Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 192
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Hrvatska je država propala i postoji samo kao nacionalni park. Opstanak nacije mogu osigurati isključivo socijalizam i komunizam

Rezultati izbora u rujnu poznati su; na vlast će doći – nitko. Nitko kao osoba, kao značaj, kao sadržaj i kao ishod

Komentari 57

AB
abcdefghij
09:34 31.07.2016.

Bravo Gorane. Hrvatska treba Tita, socijalizam, miliciju i goli otok.

VL
FI
Filačak
10:01 01.08.2016.

..."bilo je predobro, pa su nas svjetski moćnici odlučili raskomadati kako bi jeftino došli do naših resursa."... uz pomoć domaćih apologeta. Laže koza ne laže rog.

VL
TE
TechnoCroat
11:48 06.08.2016.

"Opstanak nacije mogu osigurati isključivo socijalizam i komunizam" Nemogu vjerovati da ovakve b u d a l e jos postoje.

VL
DU
Deleted user
15:19 01.08.2016.

Naši političari su prihvatili zapadnu demokraciju a zadržali komunističko ponašanje. Demokracija zapadnoga tipa je krajnje jednostavna i tu nisu potrebne neke visoke škole. Dovoljno je da ste svjesni veličine, važnosti i siromaštva svoje zemlje i naroda kojeg vodite. U hrvatskoj se nedavno desila paradoksalna situacija da zamjenik premijera sruši svoju vladu iako je on sam uhvaćen u sukobu interesa! U njemačkoj, naprimjer, tako nešto nebi bilo moguće jer bi vice premijer odmah dao ostavku da nebi štetio svojoj vladi i stranci a ta vlada bi onda po kratkom postupku birala novog zamjenika premijera i tako izbjegla nove izbore.

VL
DU
Deleted user
15:13 01.08.2016.

Netko spominje totalitarni sistem u komunizmu.Evo primjera njemacke.U toj drzavi vladaju samo iskljucive dvije stranke koje se mjenjaju a to su spd i cdu/csu vec od postojanja.Drude stranke sanse nemaju niti ce je skoro imati.Ti politicari mlate uvijek isto bez promjena.Pritom isto kao i komunisti cuvaju taj sistem da se ne raspadne od straha da se nebi narod pobunio,jer im je kapitalizam jedina alternativa.U kapitalizmu vlada velika nejednakost,svugdje se to vidi pa cak i u bogatim zemljama.Taj sistem ce se prije ili kasnije urusiti sigurno kao i komunizam.Taj sistem sluzi iskljucivo bogatima a bez socijalizma nece biti nikada mira...

VL
MA
Malenkost
13:17 31.07.2016.

Zbog Nelustracije Socijalizam i Komunizam vec i trecu generaciju na toj regiji infiltrira kao korov. Danasnja HR je po svemu Socijalisticka Republika Hrvatska.

VL
DU
Deleted user
15:00 01.08.2016.

Pa djelomicno se i sve pomalo radi na uvodjenju slicnog sistema.Zbog terorizma se ukidaju sve vise sloboda kretanja, ljudska prava, sloboda misljenja.Na primjer u njemackoj.Tu se vise nista nesmije reci na pr. protiv izbjeglica i migranata.Na portalima se nesmije slobodno pisati a da se ne cenzurira.Oni to zovu stakleni gradjani.Sve o nama drzava zna.Na kraju kakva je to slobodna drzava kada moramo strahovati o napadima teroristickim,gdje su nam zivoti ugrozeni.Sigurnost nam se ne garantira.Politicari rade sto hoce isto kao i komunizmu,ne vidim neku veliku razliku.Kapitalizam i sloboda ne vrijedi za svakog pojedinaca.Obicni ljudi rade citav zivot i opet mala neka penzija itd.,itd...

VL
SR
sretni
17:59 01.08.2016.

Bravo, Gorane. Pogodak u "Sridu". A rezervat smo davno postali.

VL
LU
lujprvi
12:53 02.08.2016.

Pravo u srž. Rijetko tko tako piše, hrabro!

VL
DU
Deleted user
08:50 31.07.2016.

Tekst o kojem treba razmisljati. Dobar tekst.

VL
Avatar d-ano
d-ano
17:15 31.07.2016.

;;;..istina........ je gorak okus u ustima prezivjelih branitelja i grc u stomaku umrlih za svjetle ideje hrvatskog naroda.....

VL
MA
MateTrovač
20:22 31.07.2016.

Duhovno smo nazadovali i mnoge veseli jer je drugima loše...ja sam sada "težak" preko 8 milijuna kuna, ali nekako sam u bivšoj državi bio sretniji kad nisam viđao ljude da kopaju po kontejnerima ili ih izbacuju ovrhama iz kuća...znam da mi mnogi neće vjerovati, ali dao bih ovih 8 milijuna i vratio se na ono nekad, samo da ne gledam ovaj jad oko sebe

VL
Avatar SSG
SSG
23:08 31.07.2016.

. ..Nevjerovatno je da ovaj VEOMA ISTiNiT tekst objavljen u Večernjem listu tj.vjerovatno će urednik i novinar u dogledno vrijeme završiti u zatvoru na neku foru jer kazneni zakon verbalnog delikta u današnjoj r.Hrvatskoj"nepostoji". ..

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.