Vrdoljak: Hrvatska bi mogla biti mala Norveška!
Projekt je trajao pet mjeseci, a snimljeno je 14.712 km Jadranskog mora u epikontinentalnom dijelu
Komentari 78
Već oni znaju,kome će to namjestiti i pogodovati.Sjetite se banaka,INA i ostalih pljački.Zar uopće sumnjate u to.
Nisam povjerovao da ćemo biti ko Švicarska, a još manje vjerujem ovom kada spominje nekakvu Norvešku. U Norveškoj se na vlasti ne smjenjuju kriminalci i nesposobnjakovići pa stoga "ovo" neće biti Norveška baš tako skoro.
Hrvatska, zemlja malih lopova i velikih bajki.
Usput otvorite i natječaj da se sve to i prodaje (da budete na dosadašnjem nivou).
Del Boy, Rodney Trotter - bit će love!
Hahahahahahahahahahahaha,još i bi da nije ovih sposobnih gore u saboru i vladi.Hahahahahahahaha
evo već se ruke trljaju... a norveški model možemo samo sanjati. imamo mi svoj...
Ovom Vrdoljaku bi bilo pametnije da smanji doživljaj i da se uhvati posla , a ostavi ispraznih lamentacija, jer bi se moglo pokazati da je nasjeo kao Jokaš iz Prosjaka i sinova pa zanesen započeo kopati Fatinu jamu u potrazizi za blagom cara Trajana !
Samo ne dati Sloveniji blizu sa svojim aspiracicjama na naš gospodarski pojas. Odavno se zna da tu leži zec njihovog piratskog slinjenja za našim morem.
S jednom razlikom u Norveškoj novac od nafte odlazi u fond sa kojim raspolažu građani Norveške, dok bi u Hrvatskoj sabor na brzaka smislio zakon gdje bi taj novac otišao u ruke pojedinaca, kada bi uopće bilo toliko nafte.
ovi sto su za ove dvije godine rekli sve je bila samo pusta laz, obecaju ali nikada to nece provesti u djelo.
pričam ti priču više od 2 god i još nisu složili ciglu na ciglu za temelje nečega konkretnog
da, mogli bi bit da niste sve pokrali...
Iduće godine u ovo doba smo milijunaši, pozdrav iz Pecama.
Bravo sad cete imat besplatnu struju plin i vodu kao u Tukmenistanu
Kako se nesposobnjakovićima kao ovom Vrdoljku odma brkovi pomastili pa se oblizuje! Vrdoljak ekonomija nam je katastrofa a ti pričaš bajke nivoa, što bi bilo kad bi bilo! Budi pošten čovjek i daj ostavku jer si nesposoban u svom poslu i nikakvog rezultata nemaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kako bismo mi mogli imati išta od toga kad će partija ili bratija prvom prilikom potpisati ugovor o eksploataciji i sav profit prepustiti strancima?
Treba otići u Brodosplit kod debeljaka i napravito nove trezore u brodogradilištu, jer neće biti mista di ćemo s tom pustom lovom od nafte i plina. Evo već mi turisti iz Norveške plaču, da di će se oni kupati ovo lito.... :-)
Sigurno cete imati i besplatno gorivo ako ga sami sisete iz Jadrana:)
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
nastranu dosašnja vjerodostojnoj govornika, no hrv nikako ne može biti mala norveška, norveška sama upravlja novcem od prodaje nafte, norveška ne ovisi o turizmu i norveška nikad ne bi stavila ovakvog lika za ministra