Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
gaf europske unije
Povratak na članak

EU čestitala Nikoliću na pobjedi satima prije zatvaranja birališta

Zajedničkim priopćenjem van Rompuya i Barrosa proglašen je pobjednik izbora tri sata prije zatvaranja biračkih mjesta

Komentari 68

DZ
dzukaficuka
23:53 20.05.2012.

Babicu od jedri ti i taj CETNIK samo se sijeti kako je tvoj imenjak proso pa se sijeti Slobe.Danas nista nije ne moguce naprotiv.Ali imate jedan malecki problem KOSOVO BiH a SAD kaze NOU.Moraces opet obuci vojne cizme ili ces biti Tigar na Papiru.Pa ces Srbima u Srbiji opet morati obijasnjavati zasto tako lose zive.Sad ce i FIJAT preispitati svoju tvornicu u Kragujevcu sad ce biti par stupnjeva teze bilo koga dobiti za svoj Rat.Rat znaci jako puno LOVE kosta a o zivotima da i ne govorim jer kad jednom krene taj mehanizam vise tako lako ne staje kao lavina.Pa Srbi vi naj vijerojatnije znate sta vas ceka sljedece 4 godinejer EU ce vam uvesti Sankcije kao i za Vize i u okruzenju sve dobri prijatelji cekaju vas da vas dobro docekaju

VL
L1
Lamza_11
07:15 21.05.2012.

sve je unaprijed lažirano Tomo Karamarko i Tomo Nikolić pa mogu zajedno tražiti kosti iz II WW

VL
DE
deus ex machina
07:41 21.05.2012.

GAF?....MA DAJTE....KAJ GOD !!!???. Englezi su podržavali četnike i Kraljevinu Srboslaviju dokle je god to bilo moguće. Bog poživio bravara Jožu .......koji im ga je svima "metnuo".! Zapamtite, ....da ne bješe bravara Jože ne bi mi ni danas imali svojuvoju državu. A kaj se tiče ovog vojvode.....nek se samo drži "podalje" od Hrvatske jer ako ovaj put "zakuha"....e onda ćemo ...."do daske"!!!

VL
MA
manjihrvat
07:53 21.05.2012.

Od 90te znamo da francuska, engleska i nizozemska podrzavaju srbijanke radikale stoga ne cudi ovakva glupa podrska. Mene jedino brine sto smo svijesno usli u euroslaviju, na sustavno giljotiniranje tim zemljama. Da budem slikovit, skinuli smo hlace i kazali ajde dajte nas, a u red ce uskoro stati i nikolic. Zamislite kakva bi bila reakcija da je za predsjednika u Hrvatskoj izabran Ante Gotovina, koji u stvari uopce nije ekstremni desnicar. Ili da je na celo dosla HSP. Kolike ostre kritike i prijetnje bi dolazile sa zapada, pa i sankcije. Ali kada su u pitanju srbijanski cetnici tada je to "demokratski" i prihvatljivo.

VL
ZE
zendraf
10:30 21.05.2012.

Eto, to sve govori tko je zapravo izabrao predsjednika Srbije.

VL
HR
hr76
10:39 21.05.2012.

Radikal i vojvoda, a nosi čisto hrvatsko ime! Očito vuče neke probleme iz djetinjstva zbog kojih je postao šovinist prema nesrpskim narodima... U svakom slučaju, treba suradnju svesti na najmanju moguću mjeru i eliminirat njegovu bahatost, Hrvatska ipak ima najbolju poziciju i ugled od svih zemalja bivše države.

VL
SI
silverlight2
11:09 21.05.2012.

Jadna EU . A i mi još veći jadnici koji ne vidimo zlo.

VL
KS
kum stevica
11:41 21.05.2012.

EUroljupci , stoko sitnog zuba ništa se na ovom svijetu ne dešava slučajno.Samo se djeca prave slučajno.sjetite se predsjedničkih izbora nakon Frenkijeve smrti.Pobjediti će Budiša, pobijediti će Granić, a ono it šešira ispao Mesić kao totalni autsajder. Tako i sada pobijediti će Jaca , pa milinović kad ono Mesićev Karamarko. Tako i u Srbiji i ničega se stvorio Nikolić. Sve je to režirano kod \" čestitara \" mnogo ranije. Samo su mislili da smo mi druga vremenska zona pa su poranili sa čestitkom.

VL
BO
Booyaka620
12:46 21.05.2012.

@ kum stevica Bravo, o tome se radi.

VL
KT
Karika Tura
13:18 21.05.2012.

21.05.2012. u 07:15h Lamza_11 je napisao/la: sve je unaprijed lažirano Tomo Karamarko i Tomo Nikolić pa mogu zajedno tražiti kosti iz II WW *********** Toma Grobar biti će Srbiji isto što i Sanader Hrvatskoj i HDZ-u :)

VL
KT
Karika Tura
13:20 21.05.2012.

Toma Grobar biti će Srbiji isto što i Sanader Hrvatskoj i HDZ-u :) I samo zato su ga svi spomenuti \"srboljupci\" iz EU podržali a on prihvatio jer je vlast slast! Ode Kosovo, ode i Rusija a dolazi EU :)

VL
KT
Karika Tura
13:23 21.05.2012.

Svi koji komentiraju da je ovo jačanje Srbije - debelo se varaju. Srbija čak i da danas moli NATO da ih prihvate Nato bi odbio, možda razmislio - eto toliko je Srbija \"važna\" ha ha ha

VL
KT
Karika Tura
13:25 21.05.2012.

Russia Today, RT \"Problem srpskih birača je da oni okružen zemalja NATO-a, njihovi mediji u vlasništvu NATO-zemalja, bilo izravno ili neizravno, i sve žice su dosad izdvajali od strane pro-NATO predvorju\", rekao je Gasic RT. \"Dakle, bilo političar koji želi da se bilo gdje u Srbiji sigurno neće biti previše anti-NATO. Mislim da je Nikolić je priznao da je stvarnost koja je prevladavao u Srbiji za nekoliko godina, te je prilagoditi svoje boje u skladu s tim. \"Postoji mnogo zla u sustavu\", rekao je Gasic. \"Ex-predsjednik Tadić je predsjedao osam godina siromaštva, u kojem njegova oligarhija su izvučeni sve financijske koristi i zamijenjen komunizam s nekom vrstom corruptionism, koji je bio vrlo dobar za njih i jako loše za sve drugo u zemlji. \"

VL
KT
Karika Tura
13:31 21.05.2012.

Russia Today, RT \"Problem srpskih birača je da su oni okruženi zemljama NATO-a, njihovi mediji su u vlasništvu NATO-zemalja, bilo izravno ili neizravno, i svi potezi dosad povlačeni su iz pro-NATO predvorja\", rekao je Gasic za RT. \"Dakle, biti političar koji želi da se bilo gdje u Srbiji kandidira sigurno neće biti previše anti-NATO. Mislim da je Nikolić je priznao da je to stvarnost koja je prevladala u Srbiji u nekoliko posljednjih godina, te je bolje prilagoditi svoje boje u skladu s tim. \"Postoji mnogo zla u sustavu\", rekao je Gasic. \"Ex-predsjednik Tadić je predsjedao sa osam godina siromaštva, u kojima je njegova oligarhija izvukla sve financijske koristi, u kojima je komunizam zamijenjen s nekom vrstom korupcije, koji je bio vrlo dobar za njih a jako loše za sve drugo u zemlji. \"

VL
KU
kukuriku
13:45 21.05.2012.

..sada cé Fefelj mocí vladati iz haskog-przúna !!

VL
YA
yagohuligan
13:50 21.05.2012.

Još pre mesec dana su Ameri naglasili Tomi da neće da ga vide sa Koštunicom zajedno u vladi i kada sam ja to ovde napisao svi su mi lupali minuse, eto vam ga sad NA !

VL
Avatar MK
MK
14:36 21.05.2012.

...Ko bi rekao da ce Tomislav srbijom zavladati?!

VL
Avatar ovdje Maks
ovdje Maks
14:37 21.05.2012.

Jeddina zabuna jest,da je cestitka otisla prerano.Eu je umjesana u sve izbore.Oni rade drugom logikom.Samo \"veliki\" nacionalisti mogu donijeti po nacionalnu drzavu nepovoljnne zakone.Zivi bili pa vidjeli.

VL
Avatar MK
MK
14:40 21.05.2012.

...Zanima me ali nas Predsjednik YUsipovic misli da njegova Srbija bas sada jos vise ljubavi i paznje treba.

VL
MI
miran
14:48 21.05.2012.

\"20.05.2012. u 21:26h novahrvatska je napisao/la: Za nas Hrvate je najbolja opcija pobjeda Nikolića ... Za nas je ovo dar s neba kao što je bio i Milošević, ..... Nikolić če opet podignuti nacionalnu svijest hrvatskoga naroda ....\" ----------------------------- Zalosann smo mi narod ako su nam bili potrebni Milosevic i Nikolic da sacuvamo nacionalnu svjest. Zahvaljujuci ovakvima sa obje strane kojima je \"potreban Milosevic ili Tudjman ili neko njihov treci\" da podignu NASU nacionalnu svijest, ratovi i uspjevaju na ovim prostorima.

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.