Ivan Mamić, ubijen na Jarunu, na tijelu je imao devet rana
Ogorčeni Mamići tvrde: Suučesnik ubojstva je brat Siniše Šoštarića. On ga je vozio u terencu, gledao je ubojstvo. Pa i Ivan je na mobitel rekao u množini “Pucali su u mene”
Komentari 184
EU-janezu, ti koji se prodaješ kao slovenac a nisi, misliš li baš da je zgodno sprdati se sa tragedijom dviju obitelji. Sa smrću mladog devetnajstogodišnjaka i sa djecom koja ostaju bez oca jer ide u zatvor. Sa roditeljima koji su ostali bez sina, itd, itd... . Zbilja si jako fina i osjećajna osoba.
Najiskrenija sućut Obitelji nesretnog mladića!
chemica, potpuno se slažem s tobom. Sve si rekao, nema se tu što dodati pa se više neću javljati o tome
chemica i Pink Panter: ako je vama bolesnik dečko koji se slučajno očešao o nekog, onda svaka čast. Pa i da je bio malo bahatiji, znači da je bolesnik? Ne, dame i gospodo. Tu je samo jedan bolesnik i samoo jedan isključivi krivac. Da na kraju ne bih popio 9 metaka zato što sam nekog krivo pogledao pa da me se zato još i proglasi bolesnim. Pink Panter, policajac je isključivi krivac. Nema tebe što klinac od 18 godina isprovocirati da ga ubiješ. I naprosto mi je nevjerojatno kakav ti to bolestan u glavu mozak moraš bit da napišeš - da se ponašao normalno bio bi živ. Tako da chemica, bolestan si jednako kao i policajac. Fuj.
I tek sam sad vidio chemica: \"možemo reći da smo se riješili dvojice pacijenata\" wtf ?!?! liječiti se dečko. liječiti se odmah. čini mi se da si i ti karakter kao policajac.
05.03.2011. u 16:06h mala ulica je napisao/la: EU-janezu, ti koji se prodaješ kao slovenac a nisi, misliš li baš da je zgodno sprdati se sa tragedijom dviju obitelji. Pa ja se ne sprdam sa tragedijom dviju obitelji nego sa tragedijomm \"Pravih Hrvata\", tih nevinih vitezova poštenja i pravde koji su uvijek nevini i super čak kad ubijaju, kradu, lažu i varaju...
Pričam ti priču.
možete vi sad pričati što želite ...činjenice govore dea je milicajac sa predomišljanjem i na svirem hladan način ubio mladića nikakive olakotne okolnosti tu nema s obzirom da mu je u svemu tome pomogao i njegov brat koji isto ftako mora odgovarati za pomoč i prikrivanje ubistva....suđenje neka traje pola sate sa čitanjem presude od 401 godina zatvora a pomočniklu 25 godina....dok svi ovi sociolozi i psiholozi imaju vremena razglabati što bi bilo da bi bilo
a sad vidimo da je i ovaj gruden žešći ljigavac.
cuj ti eu janez ibrahimovic tebe i vas slovence non stop netko krade,laze i vara ????!!!!!! vidi situacija ti je sljedeca :kradu te tvoji slovenci u toj tvojoj albabosnosrboslovenij a vara i laze te MOJCA ;PEPCA IN LJUBCA i to sa mujom ,hasom i idrizijem a KEKEC je isfrustriran. zbog toga ti nisu krivi hrvati problem je u vasim zenama daj shvati to ,pise ti prijatelj iz hrvatske koji ti pise istinu.razmisli malo o tome !!!!!
Ma nije slovenac, već najobičniji dežurni agitator kojemu je obaveza svadjati na nacionalnom nivou.
U ovoj tragediji, dobro je to što policija nije zataškala slučaj, a loše je to što nije lišila slobode i brata-suučesnika. Loše je, nadalje i nejasno i to zašto su novine u početku pisale da je žrtva od prije poznataa policiji zbog droge. Prijatelji žrtve na facebook-u to su demantirali, ali ostaje pitanje otkuda novinarima uopće takva informacija. Nije li to netko iz policije ipak pokušavao zataškati slučaj i okrenuti pilu naopako? Da žrtva u vrijeme zločina nije bila s prijateljem-očevidcem s kojim je i razgovarao na mobitel, ne bi li mi danas svi mislili da je on još samo jedna žrtva obračuna u narkomanskom miljeu. U svakom slučaju mislim da bi ovo trebao biti povod da se u Saboru povede rasprava o radu policije – koliko imaju kadra, s kojim kvalifikacijama i kako rade svoj posao. Radi se o ljudima koji legalno hodaju s oružjem u ruci i imaju velike ovlasti. Ako se postave bahato, kako mi se čini da se naša policija u zadnje vrijeme postavlja, onda to za društvo nikako nije dobro. Osim toga čini mi se da je policija prošle subote, prilikom prosvjeda postupala pregrubo sa tzv. huliganima. Slika raskrvavljene mladeži na hladnom makadamu Radićeve ulice meni je još pred očima. Jel baš bilo neophodno da svi leže na tlu? Ne sjećam se takve slike iz Grčke npr. U svakom slučaju nakon ovih događanja, da imamo oporbu koja je čemu, tražili bi raspravu u Saboru, a da živimo u demokratskom društvu već bi imali inicijativu da se osnuje mješovito (policija i građani) Povjerenstvo koje će razmatrati pritužbe građana na rad policije.
Eu janez je roden i nekada je zivio u hrvatskoj, tocnije u kninu! zivio je sa majkom sve do 92,93 godine, neznam tocno. Oca nije nikada upoznao, mada se okolo svasta pricalo. Mislim da je ipak 94 godina bila, ali to je nebitno.. te ratne godine je on sa majkom kao izbjeglica iz knina srbijanske nacionalnosti smjesten u neko selo kraj ljubljane, sa jos nekim srbo kom. izjeb... o majki su pricali svakakve stvaria bome i imali su razloga.. a pogotovo sta je radila tih ratnig godina.. a cuj za svog sina :) a sta ces! i tako ljudi moji nemojte mu zamjeriti na nicemu.. steta sto se pise o ovome uz komentare ovog strasnog, monstruoznog cina! dobro i njega zivot isto nije mazio! EU-Janez ;) sve 5 :D
ps. zalosno je to sto ga admin ne bana!!
Od tri metka (kako kažu u policiji) nastalo je devet rana !? To su nekakvi specijalni kazetni meci?
Opasno je u drzavi Hr zivjeti?Policajci tuku u ubijaju.Jos mi je u sjecanju onog decka (ja mislim iz varazdina ) sto ga je intervetni policajac izvadio iz auta i izubijajo pred bracom i prijateljima.Decko je kasnije preminuo u bolnici .Uzalud su bila sva svjedocenja prijatelja i njegove brace.Pa i Puki je poginuo dok je Karamarko bio na celu obavjestajne sluzbe.A sada je nazalost ministar unutarnjih poslova.Opasno je u Hr zivjeti.
05.03.2011. u 16:37h EU-Janez je napisao/la: Pa ja se ne sprdam sa tragedijom dviju obitelji nego uživam krišom u svakoj tragediji Hrvata. Posebno uživam sa tragedijom \"Pravih Hrvata\", jer da njih nema mi bi bili svoji na svome u Hrvatskoj.. Zbog takvih mi hendikepirani slovenčeki i štrpčeva ždrijebad patimo i bolujemo od zavisti Nezavisnoj Hrvatskoj sa toliko lijepog mora i obale. Da nije njih mi bi lakše krali po Hrvatskoj. Sad ne smijemo ni da prnemo od njih osim u svojoj maleckoj Sloveniji.
HRB, on nije slovenac i nije jedini agitator koji je dušu dao vragu da bi svadjao ljude na nacionalnoj razini.
A što se tiče kradja u Hr!!! Mislim da smo mi hrvati najbolji.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
sad navalite mlatiti ljude po ulici , kad dobijete metak onda se žalite svetom petru .