Ceste su postale 'ceste smrti', a stotine spaljenih kamiona leže uz rubove
Turistička sezona na Krimu, koji je Rusima omiljena destinacija, propada. Turisti mogu doći, ali zbog zatvorenih benzinskih postaja ne mogu se vratiti
Komentari 105
Dnevna doza NATO propagande. Pada Liman, pada Kostantinovka, Slavjansk/Kramatorsk ulaze u poluokruzenje ali oni uporno o dronovima, koji jesu neugodni ali ni izdaleka ne dobivaju rat.
Putko ima čistu situaciju, svi Rusi koji nisu htjeli braniti domovinu napustili su je na početku agresije na Ukrajinu. Istočna egzoterija i prednosti puzajućeg rata.
čujem da je vruće kod Konstantinovke, a što ćeš, teško je bježati sa ruksakom na leđima
"Zeleni", žica "taktičku"... Pitanje je koliko će se Vladimir suzdržavat... Volija bi da se varam, ali...
A zašto ni slova o rušenju mostova na dnjepru u zaporožju? Autom se više ne može na drugu stranu. Zašto ni riječi o katastrofi ukrajinaca u limanu i konstantinovki? Ni slova o masovnim evakuacijama zadnjih sela ispred slavjanska i kramatorska...
Rusija dopušta objavu snimaka, ne zato što su demokratski nego baš naprotiv više homogeniziraju Ruse. Ne razumijem koliko EU može više biti zatupljena u svojim procjenama kako će ovo završiti. Amerikanci prodaju oružje koje EU plaća i njih razumijem, posebnoo jer će na kraju oni sklopiti deal sa Rusima gdje će bit granica i koje su Ruske, a koje Američke interesne sfere. Mi u EU služimo samo da financiramo civilizacijsku sramotu od rata, a onda obnova američke sfere će opet pasti na nas i vrlo vjerojatno naseliti taj dio inžinjerima iz Afrike i bliskog istoka jer muškaraca više neće imati osim ovih koji se skrivaju po EU.
Ovo je mamuzanje mrtvog magarca (Ukrajine). Vojna hunta koja je došla na vlast 2014. godine obojenom revolucijom (USA financirali sa 5 milijardi) na izborima ne može dobiti jednoznamenkasti broj glasova i zato izbora nema. Englezi su odmah poslije državnog udara preuzeli sve medije u Ukrajini (navodno su ih platili 900 milijuna funti). The Kyiv Independent danas financiraju USA i Kanada, nastali iz Kyiv Posta gdje je vlasnik bio britanski "filantrop". Uglavnom, Ukrajinci niti su htjeli ući u NATO, niti su htjeli rat sa Rusijom, ali je vojna hunta financirana od EU sa stotinama milijardi eura potkupila desničarske skupine da uvedu diktaturu od koje se skriva 2.3 milijuna ukrajinskih muškaraca a 20 milijuna ljudi je raseljeno. I najbolja stvar, novac za Ukrajinu je kredit koji se mora vratiti. Ako neće vratiti dobiti će 100-godišnje sankcije kao Kuba. Danas, 99% Ukrajinaca bi napustilo zemlju da može. 15-ta ili 20-ta obojena revolucija je uspjela, zemlja je razbucana.
Samo kako bi slatko Zapadnjaci organizirali genocid i istrebljenje etničkih Rusa i Bjelorusa…ali ostaje im samo da nemoćno škripe zubima od muke. Doduše sa etničkim Ukrajincima im ide sasvim dobro. Ali šta da radiš kad je neki narod kolektivno zatrovan mržnjom i propagandom pa radi u korist svoje katastrofe. Viđeno i na exYu prostorima i dan danas.
Posebno su bili na meti kamioni-cisterne, ali vidjeli smo napade na putnički autobus pri čemu je ubijeno 8 civila, a 11 ranjeno i vidili smo napad na autobus pun bjeloruskih dječaka koji su išli na odmor, kada je ubijena njihovaa voditeljica, a 5-tero djece je ranjeno. Odrvatno 🤢🤮
Čitajući ovakve uratke pomislio bih da je pitanje trenutka kada će Rusija izgubiti rat i bankrotirati. Danas slušam štokajču i izvješće ukrajinske novinarke o stanju bojišta u Dombasu kod Konstantinovke, koje nije nimalo optimistično. Kome vjerovati, Bariću i Akrapu ili štokajči?
stalno jedno isto ponavljaju i prevrcu, ali se jos neokupase na Krimu, a po svoj prilici i nece. Ima li goriva u bisvoj tzv uKrajni. Vidimo i tamo redovi, ali to ne prikazujete. Ni rijeci o slomu u Lymanu i Konstantinivki
Rusija dobiva ovaj rat, bez obzira na to što manipulirate oko toga. Ne radi se o vjeri u Rusiji, već o stvarnosti.
Kad Amerika Izrael ili nato napada onda je to vojna kampanja i imaju lijepe nazive tipa Milosrdni anđeo. Kad Rusija ratuje onda je brutalna agresija. Želim smrti zapadnu ako ništa drugo onda zbog svoje licemjernosti....
Koga boli quraz tko je na vlasti u Iranu? Je li Maduro bio vjeski fanatik u Venezueli? Je li Gadafi ubijao svoje u Libiji? Jesu li Vijetnamci ubijali svoje u Vijetnamu potkraj 60tih? Je li Sadam Husein bio klerikalac u u Iraku? Amerikance i Židove inetresira dominacija i izrabljivanje drugih naroda jer su u srži najgori rasisti ikada. A o nafti da ne govorim. Preko Ukrajine žele da sjebu Ruse ali jbg. Ne ide im neśto da obore "klerikalca" Putina.
Slava Rusiji 😋
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jedno je sada sigurno, Rusi neće odustati, pojavila se "nova stvarnost", agresija na Rusiju koja zbija njihove redove. Kocka je bačena, nema povratka, većina Rusa sada podržava rat kao izlaz iz ove situacije. Sami Rusi jednostavno traže nestanak činjenice da su bili previše "mekani" u odnosu na protivnika. Negdje oko 5,5 milijuna Rusa ovih će dana dobiti pozive za obranu domovine, oni koji su to odbili odavno su napustili Rusiju. Rekao bih da su ratni huškači postigli svoj cilj.