Dačić o regionalnoj suradnji: Jedino s Hrvatima imamo problema
- Odnosi moraju postojati. Trebamo raditi, ne bih rekao na normalizaciji, već na spriječavanju, da taj, kako sam ga figurativno nazvao, led koji postoji ne postane toliko debeo da se ne može tako lako otopiti - rekao je Dačić
Komentari 35
zivi li smo sa vama dugo i niste pokazali neku ljubav od patmivjeka ste zelili da nestane ili da se pretopimo u yugoslavene onda bi bilo lako odnas napravit bilo sta
Koji je problem sa vama Hrvatima toliko vjesti o Srbiji po vasim novinama.
Sad ce za Moskvu da ga tamo tjese kako se Hrvati ne zele druzit sa njima
BAta... A,pa ne pisemo mi ,pisu novinari... Oni nisu Hrvati,oni su Ateisti. >:-)
ma tko fucka ovog bucka...
Ozbiljno, to nije prva njihova izjava Zasto Srbi uporno hoceju da se druze sa nama???
šta ti dosadnjakovići opet hočeju odi se potužiti Putinu kak se ovi nečeju družit sa tobom
Meni ne smeta da su premijer i ministar (Dacic ) isli u katolicku crkvu na ponocku,ali ne razumjem ,sto ima zastava EU i Srbije da trazi u crkvi...
Gospodine Dačiću, ja sam malo stariji od Vas i smatram da Hrvati i Hrvatska imaju problem sa nekada bratskim narodom.Sada su kockice malo drugačije posložene, pa u Hrvatskoj više Srbin ne može biti na rukovodećem položaju kao nekada (Komandant Armijske oblasti, Sekretar komiteta, Šef carine, policijski načelnik i.t.d.) Vjerujem da Srbima to nedostaje. Oprostite ako sam u zabludi.
Ante tTony,Kažete da nije pokazana ljubav. Pročitajte Nišku i Krfsku deklaraciju. Hoćete li priznati da je posle I Sv.rata došla zamolba od strane čelnika tzv.Države Hrvata,Slovenaca i Srba (Korošec,Trumbić i Pribićević) da Kraljevina Srbija prisajedini tu državicu kako ne bie bi bila rasparčana od strane Italije,Austrije i Mađarske. Srbija je je tada,kao deo pobedničkih država, odustala od Londonskog sporazuma i granece Karlobag-Ogulin-Karlovac-Virovitica zarad Kraljevine Srba-Hrvata i Slovenaca,uprkos protivljenju vojnog vrha a zbog iskustva iz rata. Već tada je Korošec izjavio "Dobili smo konja ,vratićemu vam ragu." Da se to nije ,tako, dogodilo,kava bi Hrvatska ,danas, izgledala i da li bi je ,uopšte i bilo? Toliko o ljubavi.
Dacicu . Dobio si hrvatsko ima sta joj hoces?
susjed od mog prijatelja iz karlovca ostavijo zenu i djecu otisao u beograd kazu nije mogao gledat pocetak vjesti na HRT sa hrvatskom himnom i grbom i sad ti pricaj o nekakvoj regiji
25.12.2012. u 19:42h Louie je napisao/la: Dacicu . Dobio si hrvatsko ima sta joj hoces? ------------ a i Nikolić pa valjda su zbog toga ludi za Hrvatima
Srbija treba zasluziti posetu Hrvatskoj...Hehehe,sutra ce Hrvati pevati drugu pesmu....Steta je jedino vremena koje se gubi....Ako budala ne vidi interes onda je prica zavrsena....Ili drugim recima Dacic salje poruku ako necete dogovor to je ok za mene....Hebite se sa EU i probajte najzad uci,ako mozetre...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dacic... Jedino sa Hrvatima imamo problema... Ja bih rekla da vi prije imate sami sa sobom problema a drugima pravite probleme...