Hrvatska će ove godine imati rekordnih 60 tisuća mrtvih: 'Ako se ništa ne učini, čeka nas katastrofa'
Za četiri godine ovim tempom nestat će cijeli Osijek s okolicom jer imamo strahovito visok višak smrtnosti i, ako se ništa ne učini, imat ćemo prešutnu eutanaziju ljudi, komentirao je Željko Lovričević
Komentari 53
Zna li neko di živi onaj Bill Gates di mu je kuća da mi da adresu.
Prije objavljivanja senzacionalističkih vjesti o broju umrlih, trebalo bi uzeti u obzir relevantne činjenice koje uopće i djeluju na broj umrlih. Prije svega i nadasve, treba imati u vidu činjenicu kako mi kao narod jednostavno već godinama depopuliramo - "odumiremo"mo" (broj umrlih veči je od broja novorođenih) , te kako slijedom toga rapidno raste prosječna starost stanovništva, a iz toga onda, sasvim logično slijedi i sve veći broj umrlih tijekom svake godine. Da bi se "broj umrlih" u kalendarskoj godini smjestio u nekakav logični kontekst trebalo bi uraditi elementarne analize i komparativne usporedbe o umrlima uzimajuči u obzir i njihova oboljenja, odnosno uzrok njihove smrti i naravno uzimajuči u obzir prosječnu starost onih koji su umrli u nekoj kalendarskoj godini. A izvaditi iz bilo kakvog konteksta samo "broj umrlih" i to ovako primitivno medijski "iskorištavati" jednostavno obična glupost i žurnalističko šarlatanstvo!
Mozda cete smanjiti broj umrlih od raka, kardio, vaskularnih, neuroloških, pulmoloskih i svih drugih teskih najtežih bolesti koje su dovedene do trivijalnosti,sad cete vidjeti sta je prava pandemija u svijetu sa desecima nepotrebno mrtvih koji su mogli biti spašeni da im nije reducirano i uskraceno adekvatno liječenje,sad pocinje skrivanje tolike smrtnosti stvarnih ljudi od istih tih novinara koji su toliko glorificirali koronu,
Jedan od najbitnijih faktora i uvjeta da premines od korone je broj godina,posto velika vecina to nece uspjeti jer ce zivjeti dvadesetak godina krace,njima ostaju dobre stare drustveno pozeljne, prihvatljive ,medijima nezanimljive i neatraktivne bolestine ,od kojih ionako 98,5%umire ie i umirati ce i prije i poslije i za vrijeme trajanja pandemije,cijepite se,naredna dva tjedna su ,nemoram Vam govoriti.
Zanimljivo bi bilo saznati koliko je u tom višku smrtnosti bilo cijepljenih. Već je nešto o tome pisao Lauc na bazi potvrđenih informacija u UK (Škotska) gdje su se javili značajni viškovi smrtnosti poslije jakih kampanja cijepljenja.
I ? Ne razumijem naslov i ne vidim problem.
haha
Karcinomi su u najvecem porastu u svetu na balkanu. Razlog tome je bombardovanje 1999 srbije i crne gore osiromasenim uranijumom. To je nato pakt smisljeno uradio da bi unistio srbiju. Samo problem je sto je srbija vetrovita zemlja pa see uranijumska prasina prosirila svugde po balkanu. Hrvati su likovali bombardovanju i bolestima u srbiju a sve vam se vratilo kao bumerang. U 2017 i 2018 ste imali vise obolelih od karcinoma nego srbija iako vas je skoro duplo manje. Sada smo tu negde po ukupnom broju. Unistio nas je nato pakt nepopravljivo.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Situaciju će spasavat Albanci i Romi.