Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 198
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Cro demoskop
Povratak na članak

HDZ i desna koalicija imaju sve manju prednost, Vladi najviša ocjena u dvije godine

Istraživanje je pokazalo i trend smanjenja prednosti HDZ-a i desne koalicije u odnosu na glavnog takmaca, SDP i lijevu koaliciju koji je započeo prije trije mjeseca

Komentari 230

CP
Cviet Prigorja
12:10 04.07.2015.

Bre anketaru, mnogo si smešan.

VL
Avatar Dora_U
Dora_U
12:18 04.07.2015.

Jel su to one iste ankete po kojima je Josipović još uvijek predsjednik?

VL
MI
MileKubura
11:33 04.07.2015.

Tko normalan moze vjerovati partijskim željama Sto tisuca ljudi ostavili bez posla Sto tisuca potjerali iz hrvatske

VL
BE
blaz.elrat
12:24 04.07.2015.

Do sada je agencija 2x1komunikacije puno bolje pogađala,ali to sigurno ne zadovoljava kukarikavce.Svima je jasno,da ova anketa ne odgovara istini.

VL
DU
Deleted user
12:03 04.07.2015.

Sto veca "prednost" komunjara po ovim "objektivnim" anketama, to veca pobjeda HDZ-a na izborima! Kukurikuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

VL
MI
MileKubura
11:37 04.07.2015.

Lopovska vlast zadužila Hrvate sto milijarda kuna

VL
FA
Fake
12:14 04.07.2015.

Tko još ovim glupostima i namještaljkama vjeruje?Sjetimo se druga Ive i njegove pobjede u prvom krugu.Partijo,iš.

VL
Avatar Kroettelsfrkatsch
Kroettelsfrkatsch
12:05 04.07.2015.

Hahaha! "Što se babi tilo, to se babi snilo"... samo sanjajte! Gotovo je sad, jednom zauvijek, sa terorom i strahovladom antidomovinskom, antihrvatskom! Ovo će biti mirnija "Oluja", ali još učinkovitija od one vojne! Dosta vas je bilo, okupatori i mrski neprijatelji! Izmišljajte vi samo ankete i plasirajte karakteristične i kronične laži i parole komunjarske! Narodu vas je dosta i previše! Kao i obično, primitivčine se na vlasti uzoholile, pa više mjere nikakve nema u uništavanju svega što je hrvatsko! Ova zemlja pripada hrvatskom narodu, svi su drugi dobrodošli dok se pristojno ponašaju i poštuju domaćine! Još malo ćemo slušati laži, a onda ova antihrvatska vlada pada u ropotarnicu!

VL
Avatar simbaVBKOs
simbaVBKOs
12:12 04.07.2015.

CRO Titoskop, pumpajte dok možete, nećete još dugo.

VL
MI
MileKubura
11:39 04.07.2015.

Lopovska vlast izračunao je Lalovac ukrala na PDV u na dva postotka koliko je podigla Odv 24 milijarde kuna Lopovska družino ĐE su pare?

VL
MI
MileKubura
11:38 04.07.2015.

Lopovska trenutna vlast Hrvatima život dvostruko podkupila

VL
MA
MarkoKosmicki
12:21 04.07.2015.

mamicu nedaj se ,sve redom rakrinkaj ma kolko t to bude kostalo.

VL
LU
lukabulic
12:23 04.07.2015.

pokušaj omalovažavanja bage i kompanije- i uzdizanje kompartije-

VL
DU
Deleted user
12:45 04.07.2015.

Neće vam pomoći nikakva naručena istraživanja. Hrvatski narod je napokon progledao. Ode Tito u smeće.

VL
UR
uragan
12:33 04.07.2015.

DobarLosZao......,. Tako je zlocinacka partija na aparatima, celo predsjedništvo u tatvoru i njihovi portparola sve lopov do lopova Sabo, Nwrzel, Smilhanec,Vlahušićem,Bandić Itd Itd

VL
UR
uragan
12:47 04.07.2015.

Pavelramel..... Zlocinacka lopovska s Muljanovicem uskoro sele u Remetinec Hrvatsku su pokrali temeljito sto milijarda su ukrali a pričaju o krađi Prava zlocinacka partija a takva j I'd osnivanja

VL
MA
MarkoKosmicki
12:13 04.07.2015.

cudimo se sanaderu istina lopovcinna je ,ali takovih ima mnogo u nasoj lojepoj hrvatskoj ali su i mnogo tezi samo su na pravoj strani kojoj se za sada nesudi ,polako svi ce doci na red imamo sabor pun ljencina koje koje dobro zaradjuju ne radeci nista eventualno ceprkaju nos i igraju igrice to sve mali sanadercici,imamo dvijesto agencija koje ni same neznaju cemu sluze ito sa primanjima sa i preko dvadeset tisuca kuna i to su mali sanadercici,imamo i ured bivseg predsjednika ali on nije sanadercic nego gadafi samo mu moramo nabaviti devu ali biti ce dobar i magarac,imamo tliko udruga koje tako muze drzavu odnosno nas,nema ih europa spasili su desetak pasa tri sismisa rodu i na milijarde komaraca a o ljdskim pravima razmatrace tridesete veljace,imamo scijalni trgovina imamo mnogo kazana ppa tako hranimo svoj dragi narod koji toliko postujemo da ih tjeramo iz kuca i stanova uslucaju potresa da ih nezatrpaju zidovi neka ljepo zive u parkovima i pod mostovima i sto se bune pa nama je puno gore bilo na sutjesci a pogotovo na neretvi a o kozari da i ne govorim i zato kao zahvalu birajte milovance ili mi ili oni.....................................

VL
Avatar utunelu
utunelu
12:27 04.07.2015.

Sdp nije uracuno u anketu nesto...dijasporu gubite zlotvori izbore sigurno

VL
ST
stefj
12:23 04.07.2015.

Eh što znači objektivni i kvalitetni PR. Angažiranje Američkog PR-a pokazao se kao najbolji Milanovićev potez do sada, šteta što Hrvatska nema neke koristi od toga... Karamarku bih preporučio da napravi istu stvar. Iz ovog se vidi da ne pomaže angažman gospodarskih stručnjaka, reklama je sve. Neka HDZ angažira neku drugu kvalitetnu PR agenciju, pa će se razlika brzo vratiti...

VL
ZG
zorbas.grk
12:08 04.07.2015.

joj jojjjjjj hi hi hi ha ha ha

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.