Dječak koji se ranio bombom prije 8 godina ubio je majku pištoljem
Dječaku (12) amputirana je šaka, ali liječnici se i dalje bore za nejgov život jer su mu ranjene i noge i trup.
Komentari 40
Dobro je rečeno, da je policija obavila svoj posao prije 8 godina, možda se ovo danas ne bi dogodilo, ali može biti su tog klinca okrivili da bi zaštitili svog (i trenutnog!) kolegu pa da dijete ne ostane i bez oca (koji bi išao u zatvor zbog ubojstva).
Ne kažem da ne postoji vrag pa se sve može dogoditi, ali dajte djetetu od 3.5 godine policijski pištolj standardne veličine u ruke (tipa čezetku), bit će čudo ako ga može držati, a kamoli da sa njime okine kada je je spušten kokot (okidanje sa spuštenim kokotom je naravno moguće, ali je sila za potezanje puno veća nego kad je kokot povučen i teško da dijete sa svojom malom i slabom šakom može takav pištolj držati i opaliti). Čudi me da istraga nije ustvrdila da je klinjo napunio prazan šaržer, ubacio ga u pištolj, repetirao ga, otkočio i naciljao majku točno između očiju.
Konstatno se dešavaju ovakve nesreće di djeca ostaju invalidi ili ubiju nekog ili sebe.Roditelji vratite više oružije da se prestanu dešavati ovakve stvari!
...ne mogu vjerovat da se ovakove stvari dešavaju...nakon tako strašnih događaja,taj nazovi otac i dalje se nije opametio... ...pa dobro dal taj čovjek zna čime se igraju djeca... ...dal je moguće da mi skoro svaki dan čitamo ovakve stvari... ...apelpel svima...maknite više to oružje iz kuća...
klasični tip hrvatskog policajca, to je HDZ kadar
Za ovaj zločin kriv je sud koji nije odradio svoj posao u prvom slučaju
Nikad ne treba zaboraviti da su manja djeca slika svojih roditelja! Oružje u kuću ne donose djeca niti ga drže! Odrasli prave sranja a djeca stradavaju! Koliko god se netko ljutio!
Sljedeci puta neka aktivira oruzije u pravcu svoga tate. Sa cetiri godine je,nehotice,upucao rodjenu majku,sa dvanaest unakazio sebe samoga a kada ozdravi (?) preostali dio tijela neka iskoristi na pametan nacin i neka se rijesi idiota!
Jedna je stavr jasna kada murijaci policajćeki imaju takav arsenal uvjeren sam da generali posjeduju najmanje topništvo tenkove i avijacuju u dvorištima svojih vila.
Moram još jednom napisati jer nekima ovdje nikako ne postaje jasnije da \"DJECA I ORUŽJE NE IDU ZAJEDNO\"! Nemam iluzije da će se nešto promjeniti dok god pojedinci to ne shvate! Ova tema me pogadja i jako mi je žao tog mališana koji još nije ni počeo pravo živjeti! Odrasli prave sranja a djeca stradavaju!
pas mater pa koga vraga drze to oruzje i bombe kak srbi kaj ce mu, napast nas nemoze vise niko a srbi ponajmanje, jer jedan ludi srbin je krepav a drugi je u cuzi u hagu, kak je taj mamlaz drzao bombe kod sebe, taj nije normalan.
Zalosne vjesti. Alo ovaj covjek koji je svojom nemarnoscu kada je bio u sluzbi i diosao kuci skinio odoru u kojoj je bio pistolj ALI JE BIO I METAK U CIJEVI !sto se neradi i onda kada je u borbi na prvoj crti.Mali je uzeo pistolj i u igri pistolj je opalio i ubio majku.Zar taj covjek nije stekao iskustvo opreza pa i onda da mu je sin imao i 20 godina ali nezna da rukuje sa oruzjem.Pa ovo je ludnica.Svakoj kuci u Hrvatskoj poslati napismeno da preda oruzje i onda u kontrolu i prometacinu stanova,kuca,garaza i podruma i cjeloga imanja supe vrtovi pa ako se pronade oruzje kaznu za to sto nije vratio od 10 do 15 godina zatvora pa ce oni koji posjeduju oruzje imati malo veceg sluha i vratiti oruzje koje ce pirotehnicari zakonski unistiti.Doklen se nepostavi jako strogi zakon za to oruzje dotada ce se desavati slicni slucajevi.A cudime kako je policiji palo npamet da mu prometnu kucu kako nisu postupili kao onomu iz LIKE kojega je policija pustila i on se vratio i ubio zenu pa se odvezao sa traktorom.OVO JE STRASNO !
Zbog nepažnje oca dijete je ubilo svoju majku a sada i kuća puna oružja zbog kojeg će dijete ako preživi biti psihički i fizički invalid. Zar je taj otac još na slobodi i možda još radi u policiji?
:(•!•):
Eto još jednog primjera uz onaj splitski slučaj kako to policija(policajac) ne smije raditi,to je nešto nevjerojatno.Školovana osoba za policijske poslove može tako nešto napraviti,pogriješio je jednom u životu i ostao bez supruge a sada nedaj Bože i bez djeteta koje će u najboljem slučaju ostati \"samo\" invalid.Ima li kraja tome?
s obzirom koji arsenal je mali imao na raspolaganju, dobro je prošao... otac je serijski ubojica!
Policija je pretražila kuću u vlasništvu dječakova oca (47) koji je sada zaslužio punih 20 godina da ima zakona i da smo donekle poštena država !
A što reči na ovo. Ja sam mislio da policajci oružje po završetku službe odlažu u policijski magazin u samoj stanici, a ne da ga nose kući. Tako se to radi na Zapadu. Baš me zanima, da li je itko te 2002. odgovarao za postupke tog \"policajca\" i nošenje oružja kući. A glede sadašnjeg događaja samo jedno: Policija je provodila svojedobno dvije akcije: Zbogom oružje i Mir i dobro. Jedna gluplja od druge. Bitno da se novac bacao na bezvezne tv reklame. Akcija Zbogom oružje se produžavala nekoliko puta, a o njenoj uspješnosti svjedoči nekoliko mrtve djece svake godine. Koliko je pak akcija Mir i dobro uspješna, o tome svjedoči zvučna kulisa nakon završetka škole kada klinci krenu kući. I to od 1.11. pa do iza nove godine. No, ništa čudno u državi koja se već 15 godina nije u stanju obračunati sa stotinjak huligana pod maskom navijača.
U svakoj normalnoj državi otac bi odavno bio okarakteriziran kao ubojica i gulio bi tešku robiju. Što to znači \"...Pištolj je ostao u odori koju je odložio u kupaonicu, a odoru s pištoljem u igri je uzeo dječak...\"??? Dijete od 4 godine može izvaditi pištolj iz futrole, repetirati ga i pucati??? Da. Ako je staro đubre prije repetirao pištolj pa stavio metak u cijev. Otac radi u Policiji??? Pa gdje je taj dobio licencu u Disneylandu??? BTW ova naša policija i sudstvo su živi cirkus!!! Policija se hrva sa navijačima, a nisu u stanju uzeti otiske prstiju i napraviti najbanalniju hebenu provjeru identiteta. Pa ne traži se od njih da otkriju postanak svemira!!! Sudstvo pušta silovatelje, ubojice, nasilnike... PRESTRAŠNO!!! HEBENO PRESTRAŠNO!!! Policajcima koji prije nekoliko mjeseci nisu uzeli otiske prstiju nesretne žene koju su našli u moru, te sucu koji je pustio ovog kretena od oca na slobodu, trenutni zatvor i doživotna zabrana rada u policiji i sudstvu...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ne prodje ni tjedan dana od jedne tragedije , a vec se druga desi.Nebih nista rekao da se o tome ne pise i ne govori ,ali to takovim glupacima od pojedinih roditelja nikako da udje u glavu (ili je mozda i nemaju nego samo za cesljanje) da se rijese takovih \"igracaka \"za sigurnost svoje djece , a i samih sebe , kad nesreca stigne onda kukaju i govore \"da sam znao \"ali je onda kasno . vi koji ovo budete citali ako imate po sobama ,u pretincima , tavanima takove arsenale rijesite se toga da i vi nebi morali jednoga dana da se vatate za glavu !!!