Grbin: Ako Vlada pokaže dobre temelje za uvođenje obveznog cijepljenja, mi ćemo ih podržati
Premijer je tri puta govorio da smo pobjedili pandemiju. Trebamo uvjeriti ljude da je potrebno, kazao je
Komentari 62
nek si cijepi mamu, što ima sa zdravima
fakat mi idu na jetra s ovim cijepljenjem. Nek mi isplate 10.000 kuna i eto me na cijepljenju. Ako farmaceuti tjeraju biznis s koronom zašto ne bi i narod.
Tko je ovaj? Uz ovakvu oporbu, HDZ može podići PDV na 40% i opet će dobiti izbore. Jasno, ako se Milorad ne predomisli.
Godinama ste sve lošiji ,a vidim da bi mogli uskoro nestati sa političke scene...
ala josip Broz ha,ha inteligencija na nivou covjeka iz 18 stoljeca ..
Tebe više nitko ne doživljava ozbiljno .
Ljudi samo mir,Gospodinova je uvik zadnja
zdravi će pobijedit coronu, bolesni neka se cijepe
Da li ima neko normalan u vladi Hrvatskoj I jeli neko od njih cuo sta je spajk protein koji svaka vakcina kreira u tijelu I sta taj protein radi nasem imunom sistemu.Procitao sam preko 200 stotine izvjestaje znanstvenika svi jednoglasno kazu da je vakcina zlo otrov i naj veca glupost ovog stoljeca,jesu li ti politicari hipnotisani ili su placenici jer ne mislim da su GLUPI.
Temelji su dobri ,naročito na Banovini...
A mi ćemo izaći na ulice i maknuti vas s vlasti jednom za svagda.
a sta amo mi hocemo UMRIT i dato se necemo cijepit sta onda???
Neka premijer najavi da raspušta vladu i daje ostavku ako se cijepi 80% populacije, to će bome biti poticaj.
A kome je ikada dozvoljeno da prezentira argumente protiv cijepljenja??
all MIGHT - Peđa - Vrećo!
Nakon ove izjave podrske prisilnom cijepljenju, SDP je ovog trena upravo izgubio moj glas dozivotno, na SVIM razinama buducih izbora! Cestitam Grbin, ti si najveca sramota koja se ikada u stranci pojavila!
Evo dozivjeli smo da HDZova komentar bojna slavi SDPovce, ljubav prema jugodiktatorskim metodama ih spaja?
Zašto novinari uzimaju izjave od potpuno nebitnih političara kao što je ovaj Grbin - pa taj nema pojma o ničemu konkretnom, samo jeftino političko prozivanje i laprdanje u prazno - čiju sad ostavku traži?
Meni njega žao.Niš ne kuži. Jadničak, ne zna jel bi piškio il bi kakio.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
bog te mazo budala , silom hoce liude cijepit a mi bas NECEMO ha,ha,ha evo van Kita ..