HDZ i desna koalicija imaju sve manju prednost, Vladi najviša ocjena u dvije godine
Istraživanje je pokazalo i trend smanjenja prednosti HDZ-a i desne koalicije u odnosu na glavnog takmaca, SDP i lijevu koaliciju koji je započeo prije trije mjeseca
Komentari 230
Jel su to one iste ankete po kojima je Josipović još uvijek predsjednik?
Tko normalan moze vjerovati partijskim željama Sto tisuca ljudi ostavili bez posla Sto tisuca potjerali iz hrvatske
Do sada je agencija 2x1komunikacije puno bolje pogađala,ali to sigurno ne zadovoljava kukarikavce.Svima je jasno,da ova anketa ne odgovara istini.
Sto veca "prednost" komunjara po ovim "objektivnim" anketama, to veca pobjeda HDZ-a na izborima! Kukurikuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Lopovska vlast zadužila Hrvate sto milijarda kuna
Tko još ovim glupostima i namještaljkama vjeruje?Sjetimo se druga Ive i njegove pobjede u prvom krugu.Partijo,iš.
Hahaha! "Što se babi tilo, to se babi snilo"... samo sanjajte! Gotovo je sad, jednom zauvijek, sa terorom i strahovladom antidomovinskom, antihrvatskom! Ovo će biti mirnija "Oluja", ali još učinkovitija od one vojne! Dosta vas je bilo, okupatori i mrski neprijatelji! Izmišljajte vi samo ankete i plasirajte karakteristične i kronične laži i parole komunjarske! Narodu vas je dosta i previše! Kao i obično, primitivčine se na vlasti uzoholile, pa više mjere nikakve nema u uništavanju svega što je hrvatsko! Ova zemlja pripada hrvatskom narodu, svi su drugi dobrodošli dok se pristojno ponašaju i poštuju domaćine! Još malo ćemo slušati laži, a onda ova antihrvatska vlada pada u ropotarnicu!
CRO Titoskop, pumpajte dok možete, nećete još dugo.
Lopovska vlast izračunao je Lalovac ukrala na PDV u na dva postotka koliko je podigla Odv 24 milijarde kuna Lopovska družino ĐE su pare?
Lopovska trenutna vlast Hrvatima život dvostruko podkupila
mamicu nedaj se ,sve redom rakrinkaj ma kolko t to bude kostalo.
pokušaj omalovažavanja bage i kompanije- i uzdizanje kompartije-
Neće vam pomoći nikakva naručena istraživanja. Hrvatski narod je napokon progledao. Ode Tito u smeće.
DobarLosZao......,. Tako je zlocinacka partija na aparatima, celo predsjedništvo u tatvoru i njihovi portparola sve lopov do lopova Sabo, Nwrzel, Smilhanec,Vlahušićem,Bandić Itd Itd
Pavelramel..... Zlocinacka lopovska s Muljanovicem uskoro sele u Remetinec Hrvatsku su pokrali temeljito sto milijarda su ukrali a pričaju o krađi Prava zlocinacka partija a takva j I'd osnivanja
cudimo se sanaderu istina lopovcinna je ,ali takovih ima mnogo u nasoj lojepoj hrvatskoj ali su i mnogo tezi samo su na pravoj strani kojoj se za sada nesudi ,polako svi ce doci na red imamo sabor pun ljencina koje koje dobro zaradjuju ne radeci nista eventualno ceprkaju nos i igraju igrice to sve mali sanadercici,imamo dvijesto agencija koje ni same neznaju cemu sluze ito sa primanjima sa i preko dvadeset tisuca kuna i to su mali sanadercici,imamo i ured bivseg predsjednika ali on nije sanadercic nego gadafi samo mu moramo nabaviti devu ali biti ce dobar i magarac,imamo tliko udruga koje tako muze drzavu odnosno nas,nema ih europa spasili su desetak pasa tri sismisa rodu i na milijarde komaraca a o ljdskim pravima razmatrace tridesete veljace,imamo scijalni trgovina imamo mnogo kazana ppa tako hranimo svoj dragi narod koji toliko postujemo da ih tjeramo iz kuca i stanova uslucaju potresa da ih nezatrpaju zidovi neka ljepo zive u parkovima i pod mostovima i sto se bune pa nama je puno gore bilo na sutjesci a pogotovo na neretvi a o kozari da i ne govorim i zato kao zahvalu birajte milovance ili mi ili oni.....................................
Sdp nije uracuno u anketu nesto...dijasporu gubite zlotvori izbore sigurno
Eh što znači objektivni i kvalitetni PR. Angažiranje Američkog PR-a pokazao se kao najbolji Milanovićev potez do sada, šteta što Hrvatska nema neke koristi od toga... Karamarku bih preporučio da napravi istu stvar. Iz ovog se vidi da ne pomaže angažman gospodarskih stručnjaka, reklama je sve. Neka HDZ angažira neku drugu kvalitetnu PR agenciju, pa će se razlika brzo vratiti...
joj jojjjjjj hi hi hi ha ha ha
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bre anketaru, mnogo si smešan.