Unatoč prijetnjama, nastavit ću pisati istinu, sviđalo se nekome ili ne!
Iako me već nekoliko godina pokušavaju ušutkati, prijeteći meni i mojoj obitelji smrću, zbog pisanja o teroristima koji odlaze iz BiH na ratišta u Irak i u Siriju, linč kojem sam izložen zadnjih dana prevršio je svaku mjeru
Komentari 79
To je njihova "diplomacija". Kad nemaju argumenata onda rade ono sto najbolje znaju, prijete i teroriziraju. "Gospodin Cerić se ne bi trebao osjećati prozvanim ako ne pripada tom islamskom radikalizmu." Taj Ceric je siva eminencija jihadistickog pokreta u BiH, jedan od najodgovornijih za to zlo. Ali nazalost, nije jedini. Imaju oni presutnu potporu i dobrog dijela muslimanske politicke i intelektualne elite. Balkan je jos uvijek bure baruta, a Ceric i njemu slicni drze fitilj u rukama i bezobrazno masu s njim okolo...
Puna podrška! Nastavite sa dobrim radom.
Legendo, protiv svakog od tih podnijeti kaznenu prijavu za prijetnje pa nek policija raspisuje za njima tjeralicu zbog kojih niti jedan od njih neće moći proći kroz RH a da nema problema i neugodnosti na granici!
Hasane samo nastati raditi kao što si i dosad radio. Nek se istina čuje i nek Hrvati jasno vide šta se stvarno događa u Siriji, jer vijesti koje plasiraju zapadni mediji, a većina naših medija prenosi su uglavnom samo laži.. Jedna ispravka, ubojstvo hrvatske obitelji na Badnju večer je se dogodilo u sjevernoj Hercegovini u općini Konjic.
Gle, Hassane, bolesnika kad upozoriš na njegovo stanje uz negiranje reagira agresijom. Tako i "bolesnik na Balkanu". Cerić je tipični negacionist, reagira fanatično. Čuj, zbog Srebrenice sad im je sve dopušteno... Eto sam je izjednačio sve muslimane u BiH s radikalima pripisujući to tebi, Hassane.
Puna podrška novinaru Hasanu. Mnogobrojni muslimani u BiH ogorčeni su na svoje vjerske vođe koji podržavaju radikalizam, vlasti šire arapska ulaganja u BiH ....uskoro će zabraniti ženama da nosaju haljine i polo majice...kao u Turskoj kada je mladić u tramvaju napao studenticu jer je obučena u majicu i kratke hlaće...To Bosna neće bikada prihvatiti...Bosna je zapadna, a ta šačica sa imamom Cerićem koji je doživio fijasko na izborima najbolje pokazuje
Bakirove balije treba samo da uce od nasega Hassana sto je istrazivacko novinarstvo i kako se promovira ona pristojna i kulturna strana Islamskoga svijeta na koju su se oni davno posrali. Neka nastave siriti mrznju medju narodima na tim prostorima i siriti legla teroristima po zemlji, o cemu pisu svi zapadni mediji, kako cemo podici zid s njima.
Logično ,mladi ljudi su praktički prepušteni sami sebi kao i stariji,bez posla perspektive ,pune im se glave kojekakvim nebulozama i glupostima ,i kontra tomu svemu je jedna druga krajnost ekstremizam .Samo ne zavaravajmo se da je u okruženj Bosne situacija puno bolja ,mislim da nije ,kao ni u Europi ,a svemu tome kumuju nesposobni političari i ljudska pohlepa .
hassan je jedino slabašno svjetlo u mraku ovih soroševih i kojekakvih dugo proisilovih izvjestitelja. zato ga žele ušutkati. svaki pošteni hrvat je na tvojoj strani, samo naprijed, bez straha!
Helena, tog diktatora Assada podržava preko 80% Sirijaca. Osim toga, Assad i Rusija se jedini zaista bore protiv Isila i ostalih radikalnih skupina u Siriji, dok ostali koriste ekstremiste i plaćenike za ostvarenje svojih (nelegalnih) ciljeva i interesa.
hasane..ne boj se..i samo nastavi..ti si nam jedini ratni izvjestitelj..sta bi ..mi bez tebe..i tvojih komentara.
Puna podrška, Hassane, i hvala na objektivnom prikazivanju stvari.
Puna podrška Hasanu.
Gospodine HASSAN HAIDAR DIAB skidam šešir. Vi ste gotovo pa jedini novinar koji piše istinu! Čuvao Vas Gospodin!"
Hassane puna podrška! Samo hrabro nastavite dalje raditi baš o ako kako radite!
Gospodine Hassan hvala za sve tekstove o npr. Siriji ... naročito o Alepu i borbi predsjednika Asada i Sirijskog naroda protiv terorista ... bili ste jedini koji ste pisali istinu u Hr. medijima o tim događajima ,sada je to sasvimvim jasno . Ja vam želim svako dobro u životu .....
Hasane u ime Kurana ubijeno je 270 miliuna samo krscana. Islam je najvece zlo ovog svijeta.25puta se u kuranu zapovjeda na ubijanje nevjernika.Problem je u toj sotonskoj vjeri i knjigi.
jako naivno , ta podjela i rat muslimana , to je uštimano izvana od gazda kao i kod nas tako kad te oslabe sve pokupuju i pljačkaju
Podrška Hassanu što se tiče Sirije,potpuno je u pravu za razliku od zapadnih laži. Što se tiče Bosne i Cerića,ne bih komentirao jer ne znam,ali svakako da treba biti oprezan sa mogućim teroristima.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hassane svaka ti cast ! Ne samo zato sto pises o istini u susjedstvu koju bi "multikulti totalitaristi" najradije ignorirali, nego i zato sto si jedan od rijetkih novinara koji analizira i informira o vanjskopolitickim dogadjajima izvan zadanih sorosoidnih sablona. Osobno Ti ne mogu bas pomoci, nadam se da Drzava hoce, ali znaj da ima ljudi koji prepoznaju znanje, istinoljubivost i profesionalizam.