Hernadi ne želi na naš sud, Mađari ga ne žele ispitati videolinkom
Zagrebački Županijski sud preko Međunarodne pravne pomoći tražio je da se Hernadija sasluša videovezom, no odbijen je
Komentari 27
Razlika izmedju Madjarske i Hrvatske: Madjarska drzava stiti cak i svoje kriminalce, dok bivsi hrvatski predsjednik prodaje cak i hrvatske domoljube. To su razlike zbog kojih bi se obican narod trebao duboko zamisliti...
...ne žele imati posla sa crvenim sudištima......to je ok......
Hernadi je agent mađarskih tajni službi pa je normalno da ga Madžari ne daju drugoj državi da ga saslušava.
I dok mađari štite svoje nacionalne interese, naše vlasti rasprodaYU sve živo i neživo, progone tisuće vlastitih generala i branitelja, vode javne medijske linčeve, šuruYU sa agresorima....
a ne, mađari će nam ga poslati ne bi li se dokazaloda su do INE došli tak kak su došli i ne bi li onda sve to palo u vodu i oni popušili INU. Eto jedva čekaju da to naprave...smiješno...pa naravno da im je neraskrinkavanje toga nacionalni interes...jedino smo mi budale koje bi nekog svog poslali bez pol frke
Pametan čovjek neda se uvlačiti u balkansku ciganiju kako izgleda kao protiv Sanadera tako i protiv njega nemaju dokaze i to je sve ... Ako je kriv i imaju šta zaista međunarodna tijeralica se izda i da vidimo .. Jasnosno je da nemaju ništa osim vjeruju da je moižda priča se, ali dokaza ništa i to je to zato nagđaju samo ....
14.09.2012. u 19:42h -Piktor- je napisao/la: sadmeimasadmenema Glupost ................................. Zašto onda obrazlažu nepuštanje razlozima državne sigurnosti? Jesi i ti Madžar?
pa vidite kako lijepa naša drži do ugovora, vojkoviću ide milja eura što mu je dao smrdljivi sanader i debelo svinjče šuker. a kad mol i ugri krše ugovore, krmci linić i čačić to je tako. hr bi trebala pri minimalnom kršenju ugovora oduzeti molu određeni postotak na ime neispunjavanja obveza. a što se tiče hernedija, baš me zanima kakve to madžari nacionalne interese brane u hr. trebao bi im netko reći da austrougarske više nema. a mi pred svakom šušom skidamo gaće. bravo milanoviću, srami se. ali morat ćeš i ti prodati stan da platiš dugove. kad tad, ali doći će i tvoje vrijeme za to.
Šef MOL-a ne želi u Hrvatsku ni kao svjedok Hernadi ne želi na naš sud, jel kao i cijela EU vide da se radi o cirkusu bez dokaza gdje se traže samo "tobožnji svjedoci" lopine - istinari koji če pričamama zadovoljiti i stvorti optužbu bez ikakovog materijalnog dokaza ... ! jel takova igra prolazi samo u balkanskoj sudnici...
Nisu bklesavi. Toliko truda da bi maznuli INU i sad da nam to olako vrate natrag. To je isto kao da od nasih tajkuna ocekujes da dobrovoljno vrate ukradeno.
Sta taj Gospodin hoce i nece njega se ne pita .Prvo se posalje poziv na Sud da se odazove ne dode onda mu se uruci preko INTERPOLA ne dode onda je na Tijeralici INTERPOLA pa ne sumljici se njega da je krao kokoske nego za MILIJARDE.Pa taj Hernardi vise iz svoje Madarske nece moci nigdije i da vodi tu kompaniju MOL.O cemu mi razbijamo glavu tu vaze UN zakoni a takva mucka sa milijardama je sigurno njegova glava vise nije ni u Madarskoj sigurna.To sto je Madarska u EU nema veze ili Zslo Sa Jansom jabi podne tuzbu i protiv Janse za sirenje medu vijerske Mrznje to danas nije problem ne moze u Strazburu moze u Njorku
Interpol,.....?
@Toni50&Pikator Prozirni ste kao voda. Ne gubite vrijeme. Odbijanje saslusanja ne dolazakom na sud i neprihvacan video linka implicira umijesanost na jedan ili drugi nacin u ovu aferu i izbjegavanje neugodnih pitanja kao i konfrontaciju su materijalnim dokazima. Isto tako je jasno da ako je Sanader kriv onda je i Hernandi.
vide mađari da je crveni sud pristran - sudi se samo sanaderu, ali ne i crvenoj ekipi koja je započela rasprodaYU najveće hrvatske kompanije u bescijenje
sadmeimasadmenema je napisao/la: 14.09.2012. u 19:42h -Piktor- je napisao/la: sadmeimasadmenema Glupost ................................. Zašto onda obrazlažu nepuštanje razlozima državne sigurnosti? " Jer u cirkusantski proces protiv dr. Sanadera, u kojem je krunski "svjedok" jedan Jezic, nije uputno dati obuhvatiti top manadzerezere kvalitetnih kompanija. To je upravo ono sto govoris. Narusavanje drzavne sigurnosti. Ne samo Madjarske.
Lavica7 je napisao/la: Nisu bklesavi. Toliko truda da bi maznuli INU " Dosada negdje oko 4 milijarde Eura "truda". A ti imas jednu ilegalnu snimku iz tamo nekog blesavog restorana koji je vec u medjuvremenu i propao.
Erhard je napisao/la: implicira umijesanost " E, moj umnjace lijevi ! Na sudu se ne "implicira". To je u vasopj partiji. Na sudu se dokazuje.
15.09.2012. u 10:04h jamaster je napisao/la: vide mađari da je crveni sud pristran - sudi se samo sanaderu, ali ne i crvenoj ekipi koja je započela rasprodaYU najveće hrvatske kompanije u bescijenje --------------------------------------------- Pa danasnji crni su crveni,.....kaj nisi znal?
Pa nisu blesavi da ga puste na sud ! Mađari za razliku od nas štite svoje nacionalne interese - pa čak i kad su umiješani u muljanje ! Samo naši jugonostalgičari i komunjare (iz hdza i sdp-a da se razumijemo) isporučuju i naše nevine ljude da ih drugi mrcvare i da im sude !!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
sadmeimasadmenema Glupost