Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 98
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Unatoč prijetnjama, nastavit ću pisati istinu, sviđalo se nekome ili ne!

Iako me već nekoliko godina pokušavaju ušutkati, prijeteći meni i mojoj obitelji smrću, zbog pisanja o teroristima koji odlaze iz BiH na ratišta u Irak i u Siriju, linč kojem sam izložen zadnjih dana prevršio je svaku mjeru

Komentari 79

DU
Deleted user
01:02 25.06.2017.

Pa naravno da ti prijeti ovaj iman kad je vjerojatno i svojeg sina poslao na ratiste..covijek kad jednom poprimi uvjerenja tesko mu ih je izbaciti iz glave, to je slucaj isti i sa ovim radikalnim Islamistima.

VL
CI
cinbenik
07:02 25.06.2017.

Problem je veliki.Ceric se raduje uspjehu desa,kao i mnogi muslimani iz bivse YU.......Naravno da mora imati prijetnje,pa kako bi pisao protiv nekoga,a da ti ovaj nezaprijeti....Alija je kod Tita zatvarana,upravo zbog ISILovih ideja..........Dobio je aposlutnu podrsku od Muslimana,a tamo gdje je imao manju,muslimani su manje stradali.Tuzla je recimo bila protiv Alije 90ih,i spasila najveci Federalni teritoriji,a onda je AID,ARBiH,navalio na islamizaciju i Tuzle,uzurpirajuci uspjeh Tuzlaka u obrani,koju su cinili svi podjednako,a najmanje SDA muslimani.Tako se i Tuzla pomuslimanilia poslije rata,i nastvali slijediti Alijin put.....Sta je Alijijn put,to je upravo politika koju provodi Turska i Arabija......Prljavim novcem su proizveli radikalni islam,za svoj racun,no sasvim je ocito da su Muslinai BiH i bivse YU,proizasli iz Srbo Hrvatskih nacija........Ceric,i svi sto zavrsavaju na IC genetska braca Srba i Hrvata,koji su se presli na Islam,radi povoljnisti,za Osmanlija.Okupacija je ostavila posljedice,ali i probleme,koje je jedino Tito uspio kontrolirati,a "sloboda vjere" na nacin kako koriste radikalni Islam,ali i nasi sveti oci i Pravoslavni,su najodgovorniji prvenstveno za stradanje svojih naroda,pa je tako sam Alija i Mustava ef Ceric najodgovrniji i za Srebrenicu.........No i ovaj novinar ako zeli pisati slobodno,i boriti se za napredne vrijednosti i jednakopravnost i multietnicnost,mora biti spreman na sve,a tako i na prijetnje,jer kako bi drugacio suzbio ISIL,ako ne ist

VL
ST
stomugromova
20:29 25.06.2017.

Dežurni procionisti mrze Hasana jer nije blizak sa njihovom vehabijskom braćom koja kolje od kršćana,šijta,umjerenih sunita sve po redu.

VL
Avatar Ironman0105
Ironman0105
04:46 25.06.2017.

Pa napisi napokon istinu, Napisi zasto su veina "izbjeglica" u EU snazni ljudi izmedju 25 i 35 godina, s iskustvom teroristicke borbe u IS, i sto je njihov cilj u EU

VL
Avatar Zagrebčanec
Zagrebčanec
08:32 25.06.2017.

Unutarnja islamska "prepucavanja" koja se svode na to tko je "legalni" i "legitimni" nasljednik Poslanika Muhameda (Šiiti v.s. Suniti) na tlu Hrvatske jednostavno treba pod svaku cijenu i svim sredstvima već u samom začetku potpuno onemogućiti! A ko se io se i jedni i drugi ne obuzdaju i nwee povinuju zakonima i vrijednosnom i etičkom sustavu nas "domorodaca" , onda treba ih jednostavno i bez "pardona" sve protjerati iz Hrvatske! Inače ćemo sutra svi biti kolateralna žrtva njihovih (islamističkih) prepucavanja s detonacijama na javnim mjestima i desecima mrtvih i ranjenih. Iz tih razloga jedino ispravno je ne ulaziti u njihove prijepore i sukobe i jasno im kazati što ih čeka ako samo i malo osjetimo bilo kakvo ..."rovarenje" i "zvocanje"!

VL
ZA
zagabria1
23:34 24.06.2017.

ne kužim kakve to veze ima sa nama, čemu podrška. I ne kužim zašto su domaći europeizirani muslimani prihvatili taj radikalizam. To je kao da mi kršćani prihvatimo bez povoda neku južnoameričku sektu.

VL
DU
Deleted user
18:35 24.06.2017.

"...da u BiH teče med i mlijeko.. Ne, u BiH ne teće med i mlijeko." A lektora na Zavodu za zapošljavanje koliko vam srce želi. Večernji, dajte se uozbiljite.

VL
Avatar Apsalar
Apsalar
09:46 25.06.2017.

Bit će tu još vatre...

VL
DU
Deleted user
18:57 24.06.2017.

Bosna ne ide nikuda. To je problem. Upravo se Iran nudi Saudijcima u pomoć protiv terorizma. SAD su dugo čekale na obračun. Rusija pod sankcijama. Turska sama bez prijatelja. Izrael protiv Asada i Irina aktivan. Dobitnici ce biti Saudijska Arabija jer se odlučila za zapad. Turska veliki gubitnik.

VL
Avatar NasaPosla
NasaPosla
08:17 25.06.2017.

Lagano stalno tinanje na balkanu odgovara onima koji ne žele ekonomski jake države na istom području. Zbog toga i postoji islamski radikalizam u Bih, te je Vučić postavljen za premijera, a sada za predsjednika Srbije. Isti onaj Vučić koji je sudjelovao u opsadi Sarajeva (možda čovjek nije pucao na nedužne majke i djecu dok idu po vodu, ali netko je) i koji je u Glini huškao hrvatske srbe protiv RH. Blago nama. U susjedstvu radikalni islamizam, Vučić, kod nas loša ekonomija, bogati sebi dižu plaće i mirovine, naoružavamo se (veliki trošak za proračun), a narod iseljava. Tragedija, ali ne znam pobrojati u koliko činova. Za mene je tragedija i odlazak Oreškovića, ali nemam puno istomišljenika, jer hrvati misle da se novac samo naštampa i podijeli pa zašto onda voditi računa o proračunu i imati čovjeka koji to odlično zna raditi.

VL
ST
stomugromova
20:23 25.06.2017.

Mustafu Cerića je odavno trebalo zatvoriti I to zajedno sa Bilalom Bosnićem.To je isti islamistički radikalni kukolj.

VL
Avatar mali_Radojica- hibridni ratnik
mali_Radojica- hibridni ratnik
22:41 24.06.2017.

Bosanski muslimani,izgleda,imaju tapiju na genocid.Demografska služba Tužilaštva u Hagu došla je nakon 12 godina prikupljanja podataka da su u BiH od 1992. do 1995. godine život izgubile 104.732 osobe.Do ovog broja se došlo zbrajanjem broja poginulih - 89.186 i neprebrojanih, odnosno nestalih kojih je prema proceni iz Haga 15.546.PO nacionalnoj pripadnosti u ratu u BiH život je izgubio 68 101 musliman, 22.779 Srba, 8.858 Hrvata i 4.995ostalih. U odnosu na ukupan broj stanovnika iz 1991, od 1992. do 1995. godine smrtno je stradalo 2,4 odsto stanovništva BiH. Prema nacionalnosti žrtava rata, u procentima je stradalo 3,6 odsto Muslimana, 1,7 odsto Srba, 1,2 odsto Hrvata i 1,4 odsto ostalih.Prema ovim rezultatima ne postoji nikakav genocid,već se u BiH vodio krvavi građanski rat u kome su konstitutivni narodi različito prošli.

VL
Avatar Kupus Dei
Kupus Dei
11:19 25.06.2017.

Mogu sve razumijeti, i neslaganje s nečijim mišljenjem, i glupi komentar, i da nekoga ne možeš čuti ni vidjeti, no da je mišljenje razlog nekomu fizički prijetiti, to je već slučaj za Vrapče. Podjednako idiotski kao i ubiti curu jer ne želi biti s tobom (tatin veliki sin s Mercedesom).

VL
Avatar NoProfit
NoProfit
14:16 25.06.2017.

samo naprijed.

VL
CR
Crvenkapica
11:41 25.06.2017.

Bosna zaista ima problem, Saudijski i Iranski misionari zavode omladinu iz socijalistickih obitelji i prevode ih u "ispravne" verzije islama. Vahabitski zohari su ogromna opasnost, ali isto tako i Iranski. Hassan je idol, pa cak i prijatelj mnogih Bosanaca konvertitaa u Iransko-sitski Islam. Znaci, preliveni dio bliskoistocnog kaosa na nase prostore. Hrvatska ima najbolje uredjenu Islamsku zajednicu u svijetu, ne vidim razlog da se u Hrvatskoj daje medijski prostor ljudima koji pripadaju bliskoistocnim tradicijama i vijekovnim sukobima i koji ce nam jos navuci probleme zato sto izazivaju manijake i prizivaju neprilike sa kojima nemamo nikakve veze. Nasi su Edin Mujcin, Dario Srna i Mustafa Nadarevic, mi nemamo ta sektaska prepiranja. Ako ih imaju u Bosni, nek se gospodin novinar ide u vahabitska sela svadjati sa fanaticima, kad mu je to u interesu i nek tamo zahuktava njihove medjusobne sukobe. Samo sto dalje od Zagreba molim lijepo. Ne moram ni znati sto se dogadja u Siriji, ionako ce Ameri i Rusi to sve pacifizirati na svoj nacin, a do tada se trebamo drzati sto dalje od svega toga

VL
ST
Startrack
16:30 25.06.2017.

Kako vas Hassan islamski placenik iz djamija nalozi kao on heroj. Naivnih ovaca.

VL
Avatar Ironman0105
Ironman0105
04:22 25.06.2017.

Ime doticnog jasno govori tko je, ciji je i od kuda je. Doticni nikada nije jasno napisao da je Islam kuga danasnjeg vremena, da se u ime iste vjere sakate zenske osobe nesretne da zive u podrucjima pod diktaturom istoga, ubijaju djeca sirom svijeta, i da je jedini moguci odgovor iskorijenjivanje istoga. Tako da su sve prijetnje, nazalost, razumne. Osobno (mozda grijesim) ne vidim niti jedan nacin prestanka straha da ce mi zena i djeca jednog dana biti na nekoj djecjoj zabavi razneseni bombom biti iskorjenjivanje islama iz povijesti, jednom zauvijek. I postovani liberali, i postovani postivaoci "ljudskih prava", vi nemate pojima sto serijatskii zakon znaci i podrazumijeva, niste sudjelovali u ratu, i nemate pojma na sto su muskimani spremni u obranu svog misljenja, apsolutno ignorirajuci sva druga.

VL
BA
Banirat
12:18 25.06.2017.

Hasan pise sijitsku istinu a zlocesti suniti se urotili protiv njega

VL
JO
jolebiograd
20:00 24.06.2017.

Helena,Hasan kao svatko normalan,ako prati ekstremizam ne podržava Asada nego narod.Dolje je četrdesetak vojski-koga podržati?Samo da stane klanje pa nek vlada kogod.

VL
ST
Startrack
22:28 24.06.2017.

Nepises ti protiv extremnih islamista. Ti si ovjde u funkciji pravljenja mrznje protiv USA i Zapada. Neka djamija je uletila pare da ti mozes prosipat islamsku pamet po vecernjem.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.