Glavni analitičar Ive Josipovića govori kao velikosrpski agresorski propagandisti
Da bi se vidjelo da i sam razmišlja kao Gibbs, čiju knjigu hvali, ne treba se Dejan Jović slagati s tim uratkom nego sa samim sobom
Komentari 106
Hrvatsku vode neprijatelji Hrvatske, cista unutarnja agresija onih koji ju nisu ni htjeli I koji mrze sve sto predstavlja hrvatski identitet .
Zašto ne bismo mi dali Ružu Tomašić da ona savjetuje Nikolića?
suditi za izdaju, a ne plačati da nas uništava ... u mozak
Da, predsjednik Hrvatske ima za savjetnika velikosrpski nastrojenog Jovića, savjetnik mu je i sin upravo izručenog udbaša, najljepša kapa na svjetu mu je partizanska sa "zvezdom" petokrakom,u savjetu za međudržavne odnose mu je "jugosloven" Buda Lončar. Njegov moto, pravda i pravednost, a zalaže se za izjednačavanje žrtve i agresora u Domobinskom ratu. Mislim da nije potrebno dalje navoditi kvalitete ovog dokazanog Hrvata, koji je na vlast došao na isti onaj način kao i kolega mu i istomišljenik Mesić.Tajne se, kao što vidimo ovih dana polako rastvetljavaju.
Hrvatsku vode britanski petokolonaši zakržljali u mentalnom jugoslavenstvu.
U normalnoj zemlji bi skandalozne Jovićeve izjave bile udarna vijest na drzavnoj tv i uslijedila bi njegova i predsjednikova promptna ostavka. Ovako nam samo ostaje nada da ce Hrvati na slijedećim izborima Josipovićevu rejtingu dati oznaku „smeća“.u dati oznaku „smeća“.
Sad bi se trebali stiditi i sakrivati i svi oni Hrvati-bivse komunjare, koji su ovu vlast birali. I vi se jos izjasnjavate Hrvatima ??!!
Ljudi ... Hrvati dobro pazite šta radite kod sljedećih izbora .. i kome dajete svoj glas !!!!!
Ankete se ne slažu s građanima: najomiljeniji Vođa ne smije biti nepopularan.
I o ovim cinjenicama iz Josipoviceva cv nitko javno ne govori: ->njegova povezanost sa korupcijom u zamp-u -> njegova povezanost sa korupcijom u stedionici „zlatica“ -> nerazjasnjena kupnja bar 5 stanova u zg -> skandalozna suradnja sa sudom u haagu sudom u haagu -> apsolutno nezalaganje za hrvatske interese -> promicanje „regiona“, snishodljivost i opca preplasenost glede srpskih politicara -> bjelodana povezanost sa bivsom udbom i njenim danasnjim krakovima -> smijesni i nikakav nastup u diplomaciji -> ogroman, skupi, cudni predsjednikov ured koji doslovno nije opravdao niti jednu potrosenu kunu -> sastanci sa sorosem o kojima javnosti nije izvijestio ni slova -> vjerojatna suradnja sa mi6 -> cijelo cudo skandaloznih izjava ima toga jos…. Molim nastavite….
Prije par dana gospodin predsjednik daje izjavu svezi Perkovica i njegovog sina Sase , kako djeca nisu kriva za zlodjela svojih roditelja, prema tome nema razloga Sasine smjene. Nisam bas uvjeren da gospodin predsjednik misli samo na Sasu, vec i na sebe.
Kakav predsjednik, takav i glavni analitičar. Obojica u službi velike Srbije.
a takvi su ga doveli na vlast a takvi ga i održavaju na vlasti..ako mu je svajetnik jedan od 10 najutjecajnih srba u svijetu onda je jasno ko nam državu vodi...
A tko je taj Dejan jovic da može biti glavni analitičar predsjednika države jel to isto sin onog mesicevog savjetnika jovica znaci kod nas se prenosi savjetovanje predsjednika sa koljena na koljeno Znaci tatini sinovi savjetnici Saša ,Dejan
Ovo je preblaga karakterizacija, trebalo je staviti velikosrpskočetničkokomunističkoudbaški agresorski propagandist.
Vrh sante leda iznad vode da naslutiti što se krije ispod vode. Lex Perković ukazuje što se krije u podvodnoj tami na Pantovčaku gdje je Aleksandar Saša Perković glavni savjetnik Josipovića. JOSIPOVIĆ MORA OTIĆI !!! Sad je svima jasno da da je njega izabrala eikipa koja ga je samo svečano dočekala na Pantovčaku. Josipović je poželio da Budimir Lončar ode ali ga je ovaj ignorirao i ostao. TAJ CIRKUS NA PANTOVČAKU TREBA PRESTATI.
"Dakle, po Joviću, bivša je država nestala nakon ujedinjenja Njemačke ...." Kako laže i kleveće taj Jović!
Nisu problem Josipovićevi savjetnici već sam Josipović koji je birao upravo takve savjetnike koje želi čuti.Josipovića ćemo mi Hrvatski birači posve sam siguran, maknuti na slijedećim izborima !ran, maknuti na slijedećim izborima !
Zatajivanjem petokrake na spomiku antifašizmu bilo bi kao kad bi zločinac bio proglašen nevinim jer je dobro sakrio oružje, izbrisao otiske prstiju i druge tragove. >>>> OK a iz kojeg razloga onda slovo U toliko smeta komunistima ? Tvrde li li oni da su sve ustase bili zli ljudi i ubojice.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dejan Jović sve radi uz blagoslov Ive Josipovića,zakletog neprijatelja samostalne Hrvatske a i drugovi iz vlade čine sve da unište i ovo što je ostalo....narod je kriv