Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 173
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Radikalni islam
Povratak na članak

Voditelj iz BiH seksistički prozvao predsjednicu: Drugarice Kolinda, tumačenja vjera su vam banalna, vi ste gospođa fatalna

- Ne pristaje vam biti manijakalna niti antiklerikalna. Greška vam je kardinalna, pitajte bosanskog kardinala. Tek poneka plavuša je banalna - poručio je Hadžifejzović

Komentari 143

JU
jupimi
21:16 03.12.2016.

Bil Laden bi tia istirati sve hrvate, nece ici vehabia tu ste zapeli 500 godinica ali ovaj put vas metla moze izmesti

VL
SA
SajamTastine
23:55 03.12.2016.

Svasta se ovdje moze reci ... U svakom slucaju ... Bosna zasluzuje da joj Hrvatska, rado sa drugim drzavama (Srbijom i CG, ili visegradskim drzavama - Madjarska, Poljska, Ceska i Slovacka, ili Rusijom i/ili NATO-om) uputi ultimatum da rijesi problem radikalnog islama, i da ako to ne uradi, (a toliko bezvrijedna i nesposobna drzava kao Bosna to sigurno nece biti u stanju rijesiti) sama intervenira na bosanskom teritoriju - ili iznenadnom reakcijom specijalnih postrojbi (mozda smo za takvu eventualnost i dobili one napadne helikoptere od Amerike?!) ili vojnom reakcijom, pa da se taj teritorij podijeli izmedju npr. Hrvatske i Srbije ... Nikada nisam bio za ovakvu ideju, no ako je izbor podijeliti Bosnu Hrvatskoj i Srbiji ili imati mjesto u Europi gdje se radikalni islamisti sire, sto je destabilizirajuce za Europu i svijet, onda sam za invaziju Bosne i pripajanje tog teritorija Hrvatskoj i Srbiji, koje su 100% protiv radikalnog islama, a to bi i Rusija i Trumpova Amerika u potpunosti i s pravom podrzale - jer mi nemuslimani imamo pravo da se branimo od barbarskih dzihadista. PS Voditelju, da ti pretcima nije bilo prijeceno nabijanjem zivih ih na kolac ako ne predju u islam, uskoro bi ti sa nama slavio Bozic, praznik jedine prave religije na svijetu. Ovako, zabludno branis islam, za koji je dokazano da potjece od sotone - gomila dokaza za to, od mjeseca koji se pojavljuje na slici djavla i u islamu, do toga da se alah pise tako da je na dnu zmija, a tko je zmija nego li djavo, do toga da se alah opisuje tocno onako kako Biblija opisuje djavla, itd ... Isus nas je upozorio da "dolazi cas kada ce vas ubijati, misleci da to cine za Boga. To ce raditi jer ne poznavahu niti mene niti Oca." PS Navedi jednu stvar koju je vas "prorok" Mohamad prorekao? Nema nijedne, sto je jedan od beskonacnih dokaza da je mohamed lazan prorok.

VL
DU
Deleted user
00:34 04.12.2016.

Predsjednici pada rating u hrvatskoj pa se znoji. mozda ovaj ima i pravo, treba joj radikalna terapija. A da je bila drugarica... da bila je. cak je slali skojevci na studij. ali da bosnjaci sve vezu uz religiju je istina. Tesko je bez narodnosti zivjeti. Il si Srbin il Hrvat. Pravih Turaka je ostalno stvarno malo u Bosni. Mozda je cak vise Hrvata i Srba na Bosporusu nego turaka u BiH.

VL
BO
Bork
00:40 04.12.2016.

Jako zanimljivo, kako istina boli. Komentator je primitivac, koji ne zna gdje živi, ili ne želi da zna. Sva ta naša plemena su prepuna bolesnog nacionalizma.

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
16:22 03.12.2016.

Haha bas je simpaticno.

VL
DC
Dolina Cupova
10:56 04.12.2016.

Kad procitam ove komentare nekako si izgledam sladak i pametan,jer napustih balkanska podrucija 97 godine.Kao klinac sam skontao/skuzio da je vecina vas(muslimani,hrvati,srbi) jedna obicna hrpa g....a,koja je uvijek spremna na svadju i klanje,dok vam obicni narod/puk kopa po kontejneru,hrani se po narodnim/puckim kuhinjama,skuplja plasticne boce po plazama,radi cega se i ja moram stiditi i crveniti (mada nisam hrvat)kad me frendovi na godisnjem odmoru pitaju "zasto ljudi skupljaju plastiku po plazama" Uvijek ste spremni na svadje i vrijedjanje drugih(mislim na sva tri naroda)zivite u proslosti,ljudi ratovi su stali prije 20 i nesto godina,turci su tu bili 500-600 godina u nazad,ljudi dragi o cemu vi to,postoje druge stvari kije su vaznije i potrebnije za sve vas o kojima bi ste trebali pricati

VL
ST
stomiovotreba
16:45 03.12.2016.

Je li ona zenska sto se u Kanadi slikala sa ustaskom zastavom?

VL
Avatar __MAX__
__MAX__
17:55 03.12.2016.

Dobro je rekao nije Islam postao radikalan vec ludjaci koji koriste Islam kao izgovor.

VL
Avatar Dameanu
Dameanu
17:29 03.12.2016.

Ne kuzim? Po njemu pljujete,istina lik prica gluposti, ali i Kolinda prica gluposti.

VL
AL
Alza
18:13 03.12.2016.

Tako joj i treba kad se mijesa u pitanja koja se ticu druge drzave. Treba da brine o problemima Hrvatske.

VL
HY
hyperkrat
00:27 04.12.2016.

ovako misle obrazovani,možete mislit kako misle oni neobrazovani,gradjanska bih,a samo se priča o bosnjackom bratstvu,bošnjaci ugroženi u stolcu,mostaru,republici srpskoj!biće nas 60% na sljedecem popisu!tisuće ih je bilo u siriji,klali ubijali tamo,vratili se u bih i slobodno hodaju,dok se srbima i hrvatima sudi za ratni zločin ako su pogledali u neki kamp gdje su bošnjaci bili pritvoreni.hrvati u bih bi trebali da se bore za svoja prava koja im pripadaju a ne da se bore protiv srpskih prava koje su srbi stekli.

VL
Avatar IvanR
IvanR
17:33 03.12.2016.

Rekao je sve 100% kako je. Ustašoidi na aparatima.

VL
Avatar ivek
ivek
16:05 03.12.2016.

ne kuzim kak jedna presjednica drzave moze tak lose pricat o sujednoj drzavi,,sad svi cekivaju aplauz il reakcije na govor,,,,kolinda se upusta unes zasto nebi trebal pricat,,,

VL
Avatar mali_Radojica- hibridni ratnik
mali_Radojica- hibridni ratnik
16:41 03.12.2016.

Nije nešto duhovita ova rima. Sasvim je na tragu tradicionalnog prizemnog bosanskog humora na prvu loptu kojim su godinama terorisali celu Jugoslaviju. Što se Kolinde tiče,ceo region se loži na nju,pravo je osveženje u moru tih opskurnih političkih likova,a i njoj,vidi se,prija pažnja muškaraca.Jedino joj izjave deluju nekako šturo,kao da su sročene u nekoj političkoj centrali.

VL
ET
etika
18:35 03.12.2016.

I gdje je tu seksističko prozivanje?

VL
DU
Deleted user
16:11 03.12.2016.

Sram ga bilo, zar se tako obraća Kraljici Balkana i okoline?

VL
DU
Deleted user
16:34 03.12.2016.

Veži konja gdje ti gazda kaže!

VL
Avatar obrezani-hassan
obrezani-hassan
14:16 03.12.2016.

kraljica je pogriješila kad je rekla da se vjera radikalizira,trebala je reći da određeni pripadnici određene vjere se radikaliziraju,vjera ostaje ista kakva je bila i pred par tisuća godina.problem kraljice je da je ona jednostavno ne posjeduje dovoljno jak intelekt da bi znala razlikovati što govori i izgovori kao primjerice nedavno kad je u kanadi izjavila da ta zemlja oskudijeva prirodnim bogatstvima.ona je intelektulano nažalost na razini studentice

VL
BU
Bubalamala
16:42 03.12.2016.

Bravo gospodine Hadzifezovicu hvala vam ovo ne bi nikio bolje i preciznije mogao opisati

VL
Avatar dobry
dobry
16:41 03.12.2016.

Svi mi znamo da je gospođa Predsjednica podkapacitirana za funkciju koju obnaša, ali ovaj komentar g. Hadžifejzovića je prevršio svaku mjeru. Ako je i od Bosanca-previše je.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.