništili. I oni misle tako pokrenut Hrvatsku. Pa vidite da nemaju pojma.I još da ne zaboravim uhljebi svak svoga. Ali primjetila sam što se Ive Jozopivića tiče priprma se na drugi madat. Prije dva tri dana već je obilazio Split, Bašku Vodu,svoj rodni kraj i Makarsku.Skuplja već glasove. Na ovakvu katasrofu da Jozipović dobije još jedan mandat, onda se više ničemu ne nadaj. I jutros još čujem na sadio-Splitu da će Jozipović razgovarati o socijalnoj pravdi. Kad je prošla prvi put famozna "pravda" sada za drugi mandat hoće da prevari građane opet. Političari su lukavi ko lija i pokvareni.

VL
DU
Deleted user
10:30 26.02.2014.

Da se uključim u raspravu, meni se čini da rezultati nisu daleko od stvarnosti, prema ovome ljevica bi mogla ponovo formirati vlast. HDZ sa Karamarkom i kompićima na čelu neće daleko dogurati, kada bi proveli unutarstranačke izbore i izabrali novii tim ljudi, pokazali nekakav gospodarski program i bili konstruktivni imali bi puno veći postotak, ja bih glasovao za njih, ovako ne dolazi u obzir, pa neću policajce imati na čelu države nakon svih ovih katastrofa, nisam mazohist.

VL
Avatar pašče2
pašče2
19:20 25.02.2014.

Afra .....Pričamo o tome da želimo investicije, a kad investitor pokuša ulagati, onda se cijeli sustav upre da ulaganje zaustavi ... Mi bismo htjeli da nam netko pošalje novac za plaće, a da ništa ne sagradi niti da zaradi ... ... ...Projekti vrijedni stotine milijune eura naišli na otpor: Ombla Golf na Srđu Plomin 3 Rockwool Brijuni IKEA Kupari Oštrica Dugi Rat Vjetropark Lič

VL
Avatar noemy-no
noemy-no
15:37 25.02.2014.

Koja je ovo, nikad cula, prvi put vidim. Vec toci i festuje. A gdje joj je program, sta ima kazati gradjanim, nista. Tako sam i mislila.

VL
BL
Blomberg
11:38 06.03.2014.

Da se ne oblaci kao mrtvozornik jos i nebi bila tako losa ali tko se ovako oblaci mora da ima neki -TIK-

VL
BL
Blomberg
17:33 26.02.2014.

Jos da se samo ne oblaci kao vjesnik smrti mozda bi i pasala kao "netko" ali ovako kao vrana ? mora da ima neki TIK.

VL
ST
sttipe
20:37 25.02.2014.

kakav je program?to je nebitno..bitno je hoće li radit šta je obećala..nagledalli smo se lipih programa i kurseva u kontrasmjeru..sve dosadašnje vlade su nam bile neoliberalističke, sve su zaslužile da im se puno toga naplati..bile su društvo plaćenih ekonomskih ubojica-kvislinga...

VL
Avatar pašče2
pašče2
18:50 25.02.2014.

točno....žena em...ništa o gospodarstu nezna....nema poima ..em.....se služi nečasnim radnjama....i to još i priznaje ... pa kome treba takva koza... .

VL
Avatar pašče2
pašče2
18:51 25.02.2014.

afra.....ova iz obitelji Adams.... po ničemu ne zaslužuje bit popularna....ali baš po ničemu... ..jedino je popularna zato kaj se posvadila s Milanovićem.. pa to nije dosta...da nam vodi državu........ nema blage veze o ničemu....

VL
Avatar Perkovic Paraga
Perkovic Paraga
12:36 26.02.2014.

U ovo bi vjerovao da je napisano : Ispitivani su samo simpatizeri SDPea . Ovako ova istraživanja su toliko nevjerodostojna i dosadna da ih niko ne uzima ozbiljno . Kokosinjac uzalud baca novac na njih , ne mogu mu pomoci.. Po tome je moguce i da je "zena na prvom mjestu" Vesna Pusic .

VL
PO
poludiopremijer
15:27 25.02.2014.

Mnogo popularna skoro ko doktor Gabrić ili doktror Kujundžić ili doktor šišljagić

VL
Avatar EU_afrodita
EU_afrodita
18:36 25.02.2014.

koji komentari...haha...najbijesniji su obožavatelji Markićke

VL
SU
Superste
18:13 25.02.2014.

Vidi samo pravih 'rvata "katolika" kako su brzo nasli pljucat po ideju o marihuani, a za vikend svi pijani ko prasci. Glavno da se opet bira ista banda na izborima, jer nas nisu dovoljno opljackali. Amerikanci se opametili pa ubiruru milijune na marihuani, al ona je samo glupa "narkomanka" (jer naravno, ko pusi travu je, po vrlim 'rvatinama, narkoman")

VL
PI
pinokio68
08:49 26.02.2014.

Tomislav karamarko najnepopularniji politicar u hrvatskoj.Ja osobno kad ga vidim pokvari mi dan. Jucerasnje psovanje oca predsjedniku Josipovicu od strane pljackasa hdz u omisu je vrhunac njihovog bezobrazluka.To je direktno psovanje onim 76% gradjana koji podrzavaju Josipovica. Ja sam zgrazenaena svaki puta sve vise i vise.Ovi pljackasi iz hdz su dostigli vrhunac svog primitivizma.

VL
ME
Meter
16:34 25.02.2014.

Možda ipak narod razmišlja i bira

VL
Avatar pašče2
pašče2
19:22 25.02.2014.

Ulagače čekaju referendumi, prepucavanja, prosvjedi... . 50 posto državnog teritorija zaštićeno je područje, u drugim zemljama samo 10 posto.... .....pa to je nenormalno......dali smo mi uopće svjesni da smo u totalnoj komi...

VL
Avatar deja
deja
18:02 25.02.2014.

I opet SDP I HDZ...pa dajte se ljude opametite. Neka ZORA svane

VL
Avatar pašče2
pašče2
19:00 25.02.2014.

afra..i ja bum za gabrića.... ali ova Mirela....se nemože zalagati za ekologiju da stopira svaku investiciju ...pa ljidio ne žive od zaštite...šišmiša...mrava...žohara...trave... već od izgradnje...velikih projekata ....pa jedna Kina..ispusti CO2.....više u sekundi nego li mi u tri godine ....nebumo miumo mi zaštitili Planetu......sa glumom o ekologiji... a ljudi gladuju....bez posla i perspetive......a Mirelica glumi zaštitnicu Planete...

VL
Avatar pašče2
pašče2
18:43 25.02.2014.

nama ne pašu gospodarstvenici....Čačić...Ferdelji..Jurčić....i slični ....a lijepimo se za ..dibiduse...kao Markićka...ova paglu Mirela.... Karamarko...itd ..stvarno smo glup narod.... do zla boga...

VL
CH
chemica
16:39 25.02.2014.

Ovaj narod je postao uistinu očajan. Od SDP-a niš, od HDZ-a samo zlo i naopako... Za koga onda glasati, pitaju se pučani. Za kriminalce ili za nesposobnjakoviće. Ma ajmo mi bolje za "onu treću". Koliko god i ona nesposobna bila, ali bar više nije SDP-ovka.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.