Ivan Mamić, ubijen na Jarunu, na tijelu je imao devet rana
Ogorčeni Mamići tvrde: Suučesnik ubojstva je brat Siniše Šoštarića. On ga je vozio u terencu, gledao je ubojstvo. Pa i Ivan je na mobitel rekao u množini “Pucali su u mene”
Komentari 184
Molim Vas ko Boga, maknite sliku ovih mamica, pa kaj ih trebamo gledat....rodijaci, susjedi....
Kad neki nevini hrvatski vitez ide \"ususret\" drugoj plemenitoj i poštenoj hrvatini, na tijelu ostaje devet rana i neko mrtav ali se stvarno nezna ko je više nevin, ko je veči vitez i koja hrvatina je poštenija od druge..
Ideja da je i ubijeni suodgovran za svoju smrt potiče iz istih onih bolesnih umova kojima je su djevojke krive što ih se siluje ili žene odgovorne što ih muževi premlaćuju. To je razmišljanja tipično za psihopate u čijem svijetu su jedino on sami savršeni a svi ostali su više manje bezvrijedni i zaslužuju da ih se maltretira, zlostavlja ili ubije zbog najmanje sitnice.
Bravo Pink Panteru!!!! Prvo misliti a onda divljati i mlatiti!
...OVO JE PORUKA SVIM RODITELJIMA DA MALO VIŠE VREMENA I TRUDA ULOŽE U ODGOJ SVOJE DJECE KAKO NE BI BILI ULIČNI NASILNICI KOJI KAD TAD NAIĐU NA JOŠ VEĆE NASILNIKE KAO ŠTO SE MLADOM IVANU DESILO.
Ovo je isto tako poruka i roditeljima da porade na sebi i da se okrenu koga i kako odgajaju
biserka-v vaša usporedba s krivnjom silovanih žena ne stoji, to nije isto. Silovana žena ne izaziva silovatelja da je siluje, a ovdje je bio drugi slučaj. Tu je ubijeni prvi udario policajca. Ne kažem da je zbog toga trebao biti ubijen, to ne. Ali dogodila se tragedija ni stjecajem niza okolnosti i samo kažem da nije isključivi krivac ubojica.
Što vrijedi obitelji Luke Ritza kakve su ga bitange ubile i kako su kažnjene kada on više ne postoji. Pa recimo on nije za ništa bio kriv a kako su ubice kažnjene i tko se s njima sada bavi. NITKO!!!!!
Pink Znas sto nije u redu? Da je covjek otisao na posao i pravio se kao da se nije nista dogodilo... Umjesto da je pozvao hitnu, probao spasit to dijete... U afektu si pucao...ne znam, zamracilo ti se, izgubio razum...alii kad si opalio par zvucnih metaka...i klinac na podu... Ne znam. Ne bih htjela biti u kozi ni jedne od tih obitelji.
nije kriv netko tko u klinca ispali 9 metaka? i to nakon pola sata nakon sto su se zakacili? nije kriv onaj tko je stalozeno pokupio sve cahure i ostale dokaze zlocina? tko je poslije tog svirepog ubojstva mirne duse i bez imalo griznje savjesti nastavio raditi? u ovom zlocinu nema niti jedne olakotne okolnosti i sve ispod maksimalne kazne bi bila sramota za pravosudje i citavu drzavu. nadam se da ce mu noci u zatvoru biti sto duze i da ce pronaci sto vise \"prijatlja\" koji ce mu skracivati vrijeme tako je, neka se maknu fotke zrtve i clanova njegove obitelji i neka objave one od ubojice i saucesnika u zlocinu.
cvrcak2010 je napisao/la: ______________________________________________________________ Kako mu se moglo zamračiti pola sata naganjajući ga po gradu. Kako mu se bratu zamračilo naganjajući ga pola sata po gradu. Pa koliko treba pameti da se ovo nazove bezočnim ubojstvom. Pa ovaj dječak je mrtav, pa da je ne znam što rekao ili napravio on je mrtav i ne može biti kriv ili predmet rasprave. Sud neće raspravljati što je mladić rekao ili napravio nego što je ova budala ispalila 9 metaka u čovjeka. U ČOVJEKA, zaboga!
Ne vjerujem da je ubojica prvi napadnut jer neće 18-godišnjak koliki god možda huligan bio samo tako krenut gurkat ili napadat istreniranu gromadu od čovjeka u najboljim godinama, prevelika je tu razlika i u snazi i životnom iskustvu. Došlo je do nekakvog sukoba no sigurna sam da ga je ubojica izazvao jer i svi njegovi daljni postupci govore i ukazuju da se radi baš o takvom psihopatskom profilu nasilnika kojima nije potreban nikakav motiv za agresivno ponašanje.
biserka-v je napisao/la: Ne vjerujem da je ubojica prvi napadnut jer neće 18-godišnjak koliki god možda huligan bio samo tako krenut gurkat ili napadat istreniranu gromadu od čovjeka u najboljim godinama, prevelika je tu razlika i u snazi i životnom iskustvu. Došlo je do nekakvog sukoba no sigurna sam da ga je ubojica izazvao jer i svi njegovi daljni postupci govore i ukazuju da se radi baš o takvom psihopatskom profilu nasilnika kojima nije potreban nikakav motiv za agresivno ponašanje. ________________________________________________________________ Apsolutno se slažem!
Ako je od Prave Hrvatine i devet rana je nevino viteško djelo ako je urađeno uz Boga i zastavu i ljubav do domovine...
Toplo se nadam da će narednih 40 godina koliko je zaslužio, postati u zatvoru nečija \"ljubavnica\"
Još jedan primjer iskompleksiranog shupka kojeg su u osnovnoj i srednjoj školi udarali i maltretirali. Onda se prijavio u policiju i postao šerif... Takvog šerifa pred bratom onda izudara klinac i normalno da je shupkov ego povrijeđen i mora pokazatii tko je gazda u selu. Treba te spaliti na električnoj stolici, a tvom bratu doživotni zatvor kao suučesniku ubojstva. Mamu vam šerifsku primitivnu....
Taj policajac je zasigurno teški psihopat, a nije jedini u svojoj branši. Ma zamisli ima bolesno dijete, u ubije tuđe, a u tome mu svesrdno pomaže brat, koji nije ni ispitan a kamoli u pritvoru. Ovo je društvo jako bolesno. Sada bi se trebao pronaći netko tko bi ubio neko njihovo dijete, pa da ih se kazni, jer glavna sprdačina slijedi na sudu, kada će mu se naći brdo olakotnih okolnosti, pa se može desiti da mu pritvor pokrije kaznu.
Inače huligani i psihopati kao što je ubojica uvijek napadaju osobe koje im ne mogu pružiti otpor i znatno slabije od sebe iz jednostvanog razloga jer nemaju hrabrosti i u dubini duše su u biti veliki plašljivci i slabići. Tako je vjerojatno bilo i te večeri samo što je ubijeni je pritekao u pomoć prijatelju ili je napadnut hrabro pružio otpor, to je ubojicu slabića kakav već je toliko prestravilo da je umakao je u noć i povrijeđena ega krenuo je potražiti pomoć i naoružati se, iako bi ih da je imao više hrabrosti i sam bez problema savladao primjenom fizičke sile.
Smeće pandursko,treba mu dati 1000 godina pa će vidjeti šta znaći kad nema pištolj i brata pored sebe dok ga drugi zatvorenici \"vole\" i vode ljubav s njim !!!!!!!!!! Namlatio ga klinac i on kao kauboj krenuo u osvetu !!! Jaka faca,nema šta !!! Lepoglava čeka tvoje drotovsko dupe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovo je tragedija dvojice ljudi čiji su životi uništeni, jedan je u grobu drugi će u zatvor. A mi ostali, pogotovo oni mladi, morali bi izvući pouku: 1 Autobusi služi za prijevoz, a ne da se po njima udara. 2.Nee udarati ljude ako ti nešto kažu Jednom rječju, ne biti nasilnik na ulici, huliganstva na ulici je previše, preko svega se olako prelazi. Danas dobiješ šakom, sutra metkom. Uliti se kulutri ponašanja u društvu.