Glavni tajnik NATO-a već je Europu pripremio na najgore: 'Ako to ne učinite, učite ruski ili se selite na Novi Zeland'
Dogovor o početku pregovora o "miru" u Ukrajini, postignut bez izravnog sudjelovanja europskih čelnika, izazvao je strah da bi se kontinent mogao suočiti s rješenjem koje ignorira njegove sigurnosne interese i dugoročnu stabilnost
Komentari 111
Za Ukrajinu su govorili 3 dana i pada Kijev, kad’ ono 3 godine rata 20% teritorije. Kako bi tek Rusi ušli u EU. Nema šanse. EU je žilava.
"Spasitelj", Zapadne civilizacije, "Orandž Jesus" zaustavlja okupaciju Ukrajine i kažnjava ukupatora sa ukupiranim teritorijem! Kao žrtvu za ovo spašavanje, uzet će Gazu i napraviti "Rivijeru Bliskoga istoka", kao dodatnu žrtvu!
Ako je trump garant tog mira, jasno je da slijedi propast i još gori rat
pa, radije nego učiti ruski, proći ću vojnu obuku i braniti EU od ruskih nacista
Ukrajina je bila nuklearna velesila koja se odrekla nuklearnog naoružanja u zamjenu za jamstva Rusije, UK i USA. Obzirom da UK i USA nisu ispoštovali dogovor da obrane Ukrajinu EU bi trebala biti pametnija i izgurati treba UK i USA iz EU prostora sagraditi vlastitim snagama vojsku i oružje.
nema nam druge, EU mora krenuti u masovni razvoj i proizvodnju oružja i pripremati se za obranu od rusa za 2-3 godine jer rat je neizbježan!
Izdajnik vraća dugove Putinovoj propagandnoj mašineriji.
Obruzati se strpljenjem i cekati da prodju 4 godine Trumpovog mandata. Pa tko prezivi, opstane. Mada, tesko da ce on docekati kraj svoga mandata. Kako je poceo, moglo bi ga uskoro nesto/netko prije vremena "smjeniti".
Kuda ide ovaj svjet, dali je moguće da će jedan šarlatan Trump i jedan ratni zločinac odlučivati o sudbini 45 milijona ukrainaca, što će biti sa njihovom državom. Sramota za ljudski rod da se pokušava nagraditi ratni zločinac sa teritorijem koji je nasilu oteo od jedne suverene i priznate države, pa čak i od Rusije.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vise puta sam ,ne samo ovdje napisao da jue EU zrela ze rekonstrukciju.Birokratski motor u Bruxellesu je zahrdjao je i polako trune.Politicki vrh koji se drzi kao pijan plota klasicnog nacina vodjenja 450 milijuna ljudi treba zamijeniti 'elasticnijim' politicarima koji se lako adaptiraju na novonastralu situaciju.Nadalje,drzave poput ex-istocnog bloka treba izbaciti iz EU;EU nije ATM automat za cash pare,nije krava muzara Orbana i slicnih. Zemlje poput Madjarske,Ceske,Slovacke,Bugarske i Rumunjske treba poslati tamo gdje zele biti,a to je RF. Paradoksalno je,skoro neshvatljivo da ti ljudi koji su slavili kad je pao zid i SSSR danas navijaju za nasljednika SSSRa ,RF.Ne zavaravajmo se,i Hrvatska je u toj grupi.Mi glumimo neke zapadnjake,ali kad poslusam Hrvate u kaficu,na ulici,procitam novine,mi bazdimo na ljubav i podrsku ruskoj nemani,Tuzno,ali,tako je.Nebi me iznenadilo da se braski dogovor dva egotrippera zavrsi cijepanjem Europe,nekom vrstom reinkarnacije zida.Covjecanstvo vraca sat natrag na 9.11.1989,ovaj put bez SADa..