Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 30
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
2068. pogled u budućnost
Povratak na članak

Hoćemo li u idućih 50 godina pronaći dokaz postojanja izvanzemaljaca?

Esej Igora Rudana u multimedijskom projektu Večernjeg lista

Komentari 92

Avatar Manolique
Manolique
08:54 26.10.2018.

I za 50 godina i 100 i 150 i 200 godina će i dalje ovdje po komentarima pisati da su yugosi na aparatima, a udba vlada iz sjene.

VL
SI
sidzim
16:13 25.10.2018.

Što ti je apsurd. Ljudi već 50 godina traže neki oblik života u svemiru, a za dijete u majčinoj utrobi kažu da nije čovjek!

VL
IN
inbox
20:58 25.10.2018.

ma zaboli me jel ih ima ili nema

VL
KE
kelab
06:44 26.10.2018.

Svemir je pun zivota, tako kaze nas zupnik.

VL
Avatar miyamoto
miyamoto
14:47 25.10.2018.

Vanzemaljci su bića koja ne zive ni na nebu ni na zemlji. Blokirani, napusteni, obespravljeni... Tu su svuda oko nas. Istina je svuda oko nas..

VL
Avatar indigo25
indigo25
14:15 25.10.2018.

Bože...

VL
JP
josip.pivar11
14:33 25.10.2018.

Naša tzv. politička elita su vanzemaljci, tj. žive van stvarnosti ove zemlje kojom vladaju.

VL
Avatar Največi hrva
Največi hrva
14:24 25.10.2018.

Hoćemo li u idućih 50 godina pronaći dokaz postojanja izvanzemaljaca i samoprozvanih poštenih i čestitih pravih hrvatina?

VL
Avatar miyamoto
miyamoto
14:41 25.10.2018.

Oni postoje, vidio sam neki objekat na noćnom nebu. Nije bio avion, kretao se tamo- amo gore -dole, strmu- brdu

VL
DU
Deleted user
16:51 25.10.2018.

Vanzemaljci, politicari, drzavnici, nobelovci, biznismeni, oligarhi, tajkuni, siva eminencija, loze, masoni i slicne gluposti

VL
Avatar strazar
strazar
14:55 25.10.2018.

a sto bi sretali divljake kao sto smo mi? oni i da su nam ispred nosa mi ih ne bismo primjetili.

VL
ST
stefj
15:52 27.10.2018.

Hm, čovjek se može složiti s nekim stvarima, no s ekološkog aspekta, u Europi je zagađenje bilo veće prije 50 godina nego je sada. Uz to, radi testova atomskih bombi razina radijacije značajno je rasla.

VL
MA
Matrix5
21:19 29.10.2018.

Dok sam došla do kraja teksta zaspala sam..zar se nije to moglo napisat u nastavcima..vanzemaljci sigurno postoje imamo ih u saboru

VL
VJ
vjaceslav
15:32 25.10.2018.

sve ok, ali zašto "galaksija" kada je hrvatski GALAKTIKA? Stjepan Babić u" Jeziku" ističe da u hrvatskome standardnom jeziku prednost ima imenica galaktika. U svojem iscrpnom djelu "Život riječi" Tomislav Ladan krenuo je od naziva galaktika i dalje napisao: “Susreće se naravno i oblik galàksija, ali njega naši strukovnjaci u priručnicima opće naravi (kao što su enciklopedije ili atlasi) obično upućuju na riječ galaktika." dakle, galaktika, a ne galaksija i, ako je svejedno, zašto prednost dati srpskoj "galaksiji"?

VL
Avatar YJKAH
YJKAH
15:13 25.10.2018.

Prestao sam čitati članak kad sam došao do dijela gdje je autor filozofiju i sociologiju svrstao u znanost.

VL
AN
Andreass
03:09 26.10.2018.

I ako su Hrvati u mnogim stvarima napredniji od nas u Srb, primetio sam odavno, da ste u pogledu svesnosti feminističke dominacije, zavere i doktrine žestoko zatucani ! Možda to ima neke veze sa vašom opsednošću Marijom i krunicama? Marijaja je bila časna žena btw.. I ovde imamo taj slučaj, gde se u vrlo dobrom tekstu izostavlja najvažnija i najdramatičnija promena u ljudskom rodu u istoriji, a to je počevši od šezdesetih emancipacija, a počevši od devedesetih feministička dominacija i zavera i rasturanje porodičnog sistema. Na žalost i autor teksta potvrdjuje da je ograničen u shvatanju ovih promena i u ovoj oblasti. Inače, po meni najveća promena u budućnosti (ako ne dodje do kontrarevolucije i povratka muškarca kao dominantne vrste, tjs patrijahata a što je neophodno da se spasi beli čovek) biće široka dostupnost žena androida, možda cene reda nekog polovnog auta, a gde će svako sebi moći da priušti da jebe manekenku u toplini doma svoga. Žene će tada izgubiti mnogo od svoga uticaja. Ako u medjuvremenu putem feminističkih zakona opet ne ograniče ovaj raj za muškarce. Zato treba biti na oprezi i ne dozvoliti im to.

VL
KO
kordunmoj75
06:48 26.10.2018.

Niti za 50 godina,niti za 5 milijona godina,nece biti susreta s vanzemaljcim,niti ikad da ljudska noga kroci,na neki drugi planet,jer jednostavno je to nemoguce,to je Bog gospodar nas tako to lijepo rasporedio.moremo se napinjati,pametovati,izmisljati,ali mi ostajemo obamo doli,a "oni"ostaju gori.

VL
MI
midea
20:39 25.10.2018.

vanzemaljac je autor teksta !

VL
IB
ibiza
15:21 25.10.2018.

boli me briga za njih

VL
TR
trolokva
15:11 25.10.2018.

Ma kako da necemo

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.