Jandroković mijenja saborski Poslovnik, na meti su stanke i replike
Oporba će optuživati HDZ da im hoće smanjiti mogućnost govora, kao što je i HDZ optuživao SDP pri ukidanju ispravka netočnog navoda
Komentari 61
Pošto u Saboru sjede likovi tipa Beljaka, Pernara ili Marasa nešto se stvarno mora mijenjati.Od te institucije su napravili cirkus.
Činjenica je da treba uvesti reda u Saboru. Totalna je sramota ponašanje pojedinih zastupnika koji koriste poprilično široko liberalno napisan Poslovnik da blebeću sve i svašta, maltretiraju sve redom i spuštaju razinu tog visokog doma u očima javnosti !
drekavce, zaboravio si opsjenara pernara, obijača automobila beljaka, akademika bulja, posjetitelja silikonske doline i kasina u las vegasu marasa, vrhunskog povjesničara i čudnovatog kljunaša grmoju, heroja koji je potamanio 50-ak tenkova u vukovaru, ptspiovca freda matića, javnobilježničkog povjerenika i psihoanalitičaraa božu itd. u nedogled (mogao bih do sutra nabrajati!)
Ruku na srce, ja doista ne vidim svrhu replike koju zastupnici upućuju jedan drugome, a unutar istoga kluba.
ovo ponasanje sabirskih zastupnika povecava broj odlaska mldih u svijet 😦
Pametni su otišli, a ostali ovakvi sa smiješnim frizurama koji nam gaće kroje...
i vrime je da bulja,grmoju,marasa galamđije u saboru dovedete u red
Rastjerati sa specijalcima, nek jambu beru lubenice bili bi korisni.
Fala Isuseku i majci Božjoj Bistričkoj da su se setili taj truli poslovnik promjenit', ...pa ono više nije bilo normalno, stanka za stankom o svemu i svačemu, replika na repliku, čak i unutar istih stranaka replike, pa ljudi moji?!?
Zloporaba velika učinci velo mali! Nije Sabor mjesto samopromidžbe i vjeżbalište govornih vještina uglavnom nevještih i nedobronamjernih namjesto da bude zakonodavno tijelo koje će zakone uljuditii i prilagoditi građanima i njihovim interesima! Da je tako bilo bi manje iseljenih i razočaranih!
oporba zbog jala i nedostatka argumenata radi cirkus u saboru a narod to sve vidi pa kad dođu izbori onda će se čuditi kako to hdz opet pobjeđuje
U Sabor i rad Sabora mora se uvesti red, ovo kaoticno i anarhisticko ponasanje dijela saborskih zastupnika je ne dopustivo, svako juto traze stanku a nisu ni poceli radit, ko da se prije pocetka rada nisu mogli dogovoriti, a replike su uvrede na osobnoj razini a ne argumentirane replike, Marasa, Grmoje , Bernardica i Bulje koji po cijele dane trkeljaju a da nista ne kazu.
Moram prigovoriti novinaru koji misli da je normalno prekidati sjednicu kako se kome sprdne i da je to legitimno sredstvo. Mora se uvesti reda. Tako bi recimo Beljak mogao svaki čas tražiti stanku i rad Sabora bio bi blokiran. Iduća stanka bi se mogla moći koristiti nakon što se raspravi prethodna tema, a to je upravo ono što je s pravom zahtijevao Jandroković na onoj sramotnoj sjednici.
Hvala Bogu napokon,mene je sramaota kad slušam Grmoju,Bulja,Marasa ili Petrova.
Treba malo reda, neka
U skoro vrime treba ocekivat zakon gdje ce bit samo hdz-ovcima dozvoljene replike!
neka domoljubno ukinu sabor, i tako se vlada iz stranih centara moći kako je rekao u izbornoj noći agent Sova ili Kolega
.....strah me Hrvatskih zakona i Saborskih proizvoda.....i njihovih zlostavljanja......
kud je ovaj dospio čak do predsjednika Sabora od pomalo divljeg pripadnika mladeži HDZ-a u izlizanim trapericama,samo je dokaz da se kod nas može uspjeti ako si poslušni vojnik stranke.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Večeras 27.11.2017. u 20.05 h, Bujanec će objaviti u cijelosti govor Predsjednice Kolinde o generalu Praljku... Poslušajte istinu !