Hrvatsku destabiliziraju rame uz rame marširajući politički 'nehrvati', 'antihrvati' i 'desničari' i ustaše za pare
Golema većina hrvatskog naroda (građana) ne pripada krajnostima i umjesto bolje prošlosti htjeli bi bolju sadašnjost i još bolju budućnost
Komentari 252
Loš i opasan tekst! Auktor poistovjećuje ideje i simpatizere Hrvatstva s idejama i pojedincima koji pripadaju Antihrvatskom krugu. Mi gospodine Lučiću, još nismo vriednovali i istinski spoznali Ustaški pokret, a Pročetnički, komunistički i orjunaški nam je nametnut od malih nogu. Ustaša se borio za Hrvatsku ideju, a partizan za Jugoslavensku. To nije isto! I za Hrvata je isto započinje li grb bijelim ili crvenim poljem. On uviek simbolizira Hrvatsku. Tako je i s motom Za Dom Spremni. To je hrvatski pozdrav. Pod njim je izborena hrvatska sloboda. Kako to trpate u istu ravan s četnokomunistima iz Srba i Antife?
a joj ćega sve nisi stavio u ovaj čušpajz zar ne razumješ da jela s previše namirnica baš i nisu najbolja
Tekst kopirat u sto primjeraka. Za prijatelje.
Vrlo kvalitetna analiza, svakako dobro došla u ovo vrijeme! Samo mi se ne sviđa da se pod socijalizam odmah trpa i Juga? Zašto? Zašto Švedsku ne trpate u Jugu? Ako demokracija nikako ne daje rezultate, boljitak, zašto je na silu gurati Hrvatskoj? Možda većina ne želi više demokraciju? Možda hrvati žele Švedski socijalizam? Zašto tvrdite da baš po svaku cijenu Hrvatska želi demokraciju? Usudite li se pitati Hrvate?
Zanimljivi komentari. Da bismo bolje razumjeli demokraciju, trebali bi u skolama uciti vise o europskoj povjesti opcenito koja je i nasa. Starije generacije nemaju niti pribliznu sliku o tome zasto u EU postoji demokracija. I zasto je Hrvatska mora imati. Jedino onda ce nas prihvatiti kao ravnopravne i ozbiljne a to zelimo. Dokazali smo borbom i ratom da zelimo biti slobodni i samostalni izato su simpatije bile na nasoj strani. Bilo koji gradanin Europe to ce potvrditi sto drugi nemogu. Uzivamo simpatije za razliku od Grka, srba i drugih problem drzava. Zasto ? Zato sto sloboda nije nikad dosla sama po sebi.
Tekst je kao i uvijek kod gospodina Lučića vrhunski, argumentiran, obrazložen. Ali meni se ne sviđa oprema teksta. Što šibenska kapa radi u kontekstu ovih zločinačkih simbola? Ja Kao Zadranin, a zna se da mi nismo baš u velikoj ljubavi s Šibenčanima, ovaj put želim stati u njihovu obranu, jer oni ničim ne zaslužuju da ih se trpa u isti koš s fašistima i komunistima na ostalim slikama gore.
Hrvatsku destabiliziraju ljudi koji su doselili u nju i glume Hrvate vece od onih koji su rođeni u njoj. Ti ljudi su dosli sa svjetonazorom kreiranim u nekoj drugoj kulturi i nemaju veze sa tradicijom Hrvatske koja nije bila pod Otomanima. Mi koji smo rođeni u krajevima koji su uvijek bili zvanim Hrvatska (od kada se zna za ime Hrvat) jednostavno nemamo problema sa ljudima koji su druge nacionalnosti, vjere, boje koze ili seksualnog opredjeljenja.
Fenomenalan tekst, jedan od najboljih u zadnje vrijeme. Istina je da živimo u državi sa dvije marginalne krajnosti, koje u suštini žive jedna od druge.
Sve na mjestu! Konacno je netko stvari nazvao pravim imenom.
Nova doza ludila. Samo me zanima iz cije kuhinje je isplivao ovaj clanak? Valjda je sad pravi trenutak ponovnog zakuhavanja balkanskog lonca pa zato i serviraju ovakve bljuvotine.
Članak odličan pet! Au to r je zaista zaslužio povišicu! Konačno je napisano crno na bijelo o avetima hrva tsk e prošlosti.....koju šačica ma rgi nala ca nikad neće pri hvatiti isto kako i oni sami nisu prihvaćeni sa svojim na ka rad nim stavovima!
Pravo osvježenje!
potpisujem od riječi do riječi
Konacno, to je bilo nuzno napisati s nadom da to sto vise Hrvata procitaju.
Bravo za članak.Sve je istina.
Na ovaj članak primjedbe mogu imati samo oni koji su se pronašli u njemu kao simpatizeri i pripadnici jedne ili druge strane. Jedino njima odgovara da nam je republika trula banana. Intelektualno ograničenima i zaluđenima političkim i ekonomskim profiterima (lopovima), okolinom, obitelji, svećenstvom, susjedstvom. Naravno, naročito nabrojenim njihovim "učiteljima" koji od ovog stanja, od jezivo velike mase sirotinje, prosjaka, ljudi koji doslovno žive od iskorištavanja smeća, poluispravnih stvari, polupojedene hrane, od vojske mladih i starih koji bi radili da bi zaradili ali nemaju gdje, ostvaruju krađe vrtoglavo visokih razmjera, koji gule kožu s domovine da bi prodali i krzno jer drugog ničeg više nema. Raspiruju ksenofobiju, podupiru isključivosti, spomenute skupine sastavljene od individua s tužno niskim kvocijentom inteligencije stalno podbadaju na onemogućavanje sloge među Hrvatima. Tužno, ali ljudima s višim IQ koji vole svoje struke koje su potpuno distancirane od lokalnih dnevnih politika preostaje samo da se proglase kozmopolitima a, usput, preko rodoslovlja, i Hrvatima.
Izvrsna analiza, jedino bih dodao kolonu antihrvata koja trajno radi protiv Hrvatske pišući u svijet protiv zemlje u kojoj žive.
Kakav jadan pokušaj izjednačavanja tzv. ustaša i žive i aktivne udbaško-komunističke hobotnice u Hrvatskoj, a sve zanimljivo nakon presude u Muenchenu.
Članak na sve načine slati dalje. Hvala Vam gospodine Lučiću. Odlično se saželi našu sUDBU koja nas tlači već desetljećima.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Eto vidite da i u Hrvatskj ima veoma pametnih ljudi. Kao sto uvijek govorim netko mora poceti tumaciti istinu o vasoj lijepoj nam nasoj domovini. Kada tada doci ce vrijeme kad ce ipak Hrvat reci ja sam u svoj zemljii koja se zvala izove si Hrvatska. Tko ne vjeruje patit ce.zauvijek. Lijepa li si ti nama domovino Hrvatska.