Bulj zabranio izložbu u Sinju koju financira Srpsko narodno vijeće: 'Dok sam ja gradonačelnik, toga neće biti'
"Ako Andrej Plenković i HDZ mogu podržavati Pupovca, koji ne dijeli isti stav kao i moderna hrvatska država o karakteru Oluje, to ne znači da je to normalno i da ćemo mi ostali nacionalno svjesni i odgovorni političari i dužnosnici to tolerirati i na to šutjeti”
Komentari 31
Podrzavam gradonacelnika, njegovo objasnjenje je ispravno.
Bravo Miro!
Bravo Bulj. Treba stati na kraj tim provokatorima.
Nije Bulj bez mana. I više sam ga puta kritizirao. Ali mu na ovom potezu čestitam.
Ispravan potez.
Ajde i od tebe nešto pametno.
Bravo gradonačelniče.
Bravo Mirek
Gospodine Bulj svaka Vam cast.Daj Boze da budete gradonacelnik jos puno godina.
To majstore!
Apsolutno korektna zabrana uz jasno obrazloženje.
Meni sve ovo sta se dogada sve više liči na duuuugo čekanu i priželjkivanu lustraciju. Pozdravljam!
Ne daj se Miro. Previše su se razmahali, odavno im je trebalo pokazati ,,stop"
Što SNV ne organizira izložbu o stradanju dr Šretera i ulozi Milorada Pupovca u tomu.
Eee, tako se to radi!
Pogrešan naslov. Nije zabranio u Sinju nego u prostorijama Grada Sinja. Nitko im ne brani da organiziraju izložbu u privatnom prostoru.
Gradonačelnik ima pravo dati ili ne dati dopuštenje za korištenje službenih prostorija prema vlastitoj diskreciji, u čemu je problem?
Nisu izložbe baš za svakoga.
Ne treba nama regija tj. Treća Jugoslavija već Europa gdje jesmo i gdje pripadamo. Bravo Bulj.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gospodine Bulj, kapa do poda!