Odlična vijest za Hrvatsku: EK će odobriti dulji rok za novac iz Fonda solidarnosti za obnovu Zagreba!
– Cijenimo što je Europska komisija uvažila specifičnu situaciju u kojoj se Hrvatska nalazi nakon dva razorna potresa koja su pogodila blisko područje, uz istodobnu borbu s pandemijom COVID-19, što se ocjenjuje kao viša sila – objavio je premijer Plenković.
Komentari 149
Opet lažu, Plenki i Ursula podijelili novce između sebe! Provjerena informacija kažu ovi iz Mosta!
Plenković je dodao još jedan kamen u želucu antihrvatskoj bagri, koja bi prodala i rođenu mater, polizala guzicu vučiću da mogu srušiti Plenkovića i Hrvatsku vladu
Nije cudo da je Zoku pregazio ko plitak potok u koledicama, bravo premijeru!
Gospodin i znalac sa kulturom i obrazovanjem priznat u svijetu = Plenki, a zetoncici i jugici kmeee, kmeeee, kmeee, kmeee. Aaaaahahahahahahaaha - muaaahahahahaha
Šteta, mostovci i ostala bratja na respiratorima.
Jedan poziv Andreja Dominatora .... samo jedan. Kako su sada još manji i jadniji svi pljuvači od mizerne oporbe do takvih medija. Likujem!
Uh koja tužna vijest za Grbina, Grmoju i Benčić.
Opet je Plenki začepio usta lažnim kritičarima...
Bravo Andrej
Opet ne valja. Ljevicarima je to sumnjivo. Ljevicarima je to previse novca. Ljevicarima je draze da ne dobijemo nista. A naravno zetoncicima od Mosta ionako, kud lefto okom tud Most skokom.
Bravo plenki...mostovci će se cijepit od muke sa tri doze odjednom.
I što će sad oni desničarski i ljevičarski mrzitelji koji su se digli na zdanje noge, Plenki ih je još jednom posramio , jadni, bijedni mali kmečavci.
Plenki je samo odradio ono što se na zapadu cijeni, bez majkemi i znate...pa mićemo... Prvo sređivanje Katastra, Gruntovnice, a paralelno natječaj za izvođače drugačije nije ni moglo ići osim na "o ruk" ali to u EU ne prolazi. Ovakoko uljudno stavio karte na stol i evoga produženje roka je tu. Bravo.
Dok Voda oporbe zdere janjecu glavusu o Glavici, loce i banci, podriguje i bljuje, Plenkovic radi maestralne poteze,ekipa ispod MOSTa u nokautu, u sdp - u Bauk i jauk.
peđa na aparatima...
Ufff, Plenki je sad dobro poprskao oporbu. Ovo igru je lukavo odigrao.
Kako se mnogi sada živi jedu!
Di su oni iz Mosta, kojima je glavni domet šarmiranje antivaksera🤔😁
Bravo Plenki Tako se radi i vodi država.Nek sada kmeči Milanović Most i sva ta bratija koja bi nas dovela na prosjački štapTi kojima je Hrvatska usputna država.I antihrvatski portali tipa Indexa i slično-Zamislite komentar u indexu koji se jako obradovao dobroj vijesti za Hrvatsku za svoju zemlju-Plenković iskamčio produženje roka .Koliko mržnje ima u tome
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koliko zlih komentara. Metastaza kancera mozga u glavama komunjarskih komentatora. Za to vrijeme njihove vodje drpaju dnevnice i naknade za navodno odvojen život.