Iznenađenje mjeseca: Holy druga najpopularnija političarka u Hrvatskoj!
U siječnju je sa 23 posto potpore prvi bio SDP, slijedio ga je HDZ sa 21 posto, dok su na trećem mjestu bili Hrvatski laburisti s podrškom od 11 posto.
Komentari 127
kradu,lazu,ubijaju hrvatsku,neznalice su ali u baginim anketama se to uopce ne primjecuje.izgleda da ce vladi i sekretaru partije pasti popularnost jedino ako zatvore bagu.
ak prođe legalizacija trave eto Mirele na vrhu,ljudi se u Hrvatskoj ponašaju kao da su napušeni
kaj u vladu ulazi.....obitelj Adams...
Anketa IPSOS PULS je najmješatljka na uzorki 770 glasova. Spominju orah, ali ne spominju Savez za Hrvatsku nego samo HDSSB, spominju Bandićevu listu koja ne postoji, ...Ankete su namjerno fokusirane na Orah da ju napumpaju kao što pumpaju za Josipovića za predsjednika, anavodno se anklete naštimavaju u suradnji s voditeljima emisjja NOVATV, TKO VIŠEPLATI
Odličan rezultat - 4.4 %. Fenomenalno.
Darkerica
Što to ima u komunizmu tako jako i moćno da svaki političar u hrvata ...pa i oni koji se prikazuje kao tobože "dobrom udavačom" mora imati komunistički background...sve prolazi i ništa sigurno nije osim da će Hrvatsku komunisti (lijevi,desni,centrirani,ovaki ill onaki,al samo nek su komunisti)voditi sve do sudnjeg dana. Hrvati STREPITE!!!! poručivao je svojedobno Predrag Raos...sa svojih predizbornih plakata.
Od zla na gore. Ova je do jučer bila u Partiji, ideološki se nije promijenila niti za nijansu, ali je Hrvatima baš super?! Stvarno smo narod idiota i zaslužujemo baš ovakve na vlasti. Da se Milka Planinc digne iz groba,a, vjerovatno bi bila najpopularnija.
znam da je četvrta po popularnosti zato što ima crni donji veš ... što ima ispod toga teško je otkriti jer se seksa samo po mrklom mraku.
Meni je nikakva i nedaj mi Bože takve za suprugu.
Sad će joj i svi narkomani dati podršku jer se preko marihuane polako ali sigurno dolazi i do kokaina i heroina.
Ja nekužim zasto se forsira ova SDP-ovka ,tj uhvaćena u nećasnim radnjama i umjesto da nestane sa scene mediji je istići,zašto,?!?!da sledeći put u ćetri oka ugovara ono što svi osuđuju!
Novinari V.L. "đabe" se trudite sa škrabanjem članaka u koje nitko ozbiljan ne vjeruje osim naravno-SDP i njegovi sateliti....jedno je posve sigurno,SDP će doživjeti izbornu katastrofu !!!i izbornu katastrofu !!!
Zar nije ova darkerica izbačena iz partije zbog nepotizma ?! Ili je u Hrvata kratka pamet ili netko opasno manipulira s jadnim ljudima. Zar nigdje nema poštena čovjeka da ga se negdje izabere, sve same fukare i prevaranti.
Tomislave Karamarkosamo govori istinu najnepopularniji su kod građana a oni su minorna manjina a kod Hrvata si najpopularniji Tomislave, neka režimski mediji ponavljaju laži i pričaju Hrvatima su najdraži oni koji su ih napadali, samo nelka oni proizvode KAOS. Hrvati su uz tebe Tomislave.
Ha , vidi vidi , "pesek" ... kaj si postal SDP-ov stručnjak za gospodarstvo???
pašče.....apsolutno nisam za to da se investicije zaustave zbog ekologije...Hrvatskoj treba i industrija koju je HDZ uništio i vlastiti izvoz...jer bez toga nema gospodarskog rasta i otvaranja novih radnih mjesta...ali treba poštivati i ekološka pravila paralelno sa razvojem gospodarstva...jer Hrvatska ima prirodnih bogatstva i potencijala koje još nije dovoljno unovčila i iskoristila...i koje rijetko koja zapadna zemlja danas ima...zato to treba zaštititi
myrela za predsjednicu ... nešto me jako podsjeća na predsjednika fidel Castra.
Šta nam političari najviše obećavaju tu su najtanji, to ljudi zapamtite. I ne vjeruj te im jer su pokvareni.Ni jedna Vlast nije zbog građana na Vlasti, nego zbog sebe i svojih ciljeva. To se očito vidi kad bolje vidiš situaciju u Hrvatskoj općenito.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nekako mi sado mazo izgleda,bez uvrede ! Kakav je zapravo program njezine stranke i dali bi ona ostvarila s svojim timom ikakav ekonomski rast,ako bi joj dali vlast,na lijep stas i dubok glas u ovoj nasoj drzavi ,ili bi samo slusali naklapanja o boljem zivotu ili bi pali u bespuca beskonacne recesije ,(nekako mi iluminatski izgleda s svojim stilom).