Trump: Da nisam poslao ove avione, imali bismo Treći svjetski rat s nuklearnim oružjem
Donald Trump izjavio je da trenutačno vodi razgovore sa sedam država te poručio kako će zapamtiti ako one odluče ne pružiti pomoć. Također je naglasio da bi odbijanje pomoći članica moglo imati negativne posljedice za budućnost NATO-a, posebno kada je riječ o zajedničkom osiguravanju plovidbe kroz Hormuški tjesnac.
Komentari 106
on napadne Iran i onda traži od drugih da ratuju za njega 🤡🤡🤡🤡🤡
On napadne sa Izraelom Iran, a onda uvuče cijeli svijet u sukob u koji je njega uvukao Izrael. Pa nisu valjda drugi tako glupi da će se dati uvuči. Nek prestane sa napadom na Iran pa će se Hormuški otvoriti.
Lopov brani svoj ” interes” u tudjem dvoristu, kuci.
Europa neka pomigne toliko koliko on Europi pogotovo Ukrajini
Što se tiče tvrdnji da je NATO obrambeni savez mogu samo reći na papiru možda u stvarnosti svi ratovi od osnutka do danas u kojima je NATO sudjelovao vođeni su u korist američkih ili židovskih imperijalnih interesa. Čak i napad na Afganistan nakon 9/11 jer napadnuta je zemlja koja u biti nije imala nikakve veze s napadom koji je bio organiziran i izveden od strane al Qaide, organizacije koju su osnovale i podupirale američke službe.
Narandzasti sam zakuhao i sad trazi pomoc. Neka mu pajdo iz Moskve pomogne da nagovori Iran kako nemaju karte i da su prvi poceli
Znači SAD i Izrael gube rat i sada zovu NATO u pomoć.
Trumpu bi sada bilo najbolje proglasiti pobijedu i pobjeći podvijena repa, malo će ga kritizirati i to će biti to, ali ako zaglavi dole, onda smo svi zaglavili zajedno s njim!
Ono kad sam sebe uvjeriš da si u svemu naj naj naj pa sad pomagaj 😏 I to koga zoveš? Savez koji si izvrijeđao i države kojima si htio uzeti teritorij. Trebao se baviti ekonomijom, tu se bar nešto razumio u materiju, doduše kao kockar s puno čipova na stolu i osrednjim kartama, ali sad je potpuno van svog terena i ne zna kako pobjediti. Vojna taktika mu se temeljila na američkim filmovima 🤨
Trump je više puta izjavio kako su oni najači i mogu sve. Mogu sve samo ne mogu da otvore tesnac 😂 I još traži pomoć savjeznika koje je nebrojeno puta ponižavao
Koliko sam shvatio Iran je uveo sankcije samo na američki naftu plaćenu u dolarima. Ostala naftna plaćena u Yuanima nije pod sankcijama...
Neka Izraelci naprave masovnu mobilizaciju, neka se bore do zadnjeg Izraelca, mi ćemo im davati moralnu podršku!
Ima ona narodna: Zagrizao je više nego što može progutati.
Šaljemo misli i molitve kao pomoć Americi i Izraelu.
Sve se čini kako će SAD napasti NATO, ne bih se čudio da se Trump udruži sa Putinom ida krenu na europu. Čini se da je nama SAD glavni krivac nestabilnosti.
Pazi lika,sad bi slal europljane nek ginu di je on zakuhal, jesi kuhar svaka čast
dakle po bolesnoj "logici" naranče - teritorij sa kojeg KUPUJEŠ naftu je ustvari - TVOJ
Izgleda da je nesretnik prolupao.
Samo nafta njih zanima ! Nikakva droga u Venezueli i nuklearne bombe u Iranu !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zapad je pod većom diktaturom nego Sjeverna Koreja. Nato se koristi za privatne fantazije SAD. Vrijeme je za izlazak i formiranje europskog vojnog saveza