Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 133
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Prosvjed branitelja
Povratak na članak

'Ovako gore naši snovi o slobodnoj, samostalnoj i demokratskoj Hrvatskoj'

Branitelji će ispred zgrade Ministarstva branitelja u Savskoj ulici u Zagrebu ostati cijelu noć.

Komentari 168

Avatar onaj koji uskoro dolazi
onaj koji uskoro dolazi
10:21 21.10.2014.

prvo tribate srusit Mesica ordinaciju ,pa Banske Dvore ,pa Pantovcak i onda cemo krenut naprid...

VL
MA
mamba92
11:33 21.10.2014.

Da mjur radili bi mi al zdravlje i godine nedaju.A kakav bi to posao po vama trebao radit sa 100% ostecenja

VL
Avatar Getrib
Getrib
12:03 21.10.2014.

Zašto branitelji nisu prosvjedovali kada se je godinama krčmila državna imovina i imovina stečena radom ranijih generacija.

VL
JA
ja1970
17:10 21.10.2014.

Ja sam invalid u kolicima evo mu moji bolovi ruzni sni sanjanje ranjavanje pavidjeli bi koliko bi izdrzo i onda nas ponizavaju

VL
DS
ds
18:45 20.10.2014.

arjavas isti si kao i Milanovic i njemu je HDZ za sve kriv,ali to vise ne pali,lazete vi lopovi i nesposobnjakovici.

VL
PO
porezni.obveznik
00:03 21.10.2014.

SUBNOR opet uvrijedjen... Glavasevic nije nicim izjednacio zrtvu i agresora, nego je upozorio na jednu ocitu cinjenicu... No, eto SUBNOR ostaje SUBNOR, pa trazi da covjek dobije otkaz zbog svog misljenja. Verbalni delikt drag je mnogima....

VL
MJ
mjur
08:59 21.10.2014.

Branitelji, za promjenu da pocnete nesto raditi. Vasi neprijatelji nisu ministri, drustvo, Srbi i tko sve ne vec nerad. Nemojte se boriti za sto se borite vec zasucite rukave i pocnite raditi, vro brzo cete otkriti da je rad spas za Vas.

VL
DU
Deleted user
15:43 20.10.2014.

I sad ti budi pametan,,,,,,,sta god ovi iz kukuriku koalicije kazu to je ponizenje i omlazavanje branitelja..........Kad HDZ odlikuje Stanimirovica 90-ih i vrate ga u Sabor pa kasnije sa njim u koaliciju,,,,,,pa im Stanimirovic poruci javno preko TV kako su svi zasluzili smrt,,,,,,,,,onda nasi branitelji ne prosvjeduju,,,,jer to nije ponizavanje i omlazavanje,,,,,,,,,to je domoljubno za njih.........Moglo bi se toga jos navesti........

VL
XN
xnet0822
13:27 20.10.2014.

Bolje bi vam bilo da obrišete sa svojih popisa sve lažne "branitelje" koji ni barut omirisali nisu, a sad se busaju samo da bi dobili onošto im kao navodno pripada .... "mirovine" ....

VL
AR
arjavas
10:43 21.10.2014.

Ovaj " prosvjed je politikanski čin i n išta drugo . Invalidi imaju svoju udrugu HVIDRU kjoj je na čelu Đakić , HDZ-ov saborski zastupnik . Ako i postoje problemi invalida o kojima govore ovdje okupljeni ona bi bilo normalnono da te "probleme " sa argumentima i i primjerima zakidanja prava invalida iznese ta organizacija u javnost a Đakić kao saborski zastuonik pokrene saborsku raspravu o tome .

VL
Avatar Uzoran Haški Robijaš
Uzoran Haški Robijaš
16:34 20.10.2014.

Bojan Glavaševič sigurno nije izjednačio žrtvu i agresora jer prema logici nemre svog oca metnuti u isti milije sa monstrumima i zločincima.

VL
Avatar imotska115
imotska115
18:33 20.10.2014.

Za slobodu i pravdu smo ginuli, a danas nas pljuju ovi partizani fasisti. Sad imamo svi sansu to pronijenit na ovim izborima.Branitelji se opet ujedinjuju kao i 90th. Jos nas ima, i necemo dopustit da nas se vrijeda svaki dan.

VL
SW
swic
08:40 21.10.2014.

Napravise reviziju laznih branitelja i ? Nema ih naravno da nema , ali matic i ovaj mali ispranog mozga teraju po svome .

VL
MA
maxmaxymus1
01:25 21.10.2014.

danas tijekom dana će u Zagreb doći tisuće branitelja i jebaće vam svima milu majku.

VL
MA
markocz
21:09 20.10.2014.

Nemogu vjerovqt da je ovdje toliko ogorcenih ljudi iz nase drzave koji nisu svjesni sta su ti ljudi dali za sve nas,to vise nisu isti ljudi konkretno inicijativu prosvjeda su zapoceli indvalidi domovinskog rata 1. Skupine sa 100% tjelesnih ostecena,koji vise nisu sposbni za nosta,kamoli tek za lopatu koju neki spominju,sram vas moze bit

VL
Avatar bojlere
bojlere
13:20 20.10.2014.

Samo da naglasim da je uhićen bandić i da je to stvarni problem. Eto, lijepo ne mogu se dogovorit YUsipović, Karamarko, Milanović, nadalje tu se još gura i Gazimir Č., pa je Bandić bio višak u ovom pokeru. Ooo, kad će pasti Yusipče, Meske, Franjo Greg., Nobilo... Koliko su oni utajili?

VL
Avatar Uzoran Haški Robijaš
Uzoran Haški Robijaš
14:21 20.10.2014.

Blokirali ministarstvo i promet savskom jer se na prosvjedu osječaju kao svoji na svome protiv drugačijih.

VL
MO
mojazemlja
00:22 21.10.2014.

"Vlasnici "istine,HTV..iliti Kuga tv,EPH...i sl...ni riječi o ovom prosvjedu..

VL
Avatar spira
spira
22:24 20.10.2014.

@ wallaby . . . , Očito i tebi je ispran mozak kao ovim braniteljima

VL
II
iifever2
00:43 21.10.2014.

Svugdje se u svijetu branitelji postuju (prednost ulaska u avion, olaksice pri zdravstvenom, razne pogodnosti za njihove obitelji, a posebno djecu...). Samo se kod nas nadju pametnjakovici pa kazu kako su primjerice 'besplatni udzbenici' za djecu branitelja privilegij. Nije to privilegij, moji ljudi, vec zasluzeno hvala. Nitko nije vikao kako su privilegirani kada su ostavljali noge i ruke po bojisnici, pa ne bi ni sada. Sretno, branitelji!

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.