Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 38
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
IZBORI U SDP-U
Povratak na članak

Baldasar: Pobjeda Milanovića i u Splitu znači da moram preispitati svoje stavove

Po Baldasarovim riječima, sada je na Milanoviću da odluči što će se događati

Komentari 36

DU
Deleted user
08:50 03.04.2016.

Svatko tko imalo razmisli o ovim sdp - ovim izborima lako može uočiti da je Milanović pobjedio zato što su za njega glasali svi srbi u stranci. Sad bi se moglo reći da sdp znači " srpska demonkratska partija" .

VL
U1
ursus_1212
09:55 03.04.2016.

Svi će te vi zafrulit, nasljednici komunističke partije.

VL
DH
dalibor.hren
09:19 03.04.2016.

Sve je čisto ko suza: u kutijama su bili listići prije početka izbora, a neke su i otvorene prije kraja glasanja! Hahahaha

VL
DU
Deleted user
09:24 03.04.2016.

A partija ko partija, još će dugo Hrvatska plač5 ceh komunističkoj prošlosti.

VL
MT
mladen.turcic
10:00 03.04.2016.

ja sam navijao za lepog zoku, jer znam da su sada totalno bezopasni

VL
Avatar Plan B
Plan B
11:15 03.04.2016.

SDP= SRPSKA DEB I LSKA PARTIJA‼️

VL
BA
baksi
10:43 03.04.2016.

Bježi za Italiju baldasare

VL
DV
dvauosam
15:09 03.04.2016.

Milanović je rekao u emisiji Maje Sever kako 80% članova SDP-a čine pripadnici srpske nacionalne manjine, znači da su svi manjinci iz te skupine glasovali za njega ,Baldasaru a sad nam reci tko je nalogodavac svastike na Poljudu.

VL
ŽD
ždrebac
11:19 03.04.2016.

odi u HČSP......dok još možeš....

VL
Avatar Keep_calm
Keep_calm
14:37 03.04.2016.

Svi ste isti. Čudo jedno.

VL
VG
vgreser
08:36 03.04.2016.

Zanima me da li navedeni gospodin ići u Cannosu ?

VL
Avatar imotska115
imotska115
15:03 03.04.2016.

Drago mi je da je Mile dobio. Eto sad znamo sto to znaci "mi ili oni". To znaci da u njegovoj stranci ima Hrvata komunista i srba komunista nista drugo nego i ptije.

VL
KA
kamacho
11:48 03.04.2016.

"nema prevare.."

VL
JA
jasnaherc777
22:22 03.04.2016.

Sad se očito vidi kakve su osobe u SDP-eu kad su glasali za Milanovič ako nisu tili promjene pa narode moj očito nema niko odgoja a ni stida što imadu Predsjednika Stranke koji ima tjelo nahranjeno mržnjom bahatosti bez stida,bez podrona itd oni su još gori od njega kad ga podržavaju kad se pojave njihova lica govore sve o njima a usput im takav kakav je Milanovič i triba da govori isprid nji a on JADNIK POVIROVA DA GA STVARNO CJENE JADNO JE TO BAŠ NAIVNO.

VL
Avatar Oneill
Oneill
12:45 03.04.2016.

I ti izumljivaš neku novu vruću vodu.

VL
ŽD
ždrebac
10:54 03.04.2016.

znači.....cipela majmune

VL
BU
Bubalamala
12:00 03.04.2016.

Tako je Badazaru, još nije kasno, uz Milanovića, protiv zla koje se krije iza domoljublja !

VL
SS
sokac sa drave
09:37 03.04.2016.

Ti si igrac HDZ-ov i odi kod njih tamo i pripadas.Ti i socijaldemokracija je najveci vic.

VL
Avatar IstinaHurts
IstinaHurts
09:54 03.04.2016.

treba glasati za živi zid, jedini sposobni za radikalne poteze, i da strpaju lopove u zatvore

VL
ŽD
ždrebac
10:56 03.04.2016.

podiže ustaške spomenike...slavi 10.travanj.....Milanovića naziva Gebelsom.......eto koje je to bu-daletina...

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.