Glavni analitičar Ive Josipovića govori kao velikosrpski agresorski propagandisti
Da bi se vidjelo da i sam razmišlja kao Gibbs, čiju knjigu hvali, ne treba se Dejan Jović slagati s tim uratkom nego sa samim sobom
Komentari 106
Ko šiša Gibsa i Dejana, onda da kažem pristojnije, tko zareziva i Josipovića koji je uzeo k sebi takvog Jovića. Ali mučno je da takav naš Predsjednik ima takve savjetnike od kojih Jović nije jedini. Daleko je najgore što u u svim anketama taj i takav predsjednik uživa onakvu popularnost, da je neosporan. Ide negdje i po proslavama i odaje priznanje borcima Domovinskog rata. Ili sa mnom ili sa njim ili sa onima koji ga podržavaju, nešto nije u redu.
u jednom klasu kukuruza sva zrna su ista :PRIPADAJU ISTOM KLASU.
To ne smeta komunističkim medijima da mu u anketama davaju onolike postotke. Izgleda da malo kome smeta.
Kakav je prvi takvi su i ostali. Svi savjetnici u Josipovićevom uredu su jad i bijeda, i oni lijevi ali i oni desni. Nema tu nimalo Hrvatstva, ljubavi prema domovini, borbe za interese domovine, elemntarnog patriotizma, ali kao što vidimo iz ovih činjenica, djelovanja protiv domovine imate koliko hoćete.
Blago nama sa takvim predsjednikom i njegovim savjetnicima. Onda se cudima zasto se Josipovic 3x izljubio sa Nikolicem
Nisam čuo da je dobio otkaz kao takav.
Slažem se sa tvrdnjom da je ova vlada napravila u dvije godine više nego prethodna u zadnjih osam. Lošeg. Iako je i prethodna bila meštar od zanata. Istog kao ova.
nije niti cudno sta nam se radi kakvog lika imamo za predsjednika savjetnika mu izabrala njegova zena a ovi biraci koji su birali i vlast i njega neka se stide ali joca neces sigurno nikada vise biti izabran ni ti ni ova kukuudbaska loalicija nema hrvata da savjetuje jocu mora sin od zlocinca ubojice mu savjetnik za sigurnost biti srbo absurdistan
Zato novac nije imovina kako su tvrdili suci ustavnog suda kad su na sve moguće načine branili Tuđmana i zaradu od njegovih povjesnih knjiga , koje su morale kupovati sve državne institucije , a lova je išla porodici Tuđman , , i nije bila prikazana na imovinskoj kartici . To je valjda Ivkošić zaboravil spomenuti u analizi sukoba interesu u RH .
Rado bi se složio s tobom Ameris, nažalost mislim da dio naroda gleda samo jesu li crni ili crveni. Bojim se da u Hrvatskoj još uvijek živi cca 25% ljudi koji ovo zemlju ne doživljavaju kao svoju domovinu.
"VELIKOSRPSKI AGRESORSKI POPAGANDISTI" Kakva nakaradna jezicka kovanica koja kristalno jasno odslikava mentalni sklop siromasnog i ostecenog uma, koji uz to pokusava da bude i duhovit! Turci imaju lepu izreku: "Sto je sirce jace, vise ce da nagrize posudu u kojoju kojoj se nalazi." Tako i ovaj mrzitelj, ciju dusevnu posudu je ispunila zlo, pokusava da se dopadne kao produhovljeni filozof i analiticar. Da bi to postao, mora smoci snage da se pogleda u ogledalo...
Kakva inventura,Srbfobija ne napusta ovaj narod i nikad nece ,malo je bilo sto ste pobili ,pokrstili i protjerali vise od milion Srba u posljednja 2 rata i sad se ponovo nastavlja omalovazavanje i iznosenje neistina. Bolesni su clanci a jos bolesniji komentari,pojesce vas mrznja ,neka vam bog oprosti.
presednice: vi ste prekuturan i nemate prave rjeci jer niste takove soje , da bi posteno odgovorili onom smecu sto vas naziva kriminalcima . a zalosno sto narod nije svjestan ko je nas dogura lopovlukom do te tocke. sve susve su uzeli i barataju sa svime sto im ne pripada jer je sve nezakonito stekli. jos jednom ZALOSNO STO NAROD NIJE SVJESTAN
klerofašisti na sve strane vire
Bas cudno da večernji nikako ne popusta od nacionalistickog napadanja.a tiražu im pada iz dana u dan... S čime žele samo njegovi vlasnici Austrijanci zarađivati novce, pitam se...
Ivkošić je toliko debelo zabrazdio i toliko jedostrano "komentira" da ga ne zaslužuje ni polemiku.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne volim Rvatine, klerialce stozer ii slicne, ali ljude koji zataskavaju Milosevica, Mladica i karadzica, jos puno, puno manje, narocito kad se vrte oko Predsjednistva Republike. Cudi me da jedan inteligentni i obrazovani Josipovic moze biti toliko neosjetljiv prema osjecajimaa vlastitog naroda da ne usutka tog Jovica.