Amerikanci oštro reagirali na odbijanje pregovora: Napadnut iranski teretni brod. 'Dobili su upozorenje, nisu htjeli slušati'
Do incidenta je došlo nakon što je Trump objavio da američko izaslanstvo stiže u Pakistan u ponedjeljak navečer na nastavak pregovora, iako Teheran nije potvrdio da će sudjelovati
Komentari 80
". NEMA VIŠE GOSPODINA LJUBAZNOG! " . . . Što je je, ljubazniji nije mogao biti Toliku količinu strpljivosti, razumijevanja, blagosti, humanosti ..... koncentriranu u jednom čovjeku je teško i zamisliti. Na žalost sile zla mu ne žele priznati miroljubivost . Nogama i rukama nastoje zapriječiti uručenje Nobelovu nagradu za mir koja neosporno pripada tom sjajnom čovjeku iz kojega dobrota poput najfinijeg fluida nezaustavljivo emanira iz njegovih prekrasnih plavih očiju. Blagoslovljen bio dovijeka.
Ravnaj ove bu.ale !
Samo Neka se igra Iran sa moćnom nacijom koja ide na mjesec kao na izlet !?
A već sutra će Trump govoriti kako je postigao sjajan sporazum s Irancima. Zanimljivo je nešto drugo, svakodnevno možemo čitati kako je iranska vojska desetkovana, a oni uoravo odbili pregovore jer se Ameri ne drže dogovora. Ti Iranci imaju nevjerojatna cajanos.
Naljutili su tog, uvijek ljubaznog, gospodina.
A kaj veli Kina na se to ?
Čovjek im je pružio priliku za pregovore, a oni napadaju civilne brodove? Izgleda će opet biti kmečanja i kukanja u stilu - nemoj Trumpe matere ti, buaaa genocid, buaaa nemamo obogaćeni uran, buaaa djeca, buaaa civilni objekti. Drage mule za sve ste sami odgovorni, a vi i dalje prkosite i vičite „From the River to the Sea“, dok je Israel sve veći i veći, njegovi susjedi se ubrzano smanjuju.
samo rokaj Donalde, taj teroristički režim je trebalo odaaaaavno riješiti, čim je zakarabuljeni homeini zakoračio u Teheran zajedno sa svojim fanaticima
Unisti ih Donald.Nemoj samo pricati jer oni poznaju samo jezik sile!
Ma kako nema 😱 !? Molimo te mr. Nice ostani takav, za dobrobit čovječanstva!!! 🤬
Je l' ovo MAGA sada znači "Make America Genocidal Again"?
Ratni stroj koji u svijetu izaziva kaos, upropaštava ljudske živote i kvalitetu njihova života i to u stvari od raspada Varšavskog pakta su SAD. Samo i jedino one su u ovom trenutku uz Izrael najveće zlo čitavog svijeta.
Neka se Jemen ne igra , jer su Ameri svaki dan opasniji . Sudjed Meho je govorio sa Mornarom američkog nosača aviona u Splitu ! Reko je da praonica uopće nije bila u kvaru ! To su samo priče ruskih trolova !
Ratni zločinac Trump i Izraelski masovni ubojica Bibi na aparatima
Neka si narančasti i klempo provjere da I’m nisu isključili Struju na haškom sudu!? Trebat će klima ureðaji prilikom iznošenja obrane !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Cuba i Grenland upravo odahnuli.