Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 60
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Skup u Gospiću
Povratak na članak

VIDEO Bulić 'zagrijao' HDZ-ovce: Pjevali i plesali Plenković, Šeks, Jandroković...

Iako je Kustić rekao kako nitko 'izvana' nije stigao na skup, Lika online piše kako su u Gospić došle stotine ljudi iz drugih krajeva Hrvatske

Komentari 85

Avatar ovdje Maks
ovdje Maks
22:29 08.03.2019.

Cuo sam da i SDP ocekuje bar 1 mandat:)))

VL
Avatar Toni Broo
Toni Broo
22:07 08.03.2019.

Bivšeg HDZ-ovca Milinovića odnosno njegove afere su mediji koristili za rušenje HDZ-a, a sad kada Milinovića nema u HDZ-u, šute, ne napadaju ga i još prenose vijesti s portala kojeg Milinović subvencionira i održava na životu. Znači, velikim mainstream medijimaa smeta isključivo HDZ tko god ga vodio. Što se izbora u Ličko-senjskoj županiji tiče, 60% glasova će podijeliti dvije struje HDZ-a. Bivši HDZ-ovac i lokalni šerif Milinović će još ove izbore pokazivati žilavost, ali problem za njega je što nema s kime koalirati i slijedi mu sudbina Glavaša odnosno gašenje tog njegovog pokreta i većina onih koji su uz Milinovića će se vratiti matici za nekoliko mjeseci.

VL
Avatar dalmos Zadar
dalmos Zadar
21:47 08.03.2019.

Stranka Jove raskovica to jest danasnji SDP stoi na barikadama u Korenici i kontrolise autobuse.

VL
MI
Mimizo
22:10 08.03.2019.

hdz je strnka koja je povela narod u stvaranje države na čelu sa pokojnim dr Tuđmanom i ima najveće zasluge za stvaranje nezavisne države Hrvatske zato joj mnogi u ovoj državi ne mogu oprostiti i stalno izmišljaju razno razne aferee a hdz je sve jači i jači jer za Hrvatski narod nema druge alternative to partija sigurno nije niti če više ikada biti

VL
Avatar ovdje Maks
ovdje Maks
22:17 08.03.2019.

Bit ce koalicija HDZ i Dado, svidja mi se da u Lici ne glasaju Most i Z. Zid, ne bacaju glasove.

VL
MO
Morany
00:34 09.03.2019.

Kraj ličkog šerifa zbog kojeg je Lika opustošena i siromašna

VL
TE
tegovdizac
00:32 09.03.2019.

Ovo je kraj Dade Milinovica, u "njegovom" Gospicu skupio je 10 puta manje ljudi, cak mu je Mate Bulic zabranio koristenje pjesme i dosa pjevat HDZu

VL
BO
Bojance
00:33 09.03.2019.

Milinovic sere protiv Zagreba a sjedio je u tom istom Zagrebu 15 godina i to sa Uzelcem iz SDSSa u Vladi!!

VL
KR
krtica
06:06 09.03.2019.

eeeee moj Mate, na što si spao!!!!!

VL
Avatar miyamoto
miyamoto
00:09 09.03.2019.

Kamen, krs i maslina, vino, ganga, Neretva, sve to ima zemlja ta, moja Hercegovina. Divota od pjesme i zivota. Mate, Mate ziv nam bio i veseo pivo

VL
SR
sramitese
21:52 08.03.2019.

ovi su nadmasili i partizane..i komuniste..i jugose..i politbiro..ma sve..ovo europa jos nije vidila..

VL
Avatar mr.sc.Vaso
mr.sc.Vaso
22:17 08.03.2019.

Tko plaća i koliko košta ova selidba najviših pripadnika optužene zločinačke organizacije u Liku ovih dana?

VL
SM
smayli
22:17 08.03.2019.

Bal vampira. Dobro je rekao onaj novinar na indexu, '' HDZ-evci djeluju kao bolest na okolinu'', ziva istina, gdje su oni vlasti svi se razbjeze, ostane samo pustinja iza njih.

VL
ZL
zlatko01
22:30 08.03.2019.

u toku je bal vampira...predvodi ih sasvim trula svjetlokosa baba njonjo

VL
CH
Challenger
22:31 08.03.2019.

Gadljivo!! FUJ!!

VL
Avatar loka
loka
01:51 09.03.2019.

bal vampira.

VL
PA
pakpapir
06:18 09.03.2019.

Da je Šaban Šaulić živ pjevao bi im i on....

VL
DU
Deleted user
22:33 08.03.2019.

Sve ovo liči na folklor u Lici, samo što umjesto Karleuše pjeva Mate.Zvanično dernek. Skup praznih obećanja i ništa više. Eto poslije izbora nahrupiti će investicije u Liku, a Ličani i Ličanke će pod plahte. Prvi rezultati kroz 9 mjeseci.. Prvi pomladak, oliti demografski pomak, za prave ličke zime. Naprijed. Ako ne djelom tada parolom.

VL
Avatar mr.sc.Vaso
mr.sc.Vaso
22:23 08.03.2019.

Jel se Kustić sjetio tko mu je poklonio sat od 60.000KN?

VL
DU
Deleted user
03:11 09.03.2019.

umjesto dvije frakcije hdz milinovića i kustića bolje je zaokružiti neku drugu stranku.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.