Hoćemo li u idućih 50 godina pronaći dokaz postojanja izvanzemaljaca?
Esej Igora Rudana u multimedijskom projektu Večernjeg lista
Komentari 92
umjesto ovog idiotskog "članka" na naslovno pitanje je odgovor krajnje jednostavan - pa ak dozvolimo da sudbinu svijeta kreiraju LGBT-ovci onda nam prijeti ili izumiranje ili sudbina Sodome i Gomore - točka!!!
Malo jasenovac malo vanzemljaci i tako prođe dan.
2068-me svijet će biti kakav bude(strah me da će biti užasnij od današnjeg, užasnog), a ljudi će biti kao i današnji-pohlepni, bešćutni, prazni, tupi i po slušni.
Pa drage komsije i vi i mi nismo u mogucnosti da izadjemo na kraj ni sa invazijom Arapa, a kamo li vanzemaljaca... Bolje da ih ne nadju.😀
hoce li u iducih 50 g postojati Vecernji i Styria? nedaj boze...
.....oni su to odavno tu među nama i ljudski rod je njihov eksperiment, projekt, instalacija onog trenutka kad ih budemo razumjeli onda ce mo ih i vidjeti....
hoće li biti dovoljno jogurta
Isuse Bože kolki članak pa jel' to itko pročitao do kraja
Vanzemaljci su viđeni za razliku od poštenog Hrvata.
Rudane ET je već tu....ako mi ne možemo naći njega ne znači da on ne može nas...
"Kriminalci će koristiti metode umjetne inteligencije, a najlakše žrtve bit će slabije obrazovani ljudi" - dakle, zahvaljujući našem obrazovanju (i reformi koja se nikad neće dogoditi), 98% hrvata bit će na udaru kriminalaca. al sva sreća da idu na vjeronauk! hahaha!
Kaj god! U usporedbi s 2018. godine 2068. neće biti nikakva napretka jer će puno prije toga ljudi učinkovito uništiti sami sebe. To će se dogoditi onda kad, rečeno biblijskim rječnikom, nastupi Sudnji dan koji, da se razumijeno, neće "organizirati"" ni "izvršiti" Bog nego "napredno" čovječanstvo svojom slobodnom voljom. Neće biti nikakva velika šteta što će ljudska rasa dokrajčiti samu sebe, ali bit će velika šteta što svi Srbi neće opet živjeti u jednoj državi kao što su živjeli od 1918. do 1991. Kao što su Srbi "rasturili" Jugoslaviju kao panta pitu, tako će i "napredno" čovječanstvo "uspješno" uništiti planet Zemlju. Počinje se od manjega pa se ide prema većemu, kaj ne?
a 1968. gdje god si se našao, gdje god si pošao... treštala je "Delilah" i Tom Jones....
Što bi se kod nas reklo, samo čačkajte mečku, dok joj ne dopi. di! Kad vanzemaljci vide s kim imaju posla vjerojatni će spalit zemlju da se riješe korova.
odavno se zna da postoje, tisuće dokaza. samo kako ko želi vjerovati/priznati
Možda obrnuto bude, vanzemaljci će dokazati da postoje blesavi i nazadni ljudi
Vanzemaljci su bića koja ne zive ni na nebu ni na zemlji. Blokirani, napusteni, obespravljeni... Tu su svuda oko nas. Istina je svuda oko nas..
Oni su medu nama!
ma zaboli me jel ih ima ili nema
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Prvo da budem iskren, ne pada mi na pamet čitati ovaj roman.Drugo, 2068 će mi biti sve ravno do mora.