Odlična vijest za Hrvatsku: EK će odobriti dulji rok za novac iz Fonda solidarnosti za obnovu Zagreba!
– Cijenimo što je Europska komisija uvažila specifičnu situaciju u kojoj se Hrvatska nalazi nakon dva razorna potresa koja su pogodila blisko područje, uz istodobnu borbu s pandemijom COVID-19, što se ocjenjuje kao viša sila – objavio je premijer Plenković.
Komentari 149
Šlamperaj i nesposobnost i korupcija se vrednuje, to su očito temeljene vrijednosti EU kad ih toliko štite. Ipak će u drugom pokušaju moći više love maznuti. SRAMOTA za one koji šute, a mogu učiniti jer im je to dužnost i obaveza.
Novinari, portali , kompletno HR mediji na aparatima, šprajc ide po novi stent.. Opća tragedija jer ipak neće RH popušit lovu, a to je jedino šta je medijima bitno - propadanje zemlje i unaprijeđenje tog procesa. Živimo ko bubrezi uu loju, lifestyle nam je među najpoželjnijima na svijetu. Ali dokle god nas mediji uvjeravaju da je loše- biti će loše
HDZ osuđena kriminalna organizacija priprema teren za pljačku.
Dno dna i sramotna korumpiranost i nesposobnost vlade 👎strava i užas❗🙄
Sve da im produže na 10 godina ne stignu obnoviti ni petinu.
Štampaju lovu.
Bravo Plenkoviću...
Zahvaljujući sposobnosti našeg premijera koji svojem utjecajem i dalje uporno štiti šlamperaj korupciju svojih ministara i suradnika. Što znači kad netko pogoduje, prikriva i potiče kriminal da li je i on dio korumpirane hobotnice ?!?! A taj je naš jeje Andrej. Svaka mu čast, kapa do poda.
Plenki rastura a oporba palamudi..
i normalno neće mijenjati nesposobnog ministra nego je lakše nažicati produljenje roka i to slavodobitno objaviti, nesposobnog ministra ostaviti nek istekne i taj rok....
plenković je postavio vanđelić da vodi fond za obnovu preuzme odgovornost za to, obnova doživjela fijasko, smjenjuje vanđelića i onda hdz to predstavi kao uspijeh daje sendviččarima upute za komentare bravo plenkoviću trebalo ga je mijenjati ti si super, super upravljaš državom
smjena nesposobnih minsitra? ne! žicanje produživanje roka radi nesposobnosti? da!
a zašto prd.vld. plenković nije urgirao kod vonderlajen da nam eu dodijeli iz fonda sredstva da nam se podigne povratna naknada za pet ambalažu sa 50 lipa na 1 kunu .
andrej si je utuvio u glavu da će biti premijer godinama i ne bira sredstva da to ostvari, bez srama štiti i potiče korupciju...
A kako se ne bi EU sažalila najsiromašnijeg i najnerazvijenijeg člana te zajednice.
Tko zna kakav je reciprocitet u tom dogovoru- možda ćemo morati primiti 10 do 15 doza po glavi stanovnika.
Odlicno, znaci obnova pocinje vec 2045!
Antihdzovska koalicija na teskim mukama! Taman kad pomisle kako mogu klepnut predsjednika vlade, on ih razocara pa odigra vrhunski potez. I tako iz dana u dan, iz godine u godinu! PS iskrena sucut svim antihdzovskim komentatorima!
Niti jednog trenutka nije bilo dvojbeno da će se rok produljiti. Čudi samo naslađivanje i nada nekih da neće pa makar to bilo u korist vlastite štete. Argumenti za produženje su razumni i produžilo se.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Baš me zanima bi li ta ista argumentacija prošla npr. Orbanu.