Evo zašto nije pronađen nijedan trag nestalog zrakoplova Malaysia Airlinesa
Dr. Goong Chen smatra kako je moguće da je zrakoplov na letu 370 u prednjim krajem "uletio" pod kutem od 90 stupnjeva u Indijski ocean i neoštećen potonuo na dno
Komentari 28
možda on je profesor matematike, ali fizika mu očito nije jača strana. nema baš nikakve šanse da avion udari u površinu vode sa 1.000 km na sat i da se ne raspadne. zašto? pa zato što je čitava konstrukcija aviona napravljena takve čvrstoće da izdrži gibanje brzinom 1.000 km/h - ali kroz zrak, a ne kroz vodu. pri toj brzini voda je tvrda koliko i beton, i ne postoji avion koji to može podnijeti neoštećen. jer jednostavno nije građen za to.
Ovakvu teoriju bih očekivao od A. Karabatić ili vidovitog Milana, ali od doktora... Radnik na platformi koji je vidio pad tog aviona i to prijavio, dobio je otkaz i prijetnju, a istraga se preselila stotinjak milja u drugom smjeru. Nema toga što se ne može naći ako se to želi.
Skandalozno... pod 1. prema žrtvama, pod 2. ljudima iz struke..pod 3. javnosti koja ima naivnu percepciju događaja. Ja 35 godina osiguravam dokaze koji su nesporni i imam uvjerenje da ovdje neko gadno mulja. ovdje se laže... miljama...
Kad se navodno putnički avion zabio u Pentagon 11.09.2001.g. isto tako nisu našli ni jedno krilo, ali je zato rupetina na zgradi bila u promjeru oko 7-8 metara, a u dubinu barem 20 metara. Tajna služba je u rekordnom roku došla na obližnju benzinsku i pokupila materijale videonadzora uz prijetnju veleizdajom. Avion nije nitko ni vidio iako je bilo ljudi okolo, ali su zato svi čuli zaglušujuće fijukanje i prasak. Očekujem memoare nekog anglo agenta iz tog vremena. Istinite. Za 30-40 godina.
I onda je maleni svizac zamotao čokoladu
Ovo sa avionom (uzorak) mi dosta sliči na nesreću ruske podmornice Kursk 2000.g. Nije možda toliki problem u nesreći, iako je velik, nego u tome što netko ne želi detaljno istražiti ili otkriti zbog čega se takve stvari događaju i koji je cilj, zatim otezanje i možda ometanje istrage kojekakvim poluinformacijama i lažima. Ako je cilj ubiti dvoje-troje ljudi na letu i pritom ubiti još dvjestotinjak kao usputne žrtve, onda je netko stvarno za pakao.
ma raspao bi se kao gruda snijega pršića o tvrdi betonski zid.. bedastoće.
e ki bi ga zna.... ali statistika i to prati
Ja bih rekao da je mija teorija točnija, ako avion padne u kineskom moru a tražiš ga dole oko Australije šanse su jako jako male da se išta nadje.
a možda ga je pogodila i raketa koja je zalutala iz zajedničke vojne vježbe amera i malezijaca,nikad ne znaš,fala ti bože što nijsm jako pametan pa postao doktor
Još će naas dugo zabavljati ovakvim pričama. Nadajmo se samo da se ipak zabio u more (pod bilo kojim kutom) jer ako je ostao negdje skriven i neoštećen lako bi se uskoro mogao zabiti u kakav neboder.
Teorija ima raznih, ali im je svima zajednicko da idu u korist morskih pasa.
i ovome je mama kuvala lumpur pa je tako pametan
Krajem 90-ih je u Atlantiku pod pravim kutem pao Swissair-ov MD i - raspao se u stotine dijelova. Dijelove su našli i otkrili uzrok pada. Ovdje je nešto drugo u pitanju to zna svaki bedak. Samo što je to?
Skoro vjerojatno kao teorija da su ih vanzemaljci oteli ali samo skoro ;-)
Da ga nije UDBA maknula
Kakav je ovo članak, pa nije 1.travanj. Avioni baš nemaju tendenciju padanja pod 90. Ali uzmimo da je i padao, trebalo bi mu dosta vremena da postigne takav kut. Zbog gravitacije i aerodinamike aviona postigao bi toliku brzinu, da bi krila usljed prevelikog pritiska otpala prije nego bi udario u površinu oceana. Nakon udara raspao bi se kljun aviona, skupa s kabinom. Iako se radi o najmanjoj površini, ona je još uvijek velika. Pa nije avion igla. Al opet rasprave radi, ako bi čitav avion tonuo, implodirao bi od prevelikog tlaka. Kada bi bio od nekog nama nepoznatog materijala i uspio ostati čitav, avion bi isplivao na površinu, to je valjda svima jasno. Možda je dotični Dr. Matematika pohađao iste fakultete kao i naši političari. I oni misle da su najpametniji, jer kad su si kupili diplomu mislili su da su si kupili i pamet.
Kolko sve strucnih komentara.Ja mislim da neko imalo inteligentan uopce ne cita ove glupe novine!!!!
Tražili su ga na krivom mjestu, jer ga ne žele naći.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mozda je "Dr." Chan pao vertikalno na glavu kad je rasradjivao ovu teoriju?