Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 102
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PREGOVORI O MIRU
Povratak na članak

Glavni tajnik NATO-a već je Europu pripremio na najgore: 'Ako to ne učinite, učite ruski ili se selite na Novi Zeland'

Dogovor o početku pregovora o "miru" u Ukrajini, postignut bez izravnog sudjelovanja europskih čelnika, izazvao je strah da bi se kontinent mogao suočiti s rješenjem koje ignorira njegove sigurnosne interese i dugoročnu stabilnost

Komentari 111

OT
otrovnijezik
21:31 13.02.2025.

Ma nemo, Novi Zeland a vi ste došli odakle? Zašto se ne bi naselili u Teksas ili Kaliforniju? Pa ako ste nakon rata primili prvo gomilu židova pa onda hrpu SS-ovaca sada ne možete vaše pretke.

VL
Avatar Heisenberg
Heisenberg
20:41 13.02.2025.

Ja sam oduvijek cijeni ruski jezik i njihovu kulturu, glazbenu i književnu, posebice.

VL
DU
Dubokogrlo
20:27 13.02.2025.

citiram recenicu koja najbolje oslikava licemjerje europe i cijelog zapadnog svijeta:"...izazvao je strah da bi se kontinent mogao suočiti s rješenjem koje ignorira njegove sigurnosne interese i dugoročnu stabilnost" odjednom je siguronosni interest nesto sto europa razumije.

VL
JU
JustinCase
18:53 13.02.2025.

Nikakvog straha nema od Rusije, jer samo tko je trazio, dobio je po njonji od Rusije.

VL
5S
505.scrtom
21:57 13.02.2025.

trump je naš vrhovni vođa oružanih snaga i mi ga moramo slušati.

VL
Avatar IvanR
IvanR
18:31 13.02.2025.

Dosta starijih ljudi zna ruski. Šta je tu loše. Tajniče odpili. Ne želimo tuđe sukobe nismo na platnom spisku kapitala kao ti.

VL
KI
Kontra indoktriniran
21:36 13.02.2025.

Glavni tajnik NATO pakta Mark Rutte je samo lobista prodavača oružja (Mr. Provizija) i nema vizionarski kapacitet i upravo se temeljem neposjedovanja istoga nalazi na mjestu koje mu je dodijeljeno.

VL
ST
sttipe
19:55 13.02.2025.

Ako nismo odselili zbog amerikanaca, hdza, privatizacija, banaka, gmoa, nećemo ni zbog rusa!! Istočni njemci su preživili jedne i druge, danas biraju ruse.. I amerikanci, (i hdz), smaknu, i to, bez suda, one koji idu rušit vlast...

VL
ZA
zagabria4
21:50 13.02.2025.

Kako Amerika prca Europu to je za nepovjerovati. Plaši ih Rusijom i natjerati će ih da plaćaju 5% BDP-a za američko naoružanje. Haha koje prcanje neviđeno. u novijoj povijesti. Finska i Švedska ispale totalni luzerti ulaskom u Nato koji je samo Američki interes i ništa više, nema šanse da ih brani. Ovakvo poniženje Europa nije doživjela stotinama godina. Ovo je početak kraja Europe. Slijedi osiromašenje i smanjenje socijalnih prava jer puno love ići će na naoružanje. Tko je ovo sve smislio treba mu dati Nobelovu nagradu za domišljatost

VL
Avatar Fejk Njuz
Fejk Njuz
23:11 13.02.2025.

sada je valjda i najglupljima jasno da europa mora pod hitno napustiti nato i organizirati vlastitu vojsku. a ameri neka traže saveznike u ruSSiji, kini i izraelu.

VL
JU
JustinCase
18:55 13.02.2025.

Nano, javi nam kako je bilo

VL
FR
franc251
00:58 14.02.2025.

Svaki proxi rat se može gledati s računovodstvene strane. SAD i EU do sad uložile stotine milijardi dolara, eura u to. Sto se amera tiće to je priča o uspjehu. Za slijedećih bar sto godina prekinuli bilo kakvu suradnju EUU i Rusije. Zbog energenata koje može kupit isključivo od amera EU gospodarstvo može samo kaskat za njihovim. Dolare koje spalila tamo SAD lako nastampa i kao da se ništa loše nije desilo. Europa nemože naštampat stotine milijardi eura koje do sad spucala u Ukrainski rat. Taj će, do sad novac bačen u prazno ozbiljno usfalit EU gospodarstvu. Zato za EU igra isključivo vojni poraz i komadanje Rusije. To se očito neće desit pa za EU dolaze crni dani.

VL
AN
AntiProtivni
22:04 13.02.2025.

Jos od kraja Drugog Svjetskog Rata Europa slijepo prati ameriku na stetu sopstvenih interesa, Sada je Europa bukvalno americki Sluga, bez spostvenih stavova, necela i principa. Tuga i Zalost! Sve propbleme u Ukrajini je organizovala, financirala i pokrenula SAD, pocevv od organizovanog drzavnog udara 2014, pa nadalje. Sad se ko fol nesto digao glas,bune se, kako to da se ameri dogovaraju bez njih? Americki zlikovci uvalili Europu u Go*na, I sad ih tjeraju da to pojedu…A GDJE su bili Sholtz i njegovi ministri kad je Amerika minirala naftovod iz Rusije, koji je bilo vrlo povoljan za Njemacku. Nista, ni piska, Sholtz se poklopio usima kao mali mis dok se Biden hvalio kako su to unistili...... Nevjerovatno ali istinito, da su "nasi" Europski Lideri, vodje, toliko slijepi i glupi, toliko korupirani da rade protiv interesa svojih zemalja... Zar je je trebalo cekati da u amerku na vlast dodje pomahnitali, suludi, naradzasti genocidni kriminalac, da im se pomalo podju oci otvarati..... Pa svako ko ima vise od 2 mozdane celije vrlo dobro zna da amerika terorise citavu planetu u zadnjih 75 godina! Da je zlocinacka, rasisticka, genicidna, teroristicka americka imperija izvor svog zla na nasoj planeti zadnjih 75 godina?

VL
PA
pasodoble12
13:54 14.02.2025.

Ova vriska i dizanje cjelokupnog Zapads na zadnje noge je i najvećem glupanu jasan dokaz tko je inicirao rat u Ukrajini. I sada bi svi ti koji su i pokrenuli tu grozotu postavljali mirovne uvjete? Da nije tragično bilo bi smiješno. Uvijek, ama baš uvijek, mirovne uvjete je postavljao pobjednik, a to je Rusija, a učešće EU u pregovorima bilo bi katastroga, jer bi po tim bilmezima rat trajao beskonačno.

VL
NI
Nista
17:17 14.02.2025.

Ma glupost ,ispalio ih trump za ratni pljen ,biden obecao ko kod nas telekomunikacije ,markete,autoceste,pa su se unervozili ko ku... u crkvi.gospodo rjesite to izmedju sebe .ko god da vlada narod mora placat poreza more,sto politicare nebi okupili dali im oruzje ,pa koji bude zadnji ostao eto mu vlast.

VL
Avatar stef99
stef99
20:46 14.02.2025.

Taj tip iz Nsto je isto lutkica na koncu i laje po zadatku, av, av, ........ ba.

VL
DU
Dubokogrlo
00:42 14.02.2025.

citiram recenicu iz naslova koja odrazava svu ;licimjernost zapada: "rješenjem koje ignorira njegove sigurnosne interese i dugoročnu stabilnost" eto sada mozda pomalo shvacaju zabrinutost drugih oko sigurnosnih interesa. usa vidi greenland kao sigurnosni interest 3000 km udaljen od njih.

VL
PA
pasodoble12
13:24 14.02.2025.

A šta bi drugo mogao raditi glavni tajnik NATO, nego ono što mu je u opisu rada: potpirivanje mržnje i ratno huškanje, ..

VL
DI
dinamo
20:49 13.02.2025.

nekako mi se ćini da se trump boji putina pa mu ife niz nogu.

VL
Avatar Ležeći Policajac
Ležeći Policajac
01:41 14.02.2025.

Imam frenda koji je 10 godina živio u Sankt Peterburgu, a sada na faksu u Milanu predaje rusku književnost. Kad ga pitaju kako se odlučio na takvu životnu avanturu, svima odgovori:"posve je logično, jer je ruska književnost najbolja na planetu, a nemogućno je opisati užitak kada se čita u originalu, a ne u prijevodu. Te njegove riječi potvrđuju na nije hrđavo učiti ruski jezik.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.