Hrvatsku destabiliziraju rame uz rame marširajući politički 'nehrvati', 'antihrvati' i 'desničari' i ustaše za pare
Golema većina hrvatskog naroda (građana) ne pripada krajnostima i umjesto bolje prošlosti htjeli bi bolju sadašnjost i još bolju budućnost
Komentari 252
Hrvatskom vladaju bivši komunisti koji su se kleli u taj komunizam sve do devedesete onda su se počeli kleti u veliko hrvatstvo i domoljublje . Ostali se šlepaju za njima pokušavajuči na mala vrata prgurati svoju volju ali im ne ide.
zna se koje za hrvatsku a zna se i ko je za jugovinu..
Moja teza je pak da imamo nevjerojatno krotku ekstremnu desnicu - pri toj konstataciji se treba osvrnuti u retrovizor na npr. FR ili Njemačku, gdje su krajnje desne stranke dobivale i dvoznamenkast % na izborima i gdje svako malo bude nemilih scena "kockanja" krajnje desnih birača s policijom, misli se na nabacivanje granitnih kocaka. Ovo kod nas je više neki istitraj nego ozbiljna, zahuktala krajnja desnica spremna na štošta. Skupe se kad je neki koncert, zabljesnu crne kape na zvizdanu i raziđu se pijani, uglavnom policija ide radosno k njima s prekršajnim prijavama, nema scena nalik njemačkoj desnici, primjerice, gdje specijalna policija nastupa vodenim topovima i bolnice uokolo rade punom parom. Što se tiče ljevice, to je neki 20 % segment društva trajno podmićen stanovima koje su otkupili za cifru jače kuhinje i koji ne daju na se i na antifašizam jer su tada postali (sitne) gazde. I da, strašno osjetljivi na dotok novca iz proračuna - ako vlast ne da novac da se štiti antifašizam, prava ova ili ona, e onda idu odmah na ulice da svi vide kako su ojađeni jer suhi su im žiro i tekući računi. Ni jedno niti drugo ne zavređuje pozornost!
Stari_mačak.. Mi u Hrvatskoj smo riješili s fašistima i fašizmom, OLUJOM, porazili fašiste i fašizam i stvorili slobodnu i nezavisnu Hrvatsku!!!!
Uvjek nekakvo izjednačavanje, trazim te ustase i nikako ih naći, jedino ako to nisu Bozanić ili Hasanbegović . S vecinom teksta se slažem ali danas u Hrvatskoj pisati o USTASAMA, u najmanju ruku je promašaj, jedino ako je pojam slobodee i nezavisnosti koje inamo FAŠIZAM!!!! Izjednačiti najezdu antifa s nevidljivim ustašama je promašaj!!!!
Izvrstan članak! Da bi izgradili Hrvatsku kao moderno građansko društvo potreban je odmah od svih ideologija, prije sve od komunističke, jer ustaške kape i obilježja predstavljaju folklor koji nitko ne može danas ozbiljno shvaćati. Glavna preprekasvemu tome je SDP kaoo jedini i glavni sljednik KPH koji se ne želi odreći zločinca Tita i komunističko-jugoslavenske ideologije i onda nas stalno vraćaju u neka vremena "kad je bilo bolje" i siju pesimizam i defetizam. Ponovno ponavljam, dok se ne raščisti u potpunosti s komunizmom u Hrvatskoj tapkazi ćemo na mjestu ili čak nazadovati, što je bio slučaj za vrijeme Milanovićeve nenarodne vlade!
Ovaj automobil se kreće, ali s'konstantnim aktiviranim ručnim kočnicama.
.Jos samo da zbacimo lazi sa NDH i potpisujem clanak !!!!!
jedan od bolje napisanih članaka u VL
Hrvatsku destabiliziraju rame uz rame marširajući politički 'nehrvati', 'antihrvati' i 'desničari' i ustaše za pare...............Hrvatsku destabiliziraju naši, od nas izabrani, političari.....na svim nivoima vlasti...Uzmite samo bar 500-700 političara (stalna rotacija na vlasti)....Ima ih koji su pri vlasti 10-15 godina (u realnom sektoru staž nula godina)....Neka sada sve (ali baš sve) prijave što imaju i to isto neka se usporedi sa onim kada su dolazili na vlast.....Vidjećete kako se nakralo na račun napaćenog naroda...A oni nam i dalje, sada pred izbore, obećavaju brda i doline. Kao da smo ovce i kao da neznamo šta oni i kako rade (nerade)....Gade mi se svi takvi...Pljuc, fuj.
Ivo kam kod krenem ustase i ustase, pa sto se ovo dogada ustase na svakom koraku, a antifa njih sve manje i manje ha ha ha
Hrvatsku destabiliziraju oni koji je nikad nisu ni htjeli ... SDP - cetnici , komunisti , petokolonasi koji su pod kontrolom Beograda !!!
Dali je to moguće? Ovako dobar članak na VL?
Jednostavo jako dobar članak od vrsnog novinara, bravo.
Čestitke Ivo! Racionalan, objektivan i dobro osmišljen sažetak naše trenutne situacije. Optimističan sam da ćemo ipak jednog dana svi veslati ovaj brod istom smjeru za bolju i napredniju Hrvatsku.
Već sam skoro prestao citati večernji ,zbog katastrofalnih priloga,ali ovaj članak me ugodno iznenadio.
Odlican komentar......stvarno je vrijeme da institucije u Hrvatskoj rade svoj posao kao institucije drzave Hrvatske a ne neke croslavije.........zar je normalno sto si npr. Pupovac dopusta u Hrvatskoj ????????
Članak za Jokića
Bez dlake na jeziku, bez mržnje u opisu. Krajnje afirmativan članak koji objektivno prikazuje našu zbilju. Konačno kvalitetan članak V.L. Bravo gospodine Lučić.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Izvrsna lučitba društvenih i političkih zbivanj. Saka čast g. Ivi Lučiću. Ima li gdo od aktualnih političarev da si je to pročital ... baš me zanima?