Voditelj iz BiH seksistički prozvao predsjednicu: Drugarice Kolinda, tumačenja vjera su vam banalna, vi ste gospođa fatalna
- Ne pristaje vam biti manijakalna niti antiklerikalna. Greška vam je kardinalna, pitajte bosanskog kardinala. Tek poneka plavuša je banalna - poručio je Hadžifejzović
Komentari 143
Svasta se ovdje moze reci ... U svakom slucaju ... Bosna zasluzuje da joj Hrvatska, rado sa drugim drzavama (Srbijom i CG, ili visegradskim drzavama - Madjarska, Poljska, Ceska i Slovacka, ili Rusijom i/ili NATO-om) uputi ultimatum da rijesi problem radikalnog islama, i da ako to ne uradi, (a toliko bezvrijedna i nesposobna drzava kao Bosna to sigurno nece biti u stanju rijesiti) sama intervenira na bosanskom teritoriju - ili iznenadnom reakcijom specijalnih postrojbi (mozda smo za takvu eventualnost i dobili one napadne helikoptere od Amerike?!) ili vojnom reakcijom, pa da se taj teritorij podijeli izmedju npr. Hrvatske i Srbije ... Nikada nisam bio za ovakvu ideju, no ako je izbor podijeliti Bosnu Hrvatskoj i Srbiji ili imati mjesto u Europi gdje se radikalni islamisti sire, sto je destabilizirajuce za Europu i svijet, onda sam za invaziju Bosne i pripajanje tog teritorija Hrvatskoj i Srbiji, koje su 100% protiv radikalnog islama, a to bi i Rusija i Trumpova Amerika u potpunosti i s pravom podrzale - jer mi nemuslimani imamo pravo da se branimo od barbarskih dzihadista. PS Voditelju, da ti pretcima nije bilo prijeceno nabijanjem zivih ih na kolac ako ne predju u islam, uskoro bi ti sa nama slavio Bozic, praznik jedine prave religije na svijetu. Ovako, zabludno branis islam, za koji je dokazano da potjece od sotone - gomila dokaza za to, od mjeseca koji se pojavljuje na slici djavla i u islamu, do toga da se alah pise tako da je na dnu zmija, a tko je zmija nego li djavo, do toga da se alah opisuje tocno onako kako Biblija opisuje djavla, itd ... Isus nas je upozorio da "dolazi cas kada ce vas ubijati, misleci da to cine za Boga. To ce raditi jer ne poznavahu niti mene niti Oca." PS Navedi jednu stvar koju je vas "prorok" Mohamad prorekao? Nema nijedne, sto je jedan od beskonacnih dokaza da je mohamed lazan prorok.
Predsjednici pada rating u hrvatskoj pa se znoji. mozda ovaj ima i pravo, treba joj radikalna terapija. A da je bila drugarica... da bila je. cak je slali skojevci na studij. ali da bosnjaci sve vezu uz religiju je istina. Tesko je bez narodnosti zivjeti. Il si Srbin il Hrvat. Pravih Turaka je ostalno stvarno malo u Bosni. Mozda je cak vise Hrvata i Srba na Bosporusu nego turaka u BiH.
Jako zanimljivo, kako istina boli. Komentator je primitivac, koji ne zna gdje živi, ili ne želi da zna. Sva ta naša plemena su prepuna bolesnog nacionalizma.
Haha bas je simpaticno.
Kad procitam ove komentare nekako si izgledam sladak i pametan,jer napustih balkanska podrucija 97 godine.Kao klinac sam skontao/skuzio da je vecina vas(muslimani,hrvati,srbi) jedna obicna hrpa g....a,koja je uvijek spremna na svadju i klanje,dok vam obicni narod/puk kopa po kontejneru,hrani se po narodnim/puckim kuhinjama,skuplja plasticne boce po plazama,radi cega se i ja moram stiditi i crveniti (mada nisam hrvat)kad me frendovi na godisnjem odmoru pitaju "zasto ljudi skupljaju plastiku po plazama" Uvijek ste spremni na svadje i vrijedjanje drugih(mislim na sva tri naroda)zivite u proslosti,ljudi ratovi su stali prije 20 i nesto godina,turci su tu bili 500-600 godina u nazad,ljudi dragi o cemu vi to,postoje druge stvari kije su vaznije i potrebnije za sve vas o kojima bi ste trebali pricati
Je li ona zenska sto se u Kanadi slikala sa ustaskom zastavom?
Dobro je rekao nije Islam postao radikalan vec ludjaci koji koriste Islam kao izgovor.
Ne kuzim? Po njemu pljujete,istina lik prica gluposti, ali i Kolinda prica gluposti.
Tako joj i treba kad se mijesa u pitanja koja se ticu druge drzave. Treba da brine o problemima Hrvatske.
ovako misle obrazovani,možete mislit kako misle oni neobrazovani,gradjanska bih,a samo se priča o bosnjackom bratstvu,bošnjaci ugroženi u stolcu,mostaru,republici srpskoj!biće nas 60% na sljedecem popisu!tisuće ih je bilo u siriji,klali ubijali tamo,vratili se u bih i slobodno hodaju,dok se srbima i hrvatima sudi za ratni zločin ako su pogledali u neki kamp gdje su bošnjaci bili pritvoreni.hrvati u bih bi trebali da se bore za svoja prava koja im pripadaju a ne da se bore protiv srpskih prava koje su srbi stekli.
Rekao je sve 100% kako je. Ustašoidi na aparatima.
ne kuzim kak jedna presjednica drzave moze tak lose pricat o sujednoj drzavi,,sad svi cekivaju aplauz il reakcije na govor,,,,kolinda se upusta unes zasto nebi trebal pricat,,,
Nije nešto duhovita ova rima. Sasvim je na tragu tradicionalnog prizemnog bosanskog humora na prvu loptu kojim su godinama terorisali celu Jugoslaviju. Što se Kolinde tiče,ceo region se loži na nju,pravo je osveženje u moru tih opskurnih političkih likova,a i njoj,vidi se,prija pažnja muškaraca.Jedino joj izjave deluju nekako šturo,kao da su sročene u nekoj političkoj centrali.
I gdje je tu seksističko prozivanje?
Sram ga bilo, zar se tako obraća Kraljici Balkana i okoline?
Veži konja gdje ti gazda kaže!
kraljica je pogriješila kad je rekla da se vjera radikalizira,trebala je reći da određeni pripadnici određene vjere se radikaliziraju,vjera ostaje ista kakva je bila i pred par tisuća godina.problem kraljice je da je ona jednostavno ne posjeduje dovoljno jak intelekt da bi znala razlikovati što govori i izgovori kao primjerice nedavno kad je u kanadi izjavila da ta zemlja oskudijeva prirodnim bogatstvima.ona je intelektulano nažalost na razini studentice
Bravo gospodine Hadzifezovicu hvala vam ovo ne bi nikio bolje i preciznije mogao opisati
Svi mi znamo da je gospođa Predsjednica podkapacitirana za funkciju koju obnaša, ali ovaj komentar g. Hadžifejzovića je prevršio svaku mjeru. Ako je i od Bosanca-previše je.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bil Laden bi tia istirati sve hrvate, nece ici vehabia tu ste zapeli 500 godinica ali ovaj put vas metla moze izmesti