EU čestitala Nikoliću na pobjedi satima prije zatvaranja birališta
Zajedničkim priopćenjem van Rompuya i Barrosa proglašen je pobjednik izbora tri sata prije zatvaranja biračkih mjesta
Komentari 68
Sada ce po svim nasim medijima:zasto nebi sa nikolicem,pa on je demokratski izabran.Stankovic naNU 2 vec pokusao prije par godina.
To je samo dokaz tko kontrolira softweare koji se koristi u izbornom procesu i da je taj napravio dogovor sa EU oko prodaje vlastitog naroda, isto kao i njegov prethodnik.
Nije to greška, već eYU Grobar i tamo svoje doušnike ima
Oni su i prije znali ko ce pobijediti.
Nebi me iznenadilo da tu ima prste I Svjetcki Medunarodni i glavni EU sutski tuzitelj za genocit iz Haga Serdej Brammertz Covjek koji gleda da svu krivnju za zbivanje na nasim prostorima pripise Hrvatima I da na silu optuzi RHsilu optuzi RH Generale za bombardiranje
Mladen Bajić na potezu: \'Tomislav Nikolić u Baranji 1991. pobio desetak civila?\' http://www.hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=21782:mladen-baji-na-potezu-tomislav-nikoli-u-baranji-1991-pobio-desetak-civila&catid=1:politika&Itemid=9
Vecernji list tj. Hrvati zele sa gore vidljivom slikom Nikolica namjestiti mu kao da pozdravlja Nacistickom pozdravom a jadni hrvati nisu svjesni da su oni gori od Nikolilca 100% Bolji su ljudi Srbi od jadnih nacistickih poremecenih hrvata!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije to bila nikakva greška, to se toj ekipi ne događa...jedino je čestitka išla malo prerano... Tako je pisao jedan novinar svojevremeno , prije nego je izabran mesić prvi put, kako mu je u Washingtonu neki krupni igrač rekao daa će biti izabran stevo, ovaj nije vjerovao što mu govore jer je mesko dobivao po anketama 5%.....a kada ono ,malo kasnije, stevo prezidente. demokracija je samo magla za sitnozube.