Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Starigrad
Povratak na članak

Dječak (10) poginuo pred kućnim pragom u naletu automobila

U policiji smo doznali da očevidaca ove teške prometne nesreće nema, ali da se pretpostavlja da je dječak istrčao sa stuba pokraj obiteljske kuće na cestu i da ga je tada usmrtio automobil.

Komentari 38

OB
-obrisani-
13:30 30.04.2011.

Krive su Auto ceste jer su trebale postavit branike a večina dalmatinskih gradova ih nema a saobračaj kroz te gradove je jako gust !Dovoljan primjer je Opatija !

VL
OB
-obrisani-
19:18 29.04.2011.

ozaloscenoj obitelji iskrena sucut za poginulog djecaka dao vam bog snagu u daljnem zivotu

VL
OB
-obrisani-
18:45 29.04.2011.

Taj zadar je svakidan u rnoj kronici ... kakav je to grad?

VL
FR
frg978
19:08 29.04.2011.

pod 1. zadar je 30 km udaljen od zadra, pod2. zagreb i split su svaki dan u crnoj kronici, kao na žalost veći broj gradova u rh, mislim kakvi sonda to gradovi ovaj prvi komnetar je toliko debilan da više neću ništa reći osim izraziti iskrenu sućut obitelji umrlog dječaka. prošao sam istom cestom prošli tjedan i razmišljao kako na istoj vozači iz nekogb razloga podivljaju cesta je nova, nije grbava i valjda mami te luđake. potpisao bi ovom max kaznu iako to neće vratiti maloga

VL
Avatar m_m
m_m
19:15 29.04.2011.

Malo Zadar, malo Split

VL
OD
oltar domovine
19:53 29.04.2011.

naseljeno mjesto i 70km/h to odmah treba kazniti one koji su dozvolili da tu bude 70km/h umjesto max 60km/h a normalno je 50km/h i onda se vozilo lako zaustavi i ima se vremena sve vidjeti i zakociti...moze doci do isto nesrece ali ne sa smrtonosnim poslijdicama ...a tu je sigurno vozac vozijo najmanje 90km do 100km/h jer sam tamo vozio i svaki put kad dodjem tamo ...i jos prave grimase vidim ih u retrovizoru sto ne vozim brze... a vozim cak ponekad i 10km vise ...i otvaraju prozor i jos svasta ruzno dobacuju ...da vozim brze sto kaze \"spavam\"...jer normalno svima se zuri kao na posao hehe Strasno je dijete od 10 godina je poginulo ...ne daj boze biti na roditeljskom mjestu sad to je uzas nad uzasima...koliko paznje ljubavi treba da se dijete digne na noge odricanja i svega i sad jedan nesavjesan vozac i pravilo koje nije u regulativi ....da izadju saobracajni strucnjaci na lice mjesta i 100% bi rekli da je dozoljena prebrza voznja! Ako nebi bili potplaceni od vozaca i njegove porodice i prijatelja hehe kao sto zivimo u drustvu kriminala sve je moguce!

VL
GR
gromCH
20:03 29.04.2011.

kad dodem u domovinu nesmijem voziti po propisu jer mi se penju na gepek..............osjecam se tako glupo na cesti,kao da zabusavam promet...........kao profi vozac ostajem pri svicarskom karakteru a to je zemlja gdje se mozemo ugledati

VL
BO
boston
20:38 29.04.2011.

Ischmidt, frg ti je odgovorio. Zadar je grad koji je 30 km udaljen od Zadra.... Zalosna prica, zalostan zavrsetak prekratkog zivota.

VL
TI
tintilinic100
21:31 29.04.2011.

Vidim da vas ovdje ima svakakvih. Osudili bi svakoga samo ne onoga tko je kriv. Krivo je dijete što je pretrčavalo cestu tamo gdje nema obilježenog pješačkog prijelaza. Krivo je dijete jer nije bilo u pratnji roditelja. Mene su od malena učili da ne smijem na cestu i da bi me mogao udariti auto. Što su učili dijete ovi roditelji???? Da li su i oni barem djelomično krivi??? Nadalje, kao vozač, ti ne možeš danas napaziti sve što se dogadja, pogledajte gdje parkiraju aute u zagrebu, na razmeđi dviju traka, i iza tog auta može biti dijete. Parkiraju aute na cesti, svi su redom krivi a to ne vidite. Ja vam kažem da vozač nije uvijek kriv, da krivi mogu biti svi sudionici u prometu, a to su i pješaci. Žao mi je dječaka, ali mislim da nije smio biti tamo gdje se je nalazio. Zar ne??

VL
OB
-obrisani-
21:49 29.04.2011.

21. KRETANJE PJEŠAKA Članak 124. (1) Pješak se ne smije kretati ni zadržavati na kolniku. (2) Na kolniku je zabranjeno igranje, vožnja dječjim biciklom, romobilom i koturaljkama, kao i sanjkanje, skijanje i sl. (3) Pješak se mora kretati nogostupom ilili drugom površinom određenom za kretanje pješaka, odnosno površinom pokraj kolnika prikladnom za kretanje pješaka. (4) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj pješak ako postupi suprotno odredbama ovoga članka. Članak 129. (1) Pješak je dužan preko kolnika i biciklističke staze ili trake prelaziti pažljivo i najkraćim putem, nakon što se prije stupanja na kolnik uvjeri da to može učiniti na siguran način. (2) Na cesti koja ima obilježene pješačke prijelaze ili posebno izgrađene prijelaze, odnosno prolaze za pješake, pješak je dužan pri prelaženju ceste kretati se tim prijelazima, odnosno prolazima ako oni nisu od njega udaljeni više od 50 m u naselju, odnosno 100 m izvan naselja. (3) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj pješak ako postupi suprotno odredbama ovoga članka. Članak 131. (1) Pješak koji namjerava prijeći preko kolnika na mjestu na kojem ne postoji obilježeni pješački prijelaz ne smije stupiti na kolnik ako time ometa promet vozila. (2) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj pješak ako postupi suprotno odredbi ovoga članka. Uz dužnu i posebnu sučut obitelji poginulog i da se to nebi učestalo događati posebno obratite pozornost na članke 129 i 131 ZOSpca-a i dosta više majmuna koji apriori optužuju vozača

VL
OB
-obrisani-
21:52 29.04.2011.

oltar domovine odi si ti lepo tam od kud si došel....kličeš se mujo iz dežele?

VL
OB
-obrisani-
22:15 29.04.2011.

SUCUT OBITELJI. Nitko se nije naucio na pogreskama drugih, nazalost. Zao mi je i vozaca!

VL
Avatar BEBEK 2
BEBEK 2
23:07 29.04.2011.

Zalosno je ovo, velika tragedija i jos veci sok za roditelje nesrecnog djeteta. Jednostavno, radi se o zloj sudbini. Nedaj boze nikome tako nest slicno da se dogodi. Nisam ni naj manje upucen u slucaj, kao ni vecina vas koji ovdje komentirate, ali, na zalost, velika je vjerovatnoca da je nesrecni deckic svojom nepaznjom i neopreznoscu saam doprinjeo ovom kobnom ishodu. Vidim, neki cak idu ovde tako daleko da okrivljuju i roditelje malisana, ... A, ja bi samo da vas pitam, vas, koji imate djecu slicnog uzrasta, ... koliko ste puta rekli djetetu da to i to nije dobro, da je opasno, i da to vise nesmije ciniti, .. ali, .. djete ko djete, ... nakon izvjesnog vremena opet cini isto ...Ak je vozac vozio koji kilometar vise od dozvoljenog, sad ce biti kriv, a ja tvrdim, u takvim, nepredvidjenim i iznenadnim situacijama, da je vozio i 10 km ispod limita, ... nesreca je opet u pojedinim situacijama neizbjezna ...

VL
PI
pinjoli
23:55 29.04.2011.

počivaj u miru anđele

VL
TO
tomicro
00:51 30.04.2011.

JA IDEM,DJE STE VI PROKLETIN PATULJCI,SMRT VAM JE OKO GLAVE,GADOVI PROKLETI

VL
OB
-obrisani-
00:19 30.04.2011.

Zalosno kad se zivot gasi, ma dragi ljudi u gradu treba da ljudi voze oprezno i maksimalno 30 km na sat, tada necemo citati o tako zalosnim temama. - Pocivao u miru Bozjem Mladi Andele, a obitelji iskrenu sucut !!!

VL
TO
tomicro
00:28 30.04.2011.

Vrlo zalosno za deckica, za roditelje nema strahote, koja je veca. Ipak, roditeljima decka,ukoliko im treba jedan prijatelj,bilo bi mi drago,lijep pozdrav.,

VL
TO
tomicro
00:33 30.04.2011.

ja sam tu za sve

VL
TO
tomicro
00:44 30.04.2011.

Ukoliko Hrvati,tebi ,smrdkljjivi gade,pederu,maES KOD SVOJE MAME,PROKLETI GADEEE,MA JEBOO TIII PASSS MATERRR,PEDERCINO

VL
TO
tomicro
00:45 30.04.2011.

SAD ME SKUZI PEDERU

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.