Guste Santini: 'Ako su podaci točni, to je onda stečaj!'
Govorio je i o tome tko će pokriti goleme dugove, pogotovo ako se uzmu u obzir najnoviji podaci i dug od 6 milijardi eura bez duga dobavljačima.
Komentari 98
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Naravno da je Agrokor od zivotnog pitanja za Hrvatsku, ako razvale Agrokor razvalili su i citavu drzavu , odnosno to sto je ostalo od drzave na geografskoj karti. Samo Agrokor jos i postoji u zemlji, sve ostalo su rasprodali, sve banke i citavu industriju narodu. Sve su zivo pogasili, samo nam je hrana jos ostala, ako pometu jos zemlju i hranu narodu, nema nas vise kao identiteta na geografskoj karti. Po nicemu nas svijet nece prepoznati. Sve u zemlji nam posjeduju stranci, banke, kompanije i poduceca, ode li hrana odlazimo i mi. To netko namjerno radi da istrijebi Hrvate sa tih prostora. A vidi se tko to radi, oni sto se busaju u ''domoljublje'', a oni su u stvari svi laznjaci, prevaranti i izdajnici Hrvatskoga naroda. To su isti oni iz 40-ih sto su predali zemlju fasistima. Mozda nekome zvuci neobicno, ali to su vam sve isti ljudi samo da znate.