Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 106
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
premijer srbije
Povratak na članak

Dačić o regionalnoj suradnji: Jedino s Hrvatima imamo problema

- Odnosi moraju postojati. Trebamo raditi, ne bih rekao na normalizaciji, već na spriječavanju, da taj, kako sam ga figurativno nazvao, led koji postoji ne postane toliko debeo da se ne može tako lako otopiti - rekao je Dačić

Komentari 35

OB
-obrisani-
19:27 25.12.2012.

Dacic... Jedino sa Hrvatima imamo problema... Ja bih rekla da vi prije imate sami sa sobom problema a drugima pravite probleme...

VL
TT
tTony
19:27 25.12.2012.

zivi li smo sa vama dugo i niste pokazali neku ljubav od patmivjeka ste zelili da nestane ili da se pretopimo u yugoslavene onda bi bilo lako odnas napravit bilo sta

VL
BA
BAta
19:30 25.12.2012.

Koji je problem sa vama Hrvatima toliko vjesti o Srbiji po vasim novinama.

VL
Avatar El Indio
El Indio
19:30 25.12.2012.

Sad ce za Moskvu da ga tamo tjese kako se Hrvati ne zele druzit sa njima

VL
OB
-obrisani-
19:32 25.12.2012.

BAta... A,pa ne pisemo mi ,pisu novinari... Oni nisu Hrvati,oni su Ateisti. >:-)

VL
Avatar bok
bok
19:37 25.12.2012.

ma tko fucka ovog bucka...

VL
Avatar El Indio
El Indio
19:39 25.12.2012.

Ozbiljno, to nije prva njihova izjava Zasto Srbi uporno hoceju da se druze sa nama???

VL
HE
hey
19:40 25.12.2012.

šta ti dosadnjakovići opet hočeju odi se potužiti Putinu kak se ovi nečeju družit sa tobom

VL
OB
-obrisani-
19:40 25.12.2012.

Meni ne smeta da su premijer i ministar (Dacic ) isli u katolicku crkvu na ponocku,ali ne razumjem ,sto ima zastava EU i Srbije da trazi u crkvi...

VL
HA
Harpoon
19:41 25.12.2012.

Gospodine Dačiću, ja sam malo stariji od Vas i smatram da Hrvati i Hrvatska imaju problem sa nekada bratskim narodom.Sada su kockice malo drugačije posložene, pa u Hrvatskoj više Srbin ne može biti na rukovodećem položaju kao nekada (Komandant Armijske oblasti, Sekretar komiteta, Šef carine, policijski načelnik i.t.d.) Vjerujem da Srbima to nedostaje. Oprostite ako sam u zabludi.

VL
ZO
zo311052
19:41 25.12.2012.

Ante tTony,Kažete da nije pokazana ljubav. Pročitajte Nišku i Krfsku deklaraciju. Hoćete li priznati da je posle I Sv.rata došla zamolba od strane čelnika tzv.Države Hrvata,Slovenaca i Srba (Korošec,Trumbić i Pribićević) da Kraljevina Srbija prisajedini tu državicu kako ne bie bi bila rasparčana od strane Italije,Austrije i Mađarske. Srbija je je tada,kao deo pobedničkih država, odustala od Londonskog sporazuma i granece Karlobag-Ogulin-Karlovac-Virovitica zarad Kraljevine Srba-Hrvata i Slovenaca,uprkos protivljenju vojnog vrha a zbog iskustva iz rata. Već tada je Korošec izjavio "Dobili smo konja ,vratićemu vam ragu." Da se to nije ,tako, dogodilo,kava bi Hrvatska ,danas, izgledala i da li bi je ,uopšte i bilo? Toliko o ljubavi.

VL
LO
Louie
19:42 25.12.2012.

Dacicu . Dobio si hrvatsko ima sta joj hoces?

VL
TT
tTony
19:43 25.12.2012.

susjed od mog prijatelja iz karlovca ostavijo zenu i djecu otisao u beograd kazu nije mogao gledat pocetak vjesti na HRT sa hrvatskom himnom i grbom i sad ti pricaj o nekakvoj regiji

VL
HE
hey
19:44 25.12.2012.

25.12.2012. u 19:42h Louie je napisao/la: Dacicu . Dobio si hrvatsko ima sta joj hoces? ------------ a i Nikolić pa valjda su zbog toga ludi za Hrvatima

VL
ZE
zeljkonl1
19:56 25.12.2012.

Srbija treba zasluziti posetu Hrvatskoj...Hehehe,sutra ce Hrvati pevati drugu pesmu....Steta je jedino vremena koje se gubi....Ako budala ne vidi interes onda je prica zavrsena....Ili drugim recima Dacic salje poruku ako necete dogovor to je ok za mene....Hebite se sa EU i probajte najzad uci,ako mozetre...

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.