Država je u naše obrazovanje uložila milijune, a sad nas baca na ulicu
Samo na Institutu Ivo Pilar bez posla je u pola godine ostalo sedam mladih znanstvenika. Donosimo priče njih petero
Komentari 225
Kako ima posla za gđu Esih?
Pa kako ovi mladi ne kapiraju da nama triba nova eskadrila!?!?
Tko im je kriv da su isli studirati na Institu Pilar. Ta skola ne vrijedi nigdje. Osim toga su svi napunjeni laznim informacijama, izlaze iz skole indoktrinirani . (vidi: Hasanbegovic, Esih). I tako su dobro spremni za konobarenje. Meni trebaa netko za ciscenje kuce.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kakva drzava, takav obrazovni susta. Nego sta je sa plocom iz jasenovca?