Hoćemo li u idućih 50 godina pronaći dokaz postojanja izvanzemaljaca?
Esej Igora Rudana u multimedijskom projektu Večernjeg lista
Komentari 92
Što ti je apsurd. Ljudi već 50 godina traže neki oblik života u svemiru, a za dijete u majčinoj utrobi kažu da nije čovjek!
ma zaboli me jel ih ima ili nema
Svemir je pun zivota, tako kaze nas zupnik.
Vanzemaljci su bića koja ne zive ni na nebu ni na zemlji. Blokirani, napusteni, obespravljeni... Tu su svuda oko nas. Istina je svuda oko nas..
Bože...
Naša tzv. politička elita su vanzemaljci, tj. žive van stvarnosti ove zemlje kojom vladaju.
Hoćemo li u idućih 50 godina pronaći dokaz postojanja izvanzemaljaca i samoprozvanih poštenih i čestitih pravih hrvatina?
Oni postoje, vidio sam neki objekat na noćnom nebu. Nije bio avion, kretao se tamo- amo gore -dole, strmu- brdu
Vanzemaljci, politicari, drzavnici, nobelovci, biznismeni, oligarhi, tajkuni, siva eminencija, loze, masoni i slicne gluposti
a sto bi sretali divljake kao sto smo mi? oni i da su nam ispred nosa mi ih ne bismo primjetili.
Hm, čovjek se može složiti s nekim stvarima, no s ekološkog aspekta, u Europi je zagađenje bilo veće prije 50 godina nego je sada. Uz to, radi testova atomskih bombi razina radijacije značajno je rasla.
Dok sam došla do kraja teksta zaspala sam..zar se nije to moglo napisat u nastavcima..vanzemaljci sigurno postoje imamo ih u saboru
sve ok, ali zašto "galaksija" kada je hrvatski GALAKTIKA? Stjepan Babić u" Jeziku" ističe da u hrvatskome standardnom jeziku prednost ima imenica galaktika. U svojem iscrpnom djelu "Život riječi" Tomislav Ladan krenuo je od naziva galaktika i dalje napisao: “Susreće se naravno i oblik galàksija, ali njega naši strukovnjaci u priručnicima opće naravi (kao što su enciklopedije ili atlasi) obično upućuju na riječ galaktika." dakle, galaktika, a ne galaksija i, ako je svejedno, zašto prednost dati srpskoj "galaksiji"?
Prestao sam čitati članak kad sam došao do dijela gdje je autor filozofiju i sociologiju svrstao u znanost.
I ako su Hrvati u mnogim stvarima napredniji od nas u Srb, primetio sam odavno, da ste u pogledu svesnosti feminističke dominacije, zavere i doktrine žestoko zatucani ! Možda to ima neke veze sa vašom opsednošću Marijom i krunicama? Marijaja je bila časna žena btw.. I ovde imamo taj slučaj, gde se u vrlo dobrom tekstu izostavlja najvažnija i najdramatičnija promena u ljudskom rodu u istoriji, a to je počevši od šezdesetih emancipacija, a počevši od devedesetih feministička dominacija i zavera i rasturanje porodičnog sistema. Na žalost i autor teksta potvrdjuje da je ograničen u shvatanju ovih promena i u ovoj oblasti. Inače, po meni najveća promena u budućnosti (ako ne dodje do kontrarevolucije i povratka muškarca kao dominantne vrste, tjs patrijahata a što je neophodno da se spasi beli čovek) biće široka dostupnost žena androida, možda cene reda nekog polovnog auta, a gde će svako sebi moći da priušti da jebe manekenku u toplini doma svoga. Žene će tada izgubiti mnogo od svoga uticaja. Ako u medjuvremenu putem feminističkih zakona opet ne ograniče ovaj raj za muškarce. Zato treba biti na oprezi i ne dozvoliti im to.
Niti za 50 godina,niti za 5 milijona godina,nece biti susreta s vanzemaljcim,niti ikad da ljudska noga kroci,na neki drugi planet,jer jednostavno je to nemoguce,to je Bog gospodar nas tako to lijepo rasporedio.moremo se napinjati,pametovati,izmisljati,ali mi ostajemo obamo doli,a "oni"ostaju gori.
vanzemaljac je autor teksta !
boli me briga za njih
Ma kako da necemo
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I za 50 godina i 100 i 150 i 200 godina će i dalje ovdje po komentarima pisati da su yugosi na aparatima, a udba vlada iz sjene.