Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
gaf europske unije
Povratak na članak

EU čestitala Nikoliću na pobjedi satima prije zatvaranja birališta

Zajedničkim priopćenjem van Rompuya i Barrosa proglašen je pobjednik izbora tri sata prije zatvaranja biračkih mjesta

Komentari 68

OB
-obrisani-
14:56 21.05.2012.

Nije to bila nikakva greška, to se toj ekipi ne događa...jedino je čestitka išla malo prerano... Tako je pisao jedan novinar svojevremeno , prije nego je izabran mesić prvi put, kako mu je u Washingtonu neki krupni igrač rekao daa će biti izabran stevo, ovaj nije vjerovao što mu govore jer je mesko dobivao po anketama 5%.....a kada ono ,malo kasnije, stevo prezidente. demokracija je samo magla za sitnozube.

VL
Avatar ovdje Maks
ovdje Maks
14:59 21.05.2012.

Sada ce po svim nasim medijima:zasto nebi sa nikolicem,pa on je demokratski izabran.Stankovic naNU 2 vec pokusao prije par godina.

VL
IB
istina_boli
19:26 21.05.2012.

To je samo dokaz tko kontrolira softweare koji se koristi u izbornom procesu i da je taj napravio dogovor sa EU oko prodaje vlastitog naroda, isto kao i njegov prethodnik.

VL
OB
-obrisani-
10:55 22.05.2012.

Nije to greška, već eYU Grobar i tamo svoje doušnike ima

VL
OB
-obrisani-
12:20 22.05.2012.

Oni su i prije znali ko ce pobijediti.

VL
B4
braco.45
12:43 22.05.2012.

Nebi me iznenadilo da tu ima prste I Svjetcki Medunarodni i glavni EU sutski tuzitelj za genocit iz Haga Serdej Brammertz Covjek koji gleda da svu krivnju za zbivanje na nasim prostorima pripise Hrvatima I da na silu optuzi RHsilu optuzi RH Generale za bombardiranje

VL
OB
-obrisani-
16:14 22.05.2012.

Mladen Bajić na potezu: \'Tomislav Nikolić u Baranji 1991. pobio desetak civila?\' http://www.hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=21782:mladen-baji-na-potezu-tomislav-nikoli-u-baranji-1991-pobio-desetak-civila&catid=1:politika&Itemid=9

VL
Avatar AntiNazi
AntiNazi
20:47 22.05.2012.

Vecernji list tj. Hrvati zele sa gore vidljivom slikom Nikolica namjestiti mu kao da pozdravlja Nacistickom pozdravom a jadni hrvati nisu svjesni da su oni gori od Nikolilca 100% Bolji su ljudi Srbi od jadnih nacistickih poremecenih hrvata!

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.